Facebook Pixel

STX Electrino 250/150c/150e/150s

Więcej widoków

 • STX Electrino 250/150c/150e/150s
 • STX Electrino 250/150c/150e/150s
 • STX Electrino 250/150c/150e/150s
 • STX Electrino 250/150c/150e/150s
 • STX Electrino 250/150c/150e/150s
 • STX Electrino 250/150c/150e/150s
 • bialy-czarny front
 • biały-biały front
 • orzech-czarny front
 • dąb bielony-czarny front
 • wenge-czarny front
 • kolory
 • czarny-czarny front
 • głośnik niskotonowy
 • głośnik wysokotonowy
 • głosnik wysokotonowy
 • kontrukcja
STX Electrino 250/150c/150e/150s
4 099,00 zł
System kolumn 5.1 Wysoka efektywność. Bardzo dobre zrównoważenie tonalne.

* wymagane pola

4 099,00 zł
Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

STX Electrino 250 system 5.1 - zestaw kolumn do kina domowego z subwooferem

W skład zestawu wchodzą:

- kolumny głośnikowe podłogowe Electrino 250 - 2 sztuki
- kolumny głośnikowe podstawkowe Electrino 150e- 2 sztuki
- kolumna centralna Electrino 150c - 1 sztuka
- subwoofer Electrino 150s - 1 sztuka

STX ELECTRINO - NOWA DEFINICJA DŹWIĘKU HIFI W SWOJEJ KLASIE   Założeniem priorytetowym kolumn z serii Electrino jest uzyskanie jak najwyższej jakości brzmienia i bezkompromisowej jakości wykonania, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Kolumny z serii electrino wyróżniają się nowoczesną forma wzornictwa – membrany głośników w kolorze białym, pochylona obudowa,frezowane krawędzie, kolorystyka, maskownica mocowana magnetycznie sprawiają, że kolumny doskonale wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrza.

Kolumny podłogowe STX Electrino 250

GŁOŚNIKI

Na potrzeby projektu stworzono zupełnie nowe głośniki cechujące się wyjątkową spójnością brzmienia. Zastosowane głośniki zostały opracowane w naszej firmie pod kątem osiągnięcia minimalnych zniekształceń nieliniowych i harmonicznych. Membrany głośników nisko tonowych i średniotonowych wykonano z modyfikowanej celulozy cechującej się doskonałymi właściwościami akustycznymi. Membrany głośników wysokotonowych wykonano z poliwęglanu poddanego specjalnej obróbce cieplnej. Odpowiednio dobrane profile membran pozwolił na uzyskanie doskonałych charakterystyk częstotliwościowych. Układy magnetyczne wymienionych przetworników zawierają miedziane pierścienie Faradaya, które redukują szkodliwe zjawiska degradujące jakość dźwięku takie jak: modulacja pola przy dynamicznej pracy cewki, wspomniane zniekształcenia nieliniowe i harmoniczne oraz obniżenie wartości zwrotnego napięcia elektromagnetycznego. Panel głośnika wysokotonowego wykonano w całości z aluminium co przekłada się na zmniejszenie drgań i rezonansów.

OBUDOWA

Zestaw głośnikowy przeznaczony jest do odtwarzania materiału dźwiękowego w średnich i dużych pomieszczeniach. Założeniem priorytetowym dla tej konstrukcji było uzyskanie jak najwyższej jakości brzmienia i bezkompromisowej jakości wykonania. Obudowy zostały wykonane na obrabiarkach numerycznych CNC. Obudowa pochylona jest pod kątem7 stopni co pozwala na zbliżenie centr akustycznych głośników w osi pionowej. Wewnątrz obudów zastosowano wzmocnienia minimalizujące rezonanse własne i przegrody kątowe pełniące funkcję neutralizatorów fal stojących. Wewnętrzne ścianki obudów zostały pokryte specjalnym materiałem tłumiącym , w celu zniwelowania podatności na rezonanse własne, czego efektem jest jeszcze wyższa neutralność reprodukowanego dźwięku.

ZWROTNICE

Zwrotnice głośnikowe zostały opracowane przy użyciu nowoczesnych, zawansowanych programów i systemów projektowo-pomiarowych jakim jest np. system “CLIO” firmy AUDIOMATICA. Szczególną uwagę poświęcono na testy odsłuchowe w szczególności na akustyczną integrację przetworników, która ma bezwarunkowy wpływ na scenę dźwiękowa oraz na efekt stereo. Przeprowadzono wiele sesji odsłuchowych, podczas których, na podstawie opinii testerów dokonano wyboru optymalnego projektu.

Głośnik wysokotonowy: Membrana wykonana z poliwęglanu modyfikowanego termicznie i poddanego wielokrotnej impregnacji Panel wykonany z aluminium Pa11 co przekłada się na bardzo wysoką sztywność konstrukcji. Magnetowód zawiera pierścienie Faradaya symetryzujące oraz demodulujące, które pozw alają na zdecydowane obniżenie zniekształceń.

Magentowód zawiera komorę rezonansową, który obniża częstotliwość rezonansową głośnika. Cewka głośnika wykonana z najlepszej klasy drutu nawojowego CCAW. Magnes ferrytowy głośnika wykonany z najlepszego materiału Y35 Nabiegunniki głośnika wykonane ze stali niskowęglowej o zawartości C poniżej 0,1

Głośnik niskotonowy: Membrana wykonana z modyfikowanej celulozy o dużym tłumieniu wewnętrznym z bardzo niskim rezonansem własnym Cewka głośnika wykonana z najlepszej klasy drutu nawojowego w podwójnej emalii firmy Electrisola Germany Magnes ferrytowy głośnika wykonany z najlepszego materiału Y35 Nabiegunniki głośnika wykonane ze stali niskowęglowej o zawartości C poniżej 0,1 wyposażone w otwory dekompresyjne

Specyfikacja Produktu:

System: 3 drożny bass-reflex
Moc (Program Power AES): 250 W
Moc (Power Handling AES): 125 W
Nominalna impedancja: 8 Ohm
Efektywność: 90 dB (2,83 V / m)
Pasmo przenoszenia: 37 Hz - 23 kHz (-3 dB)
Waga: ~20 kg netto / 1 szt (waga bez opakowania)
Wymiary (WxSxG:
960 (z podstawą 1000mm) x 210 (z podstawą 300mm) x 300 (z podstawą 400mm)
Głośniki:
Głośnik niskotonowy - 2 x 6,5" (180 mm)
Głośnik średniotonowy - 4" 115 mm
Głośnik wysokotonowy - 104 mm (średnica cewki 25 mm

Kolumny podstawkowe STX Electrino 150e

Kolumny electrino e-150 wyróżniają się nowoczesną forma wzornictwa – membrany głośników w kolorze białym, pochylona obudowa, frezowane krawędzie, kolorystyka, maskownica mocowana magnetycznie sprawiają, że kolumny doskonale wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrza. Zestaw głośnikowy przeznaczony jest do współpracy z kolumnami Jako głośniki surround (boczne i tylne). Kolumny cechują się zwartą konstrukcją. Założeniem priorytetowym było uzyskanie jak najwyższej jakości brzmienia i bezkompromisowej jakości wykonania.szeroka paleta kolorystyczna i niewielkie wymiary ułatwia dopasowanie do wystroju pomieszczenia.

Obudowa Obudowy zostały wykonane na obrabiarkach numerycznych cnc. Pochylenie pod kątem 7 stopni pozwala na zbliżenie centr akustycznych głośników w osi pionowej.wewnętrzne ścianki obudów zostały pokryte Specjalnym materiałem tłumiącym,w celu zniwelowania Podatności na rezonanse własne, czego efektem jest jeszcze wyższa neutralność reprodukowanego dźwięku.

Głośniki Głośniki cechują się doskonałym dopasowaniem pod względem barwy dźwięku Do kolumn frontowych electrino 150 i 250.zastosowane przetworniki zostały opracowane w naszej firmie,pod kątem osiągnięcia minimalnych zniekształceń nieliniowych i harmonicznych. Membrany głośników nisko-średniotonowych wykonano z modyfikowanej celulozy cechującej się doskonałymi właściwościami akustycznymi. Membrany głośników wysokotonowych wykonano z poliwęglanu poddanego specjalnej obróbce cieplnej.odpowiednio dobrane profile membran pozwoliły na uzyskanie doskonałych charakterystyk częstotliwościowych. Układy magnetyczne wymienionych przetworników zawierają miedziane pierścienie faradaya, które redukują szkodliwe zjawiska degradujące jakość dźwięku takie jak: modulacja pola przy dynamicznej pracy cewki, wspomniane zniekształcenia nieliniowe i harmoniczne, oraz obniżenie wartości zwrotnego napięcia elektromagnetycznego. Panel głośnika wysokotonowego wykonano w całości z aluminium co przekłada się na zmniejszenie drgań i rezonans.

Zwrotnice/filtry pasywne Zwrotnice głośnikowe zostały opracowane przy użyciu nowoczesnych, zawansowanych programów i systemów projektowo-pomiarowych jakim jest np: system “clio” firmy audiomatica. Szczególną uwagę poświęcono na testy odsłuchowe, w szczególności na akustyczną integrację przetworników, która ma bezwarunkowy wpływ na scenę dźwiękowa oraz na efekt stereo. Przeprowadzono wiele sesji odsłuchowych, podczas których, na podstawie opinii testerów dokonano wyboru optymalnego projektu.

Ustawienie Centrum akustycznym jest głośnik wysokotonowy, który powinien znajdować się na wysokości głowy słuchacza. Kolumny powinny być ustawione w odległości 10-40 cm od tylnej ściany pomieszczenia odsłuchowego.

Specyfikacja techniczna:

System - 2 drożny bass-reflex
Moc (Program Power AES) - 150 W
Moc (Power Handling AES) - 75 W
Nominalna impedancja - 8 Ohm
Efektywność - 88 dB (2,83 V / m)

Kolumna centralna STX Electrino 150 c

Kolumny electrino c-150 wyróżniają się nowoczesną forma wzornictwa – membrany głośników w kolorze białym, pochylona obudowa, frezowane krawędzie, kolorystyka, maskownica mocowana magnetycznie sprawiają, że kolumny doskonale wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrza. Zestaw głośnikowy przeznaczony jest do współpracy z kolumnami electrino 150 i electrino 250 w systemach kina domowego jako głośnik centralny (przedni lub tylny). Kolumna cechuje się zwartą konstrukcją. Założeniem priorytetowym było uzyskanie jak najwyższej jakości brzmienia i bezkompromisowej jakości wykonania. Szczególny nacisk położono na przetwarzanie zakresu mowy. Szeroka paleta kolorystyczna i niewielkie wymiary ułatwia dopasowanie do wystroju pomieszczenia.

Obudowa Obudowy zostały wykonane na obrabiarkach numerycznych cnc. Pochylenie pod kątem 7 stopni poprawia charakterystyki pionowe (kolumna centralna zwykle umiejscowiona jest pod telewizorem poniżej osi odsłuchu). Wewnętrzne ścianki obudów zostały pokryte specjalnym materiałem tłumiącym, w celu zniwelowania podatności na rezonanse własne, czego efektem jest jeszcze wyższa neutralność reprodukowanego dźwięku.

Głośniki Głośniki cechują się doskonałym dopasowaniem pod względem barwy dźwięku do kolumn frontowych electrino 150 i 250. Zastosowane przetworniki zostały opracowane w naszej firmie, pod kątem osiągnięcia minimalnych zniekształceń nieliniowych i harmonicznych. Membrany głośników nisko-średniotonowych wykonano z modyfikowanej celulozy cechującej się doskonałymi właściwościami akustycznymi. Membrany głośników wysokotonowych wykonano z poliwęglanu poddanego specjalnej obróbce cieplnej. Odpowiednio dobrane profile membran pozwoliły na uzyskanie Doskonałych charakterystyk częstotliwościowych. Układy magnetyczne wymienionych przetworników zawierają miedziane pierścienie faradaya, które redukują szkodliwe zjawiska degradujące jakość dźwięku takie jak: modulacja pola przy dynamicznej pracy cewki, wspomniane zniekształcenia nieliniowe i harmoniczne, oraz obniżenie wartości zwrotnego napięcia elektromagnetycznego. Panel głośnika wysokotonowego wykonano w całości z aluminium co przekłada się na zmniejszenie drgań i rezonans.

Zwrotnice/filtry pasywne Zwrotnice głośnikowe zostały opracowane przy użyciu nowoczesnych, zawansowanych programów i systemów projektowo-pomiarowych jakim jest np: system “clio” firmy audiomatica. Szczególną uwagę poświęcono na testy odsłuchowe, w szczególności na akustyczną integrację przetworników, która ma bezwarunkowy wpływ na scenę dźwiękowa oraz na efekt stereo. Przeprowadzono wiele sesji odsłuchowych, podczas których, na podstawie opinii testerów dokonano wyboru optymalnego projektu.

Specyfikacja techniczna:

System - 2 drożny
Moc (Program Power AES) 150 W
Moc (Power Handling AES) 75 W
Nominalna impedancja 8 Ohm
Efektywność 89 dB (2,83 V / m)
Pasmo przenoszenia 61 Hz - 23 kHz (-3 dB)
Waga ~4 kg netto / 1 szt
Wymiary (WxSxG) – 140 x 370 x 150 (170 z uwzględnieniem pochylenia obudowy)

Subwofer STX Electrino 150s

Kolumna electrino 150-s wyróżnia się nowoczesną forma wzornictwa – membrany głośników w kolorze białym, pochylona obudowa,frezowane krawędzie, kolorystyka, maskownica mocowana magnetycznie sprawiają, że kolumna doskonale wpisuje się w nowoczesny wystrój wnętrza. Kolumna przeznaczona jest do współpracy z kolumnami Electrino 150 i Electrino 250 w systemach kina domowego jako subwoofer. Założeniem priorytetowym było uzyskanie jak najwyższej jakości brzmienia i bezkompromisowej jakości wykonania. Szeroka paleta kolorystyczna i niewielkie wymiary ułatwia dopasowanie do wystroju pomieszczenia.

Specyfikacja Produktu:

System 1 drożny bass-reflex aktywny
Moc (Program Power AES) 200W
Moc (Power Handling AES) 100W
Efektywność 91 dB (2,83 V / m)
Pasmo przenoszenia 26 Hz - filtr LF
Waga ~ 14 kg netto / 1 szt(waga bez opakowania)
Wymiary (WxSxG) 460 (z podstawą 520mm) x 340 (z podstawą 450mm) x 350(z maskownicą) (z podstawą 460mm)
Właściwości wzmacniacza Regulowane wzmocnienie, Regulowana faza: 0/180, Regulowany filtr LF: 50-150 Hz, Automatyczny włącznik auto on/off, Wejście liniowe RCA
Rozmiar głośników niskotonowy - 10"(270mm)

Cena za zestaw kolumn 5.1

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 96 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 21 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 30 cm
Bass reflex Przód
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 2 lata