Facebook Pixel

Melodika BL420s

Więcej widoków

  • Melodika BL40 tył back
  • Melodika BL40 podstawka
  • Melodika BLS20 surround dipol
  • Melodika BL420 opcjonalne tyły
  • Melodika BH20 subwoofer
  • Melodika BL420s
Melodika BL420s
3 945,00 zł
Żywe przyjemne granie, tylko czarny kolor, ładna , zgrabna. Dobrze nagłośni salon w mieszkaniu i domu jednorodzinnym.

* wymagane pola

3 945,00 zł
Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Melodika BL420s to zestaw pięciu kolumn w kolorze czarnym prezentujący żywe granie sprawiające dużo przyjemności z odsłuchiwanych płyt CD czy oglądanych filmów. Najfajniesze jest to, że grają żywo, ale nie męcząco. Można ich słuchać godzinami i jest przyjemnie. Potrafią zagrać cicho i bardzo głośno, mimo iż nie są dużymi kolumnami głośnikowymi. Dobrze nadają się do nagłośnienia salonu w mieszkaniu i domu jednorodzinnym.

Zestaw składa się z:

- kolumny podłogowe Melodika BL40 MKII - 2 sztuki

- głośnik centralny Melodika BLC20 - 1 sztuka

- głośniki tylne surround Melodika BLS20 - 2 sztuki

- uchwyty ścienne do głośników BLS20 - 2 sztuki

Dodatkowo system można rozbudować o subwoofer BH20 lub zamienić głośniki tylne na monitorki model BL10, które również można powiesić  na ścianie. Szczegóły u sprzedawcy.

Melodika BL40 MKII to poprawiona wersja jednej z najlepiej sprzedających się kolumn w swoim segmencie cenowym. Zmiany objęły zarówno modyfikacje technologiczne jak i wizualne.
Projekt desginu BL40 MKII stawia na nowe, bardziej wyważone trendy w stylistyce. Projekt MKII łączy w sobie klasyczny kształt obudowy znany z MKI z zupełnie nowym zestawieniem kolorystycznym: eleganckiej matowej czerni uzpełnionej czarnymi akcentami na wysoki połysk z nowymi membranami przetworników mieniących się wieloma odcieniami grafitu.


Z technologicznego punktu widzenia Melodika zaprezentowała zmienioną membrany głośników średnio i niskotonowych. W MKII wykonano je z gęstszej plecionki o zmniejszonej gradacji dla większej sztywności i lepszego przenoszenia mikrodetali.
Wymiana przetworników pociągnęła za sobą zmianę formy ich mocowania do obudowy. Kolumna sprawniej przenosi wysokie poziomy natężenia dźwięku, a przy tym wygląda zdecydowanie efektowniej.


W dalszym ciągu BL40 MKII oferuje charakter dźwięku z którego słynie seria Back in Black - oparty na mocnym, sprężystym i zróżnicowanym basie z dopieszczonymi średnimi tonami i niezwykle przestrzennymi wysokimi tonami.

Dzięki najnowszym modyfikacjom membran przetworników BL40 MKII to kolumna która wyróżnia się na tle konkurencji także tym, że oferuje możliwość głośnego, wyraźnego odsłuchu bez wzrostu zniekształceń dźwięku.

 

 

Porównanie głośników tylnych surround Melodika bipolarne BLS20, monitory mniejsze BL10, monitory większe BL20:

Model: BLS20 BL10 BL20
Konstrukcja: 2-drożna 2-drożna 2-drożna
Budowa kolumny: Pasywna (wymaga wzmacniacza) Pasywna (wymaga wzmacniacza) Pasywna (wymaga wzmacniacza)
Przetworniki: Dynamiczne Dynamiczne Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe: 2x polimerowy zintegrowany z kopułką otoczony rozpraszaczem wysokich tonów 1x1cal (1x25mm) kopułka jedwabna otoczona rozpraszaczem wysokich tonów 1x1cal kopułka jedwabna otoczona rozpraszaczem wysokich tonów
Głośniki średnioniskotonowe: 1x4cale (1x100mm) włókno szklane z korektorem fazy 1x4cale (1x100mm) włókno szklane z z korektorem fazy 1x5.25 (1x130mm)- włókno szklane z korektorem fazy
Obudowa: MDF MDF MDF
Bass-refleks: Brak Tył Tył
Membrana pasywna: NIE NIE NIE
Podłączenie kabli: Single Wire (pojedyncza para kabli) Single Wire (pojedyncza para kabli) Single Wire (pojedyncza para kabli)
Impedancja: 8 Ohm 8 Ohm 8 Ohm
Skuteczność: 88dB 88dB 88dB
Uchwyty w zestawie: NIE TAK TAK
Pasmo przenoszenia: 80 - 20.000Hz 60 - 20.000Hz 55 - 20.000Hz
INNE: Maksymalna moc: 125W 2-drożna podstawkowa kolumna głośnikowa z opcją powieszenia na ścianie, obudowa z MDF wygłuszona matami bitumicznymi W komplecie: uchwyt z regulacją na boki, podkładki antywibracyjne
    W komplecie: uchwyt do powieszenia na ścianie, podkładki antywibracyjne Maksymalna moc: 100W
:: 2-drożna kolumna surround bipolarna, obudowa z MDF wygłuszona matami bitumicznymi Maksymalna moc: 100 Watt 2-drożna podstawkowa kolumna głośnikowa z opcją powieszenia na ścianie, obudowa z MDF
Wysokość: 17.8cm 21cm 31.5cm
Szerokość: 28cm 15cm 18.5cm
Głębokość: 12.7cm 15cm 21cm
Rozpraszanie dźwięku: Bipolowe 2.6 kg 5.5kg
Kolor: Czarny matowy z elementami lakieru piano Czarny matowy z elementami lakieru piano Czarny matowy z elementami lakieru piano
Gwarancja: 5 lat 5 lat 5 lat

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 97 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 24 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 35 cm
Bass reflex Tył
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji