Facebook Pixel

O sklepie:

Kino domowe to nasza pasja .... i sposób na życie.

Witam wszystkich, którzy odwiedzili naszą stronę internetową specjalizującą się w doradztwie, sprzedaży , dostawie i uruchamianiu domowych systemów audio video. 2 głośniki, 5 głośników, 7 ... i więcej :) to nasza specjalizacja. Wiekszość klientów chce słuchać muzyki / oglądać filmy i telewizję na dobrym sprzęcie. Jedni decydują się na dwa dobre głośniki. Inni na więcej. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. Dla nas najważniejsze jest byś nie wydał pienieniędy na darmo

Ze sprzętem audio video związani jesteśmy już od 2007 roku. Staramy się doradzać by jak najmniejszym kosztem spełnić Państwa oczekiwania w zakresie dostaczenia emocji i rozrywki. 

W chwili obecnej posiadamy sklep stacjonarny w Lubinie oraz niniejszy portal www.systemy-kina-domowego.pl

Systemy instalacyjne, rozwiązania bezprzewodowe czy głośniki podtynkowe to produkty z którymi również stykamy się na co dzień. 

Zapraszamy do naszego sklepu w Lubinie przy ulicy Kisielewskiego 29

 

Właściciel firmy:

Piotr Pabian - doświadczenie w doradztwie, sprzedaży, montażu oraz kalibracji kina domowego, wiedza z zakresu automatyki oraz sterowania, znajomość systemów "inteligentnego domu", wiedza z zakresu napięć do 1kV, wiedza z systemów alarmowych ....... ; wykształcenie: elektronika ogólna w szkole średniej, na studiach informatyka; od zawsze zainteresowanie nowymi technologiami; kilkadziesiąt szkoleń z zakresu AV, w branży ściśle od 2007 roku.

 

Szkolenia z których udało się zdobyć zdjęcia :)

 

Szkolenie z produktów kina domowego marki Cambridge Audio. 

 

 

 

Omówienie najnowszych rozwiązań Triangle Industries S.A.S z Nicolasem Serra

 

 

Wrzesień jak co roku :). Szkolenie produktowe Arcam, WireWorld, Chord, Cambridge Audio, Monitor Audio... Nowości, nowości, nowości. Odsłuchy, certyfikaty ... wiedza połączona z miło spędzonym czasem.

 

 

 

Lipiec 2011 . Nowa seria kolumn głośnikowych Dynaudio o nazwie Focus. Szkolenie produktowe połączone z odsłuchami ....

 

 

 

Kwiecień 2011 . Spotkanie z Kenem Ishivata. Szkolenie z produktów Marantz, odsłuchy w sali odsłuchowej Pana Ishivaty, wspólna kolacja wieczorem.