Monitor Audio MASS 10 + Monitor Audio Airstream A100 white

Więcej widoków

  • Monitor Audio MASS 10 + Monitor Audio Airstream A100 white
Monitor Audio MASS 10 + Monitor Audio Airstream A100 white

Normalna cena: 2 790,00 zł

1 790,00 zł

Głośniki półkowe + wzmacniacz z odtwarzaczem
Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

LUB
Opis

Szczegóły

 

Zestaw stereo

Kolumny podstawkowe Monitor Audio MASS 10 (2sztuki) + wzmacniacz/odtwarzacz strumieniowy Monitor Audio Airstream A100

Monitor Audio Mass 10 Kompaktowy, dwudrożny satelitarny głośnik Mass 10 firmy Monitor Audiojest designerską, znakomicie brzmiącą konstrukcją wykonaną ze sztywnego polimeru otoczonego miękkim materiałem, wykończoną od góry i dołu kontrastującym aluminium. 1-calowy przetwornik wysokotonowy C-CAM ma nowy, niski profil, pozwalający na znaczące poprawienie brzmienia przy zredukowanej wielkości obudowy. 4-calowy przetwornik średnio-niskotonowy C-CAM został zespolony z obudową za pomocą śruby przykręconej od tyłu obudowy. Dzięki temu udało się zredukować podbarwienia wprowadzane przez obudowę.

Konstrukcja bas-refleksu HiVe optymalizuje przepływ powietrza i turbulencje. Głośniki satelitarne MASS10 mogą być montowane za pomocą opcjonalnego uchwytu naściennego, mocowanego do głośnika z tyłu obudowy. Jeżeli ta opcja nie jest idealna, alternatywą będą specjalne standy podłogowe MASS ze zintegrowanym systemem okablowania.

Cechy:

Specjalnie zaprojektowany, 1-calowy przetwornik wysokotonowy C-CAM, zamknięty w komorze obniżającej rezonans własny membrany głośnika i tym samym zapewniającej znacznie czystsze brzmienie
Port HiVe dający czystszy, mocniejszy i głębszy bas
Opływowe kształty pomagające w wyeliminowaniu niepożądanych fal stojących
Niewielki, dyskretny terminal z zaciskami głośnikowymi
Moc przy amplitunerze z odcięciem częstotliwości ustawionym na 100Hz: 100W
Rekomendowana częstotliwość odcięcia zwrotnicy 80 - 120Hz
Wytłumiona polimerowa obudowa z wewnętrznym ożebrowaniem
Gwint dla zamocowania uchwytu naściennego (opcja)
Specjalny system mocowania głośnika od tyłu – sztywność i integracja obudowy z głośnikiem
Opcjonalny stand podłogowy z okablowaniem

 

AIRSTREAM A100 - Wzmacniacz z odtwarzaczem

A100 łączy w sobie audiofilską jakość brzmienia z technologią XXI wieku w wielkim stylu. Jest w stanie napędzić nawet największe głośniki, dysponując mocą 50 W na kanał w klasie A/B. Klasa A/B jest klasycznym, analogowym rozwiązaniem stosowanym w sprzęcie audio najwyższej klasy. Niezależnie od tego, jakie źródło wybierzesz, A100 zaoferuje dźwięk o wysokiej dynamice, znakomitej przejrzystości i pięknych barwach.

Duży wybór wejść audio analogowych i cyfrowych dostępnych w A100 zapewnia wyjątkową funkcjonalność. Wzmacniacz może być użyty sam lub jako część systemu audio/TV, dzięki czemu otrzymamy wspaniałe brzmienie z odbiornika TV, konsoli gier lub odtwarzaczy CD, DVD, a nawet Blu-ray. Jeśli chcemy zastosować niewielkie kolumny podstawkowe, do A100 możemy podłączyć subwoofer, który poszerzy pasmo przenoszenia i zapewni niesamowite efekty specjalne przy oglądaniu filmów. Wzmacniacz wyposażony został w moduł służący do bezprzewodowego przesyłu sygnału. Podłączenie do sieci Wi-Fi jest niezwykle proste.

Urządzenie można wykorzystać do odtwarzania muzyki z Maca, PC-ta, iPhone’a, iPada oraz iPod Touch i streamować nieskompresowany sygnał audio, wzmacniać go i przesyłać do głośników. Warto doświadczyć muzyki dostępnej w serwisach Spotify, Last FM i YouTube (dostępność zależy od kraju) - A100 pozwoli na korzystanie z szerokiego wyboru muzyki w jakimkolwiek pomieszczeniu z dostępem do Wi-Fi. Jeśli znajdujemy się z dala od routera Wi-Fi sygnał można przesyłać do A100 poprzez Airstream Direct z urządzenia z iOS. A100 ma certyfikat DLNA, co oznacza bezproblemową współpracę z serwerami i streaming z urządzeń z Windows Phone, iOS i Android.

Specyfikacja techniczna:

- Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz

- Możliwość podłączenia kolumn o impedancji 4-8 omów

- Moc 2x50W (RMS)

- Wzmacniacz zbudowany w klasie A/B

- Pobór mocy w trybie standby 0.33W

- Maksymalny pobór mocy 130W

- Kompatybilne urządzenia: iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G, iPhone, iPod touch 4G, iPod touch 3G, iPod touch 2G, iPod touch, iPod Nano 7G, iPod Nano 6G, iPod Nano 5G, iPod Nano 4G, iPod Nano 3G, iPod Nano 2G z iOS 4.3.3 lub nowszym. PC lub MAC pracujący z iTunes 10.2.2 lub nowszym.

- Kompatybilne formaty: AirPlay®: AAC, ALAC, MP3

- Streaming bezpośredni: AAC, ALAC, MP3, FLAC

- obsługa serwerów: DLNA 1.0/1.5, UPnP 1.0 AV Media Server, AirPlay enabled devices; PC/MAC/iOS

- Protokół sieci WiFi 802.11 b/g

- Wymiary (ustawiony w pionie) 32.6 x 9.2 x 26.9 cm

- Wymiary (ustawiony w poziomie) 5.5 x 35.9 x 20.4 cm

- Waga 1.9kg

Cena za zestaw

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia Nie
Głębokość urządzenia Nie
Waga urządzenia 8 kg
Kolor Jasny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji