Monitor Audio Bronze 6/Center/FX

Monitor Audio Bronze 6 av 5.1

Więcej widoków

 • Monitor Audio Bronze 6 av 5.1
 • Monitor Audio Bronze 6
 • Monitor Audio Bronze przegląd
 • Monitor Audio Bronze center
 • Monitor Audio Bronze FX
 • Monitor Audio Bronze FX
 • Monitor Audio Bronze przegląd
 • Monitor Audio Bronze subwoofer W10
 • Monitor Audio Bronze subwoofer W10
Monitor Audio Bronze 6/Center/FX
6 970,00 zł
Nowoczesny wygląd, Bronze 6 do średnich i większych pomieszczeń
6 970,00 zł
Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Monitor Audio Bronze 6/Bronze Center/Bronze FX - zestaw kolumn do kina domowego

Zestaw składa się z:

 • kolumny frontowe Bronze 6 - 2 sztuki
 • głośnik centralny Bronze Center - 1 sztuka
 • głośniki tylne surround Bronze FX - 2 sztuki

Opcjonalnie: subwoofer Bronze W10, monitory Bronze 1 (zamiast Bronze FX), monitory Bronze 2 (zamiast Bronze FX), rozbudowa o dalsze głośniki.


 

Zestaw kolumn Monitor Audio Bronze 6 to najnowsza propozycja tego producenta. Ich nowa seria Bronze cechuje się zastosowaniem rozwiązań z wyższych i dużo droższych serii. Sercem jest nowa odsłona głośników w technologii C-CAM z wklęsłym stożkiem. Zmieniony kształt powoduje, że są znacznie sztywniejsze, choć wciąż nadzwyczaj lekkie. Karkas cewki jest połączony ze stożkiem za pomocą przewodzącego ciepło złącza, dzięki któremu membrana wykorzystana została jako radiator. Zabieg ten pozwala na podniesienie mocy maksymalnej, zapewniając chłodzenie układu i lepszą jakość dźwięku na wszystkich poziomach głośności.

Zastosowano unikatowy mechanizm mocowania głośnika od tyłu za pomocą długiej śruby. Poprawiło to sztywność obudowy oraz mocowanie głośnika. To z kolei ograniczyło nadmierne wibracje głośnika i obudowy, przez co zmniejszono podbarwienia w całym zakresie częstotliwości.

Za wysoką jakość dźwięku odpowiadają kondensatory polipropylenowe, cewka powietrzna i cewki ze stalowym, powlekanym rdzeniem. Port bas-refleksu ma konstrukcję HiVe. 

 Wszystkie modele z serii Bronze dają gładkie brzmienie, które zawdzięczają niskim podbarwieniom. Przy nieco wyższej impedancji niż u poprzedników, nowa seria Bronze pozwala na większą elastyczność w wyborze wzmacniacza.

Wybitna dynamika połączona z szerokim pasmem przenoszenia, bogatą fakturą i detalicznością, a także holograficzną sceną dźwiękową – wszystkie te składniki brzmienia będą absolutnym zaskoczeniem nawet dla doświadczonych melomanów. Kolumny powstały przez poprawienie flagowych technologii i zaaplikowaniu do nich najnowszych innowacji.


 

Monitor Audio Bronze Center

Dzięki zarówno wyglądowi jak i brzmieniu kolumna centralna Bronze Centre jest naturalnym partnerem dla pozostałych modeli z serii New Bronze w przypadku tworzenia wielokanałowego systemu kina domowego.

Oparto ją na dwóch 5,5 calowych nisko- średniotonowych przetwornikach C-CAM, między którymi umieszczono kopułkę wysokotonową Bronze C-CAM, co zapewnia doskonałą synergię z głośnikami efektowymi w systemie kina domowego, a co za tym idzie doskonałą scenę, oraz wyraźną artykulację dialogów.

Specyfikacja Produktu:

Konstrukcja: 2-drożna
Pasmo przenoszenia: 60 Hz — 30 kHz
Nominalna impedancja: 8 ohms
Maksymalny SPL: 113 dBA
Moc maksymalna (RMS): 120 W
Zalecana moc wzmacniacza: 20 — 120 W
Projekt Gabinetu
Obudowa zamknięta
Przetworniki
2 x 51/2" C-CAM przetw, średnio- niskotonowy,
1 x 25 mm kopułka wysokotonowa C-CAM
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 3.0 kHz
Wymiary obudowy (szer. X głęb. X gł.)
165 x 460 x 165 mm
Wymiary (w tym krata i zaciski (H x W x D))
165 x 460 x 193 mm
Waga (sztuki): 5.6 kg

 

Monitor Audio Bronze FX

Oferując doskonałą mieszankę dźwięku bezpośredniego i efektów przestrzennych, wieszany na ścianie głośnik efektowy New Bronze FX doskonale współpracuje z frontami kina domowego tworząc wyjątkowe, przekonujące środowisko dźwiękowe niezbędne w wysokiej klasy systemie kina domowego.

Takie same założenia dotyczące wyglądu i charakteru brzmienia sprawiają, że FX doskonale zgrywa się z pozostałymi kolumnami z tej serii. Dzięki oryginalnemu kształtowi ze skośnymi ściankami bocznymi, FX może być zawieszany zarówno na tylnej, jak i na bocznych ścianach, a charakterystykę rozpraszania fal dźwiękowym można dopasować do konkretnego ustawienia za pomocą pojedynczego przełącznika, wybierając bi- lub di-polarny tryb pracy.

Pośrodku frontu umieszczono pojedynczy, 5,5 calowy przetwornik nisko- średniotonowy C-CAM, a dwie kopułki Gold C-CAM umieszczono po dwóch jego stronach, na skośnych ściankach bocznych. Taki sposób ich umieszczenia pozwolił nam stworzyć szerszą, bardziej rozbudowaną, otaczającą wręcz widza scenę dźwiękową.

Grają bardziej przestrzennie, dlatego są lepszym wyborem jako głośniki tylne w kinie domowym. Wyglądają zgrabnie na ścianie.

Szeroka gama produktów Bronze to dwa monitory Bronze 1 i Bronze 2, kolumny podłogowe Bronze 5 i 6, uzupełnione o dedykowany głośnik centralny Bronze Center, głośniki dipolowe surround Bronze FX oraz aktywny subwoofer. Modele są rozwinięciem poprzedniej serii BX. 


Cena za zestaw kolumn.

Gwarancja

Standardowa gwarancja na 2 lata. Po zarejestrowaniu na stronie dystrybutora gwarancja zostaje przedłużona do 5 lat. Wymaga to jedynie 15 minut pracy w komputerze. żadnych dodatkowych kosztów. Nie dotyczy zakupu na firmę.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 104 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 24 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 35 cm
Bass reflex Przód, Tył
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji