Facebook Pixel

Marantz NR1710 + Heos50%

Więcej widoków

  • Marantz NR1710 + Heos50%
  • Marantz NR1710 + Heos50%
  • Marantz NR1710 + Heos50%
  • Marantz NR1710 + Heos50%
  • Marantz NR1710 + Heos50%
  • Marantz NR1710 + Heos50%
  • Marantz NR1710 + Heos50%
  • Marantz NR1710 + Heos50%
  • Marantz NR1710 + Heos50%
Marantz NR1710 + Heos50%

Normalna cena: 3 499,00 zł

3 199,00 zł

7.2 kanałowy amplituner AV z 4k Ultra HD, zapewnia wciągający, wysokiej jakości dźwięk zawarty w kompaktowej obudowie.
Opis

Szczegóły

Marantz NR1710 - amplituner kina domowego

Podana cena dotyczy amplitunera.

Kliencie, kupując poniższy amplituner, głośnik multiroom Heos 1 HS2 możesz kupić za 50% ceny.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Marantz NR1710 ,2 kanałowy amplituner AV z 4k Ultra HD - zapewnia wciągający, wysokiej jakości dźwięk zawarty w kompaktowej obudowie. Mając zaledwie połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, NR1710 obsługuje wielowymiarowe formaty audio: Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X oraz DTS Virtual:X.

Ciesz się całą swoją kolekcją muzyki dzięki obsłudze formatów w wysokiej rozdzielczości, wejściu USB na przednim panelu i wejściu Phono do podłączenia gramofonu. Streamuj muzykę z wiodących serwisów muzycznych i steruj amplitunerem NR1710 poprzez polecenia głosowe dzięki kompatybilności sterowania głosowego za pośrednictwem Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri. Osiem wejść HDMI - w tym jedno wygodnie umieszczone na przednim panelu - obsługuje najnowsze formaty wideo i obrazu oraz transmisję.


Marantz NR1710 posiada osiem wejść HDMI (jedno na przednim panelu). Każde wejście obsługuje najnowsze formatowanie wideo: HDCP 2.3, 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HLG, High Dynamic Range i BT.2020 pass – through.

Dzięki obsłudze eARC, który umożliwia bezstratną transmisję dźwięku możesz korzystać z jeszcze bardziej wciągających efektów przestrzennych kina domowego. Za to odpowiadają też formaty audio, które NR1710 obsługuje: Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X i DTS Virtual: X

W Marantz NR1710 znajduje się dyskretny wzmacniacz o pokaźnej jak na taki gabaryt urządzenia mocy – 90W/kanał. Moc ta pozwala wysterować nawet wymagające kolumny dedykowane do kina domowego. Co ważne podkreślenia – NR1710 doskonale odnajduje się także w trybie stereo! Także dla każdego coś miłego.

Łączność, strumieniowanie i słuchanie w wielu pokojach
Przesyłaj strumieniowo najpopularniejsze serwisy muzyczne - takie jak Spotify, Pandora, Tidal i wiele innych - przez Bluetooth, AirPlay 2 lub aplikację HEOS.

Wykorzystaj wbudowany streaming HEOS w wielu pomieszczeniach lub technologię AirPlay 2, aby cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu, aby cieszyć się bezprzewodowym dźwiękiem w całym domu. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór w każdym połączonym pokoju - wybór należy do Ciebie.

Technologia NR1710 Dolby Atmos Height Virtualization zapewnia użytkownikom wrażenia odsłuchowe 3D bez potrzeby stosowania dedykowanych głośników wysokościowych lub surround. Słuchacze mogą konfigurować do pięciu kanałów dla ustawień 5.1, a technologia wirtualizacji wysokości Dolby Atmos dodaje wirtualne efekty wysokościowe i przestrzenne lub używa wszystkich siedmiu kanałów do ustawienia 7.1, a technologia dodaje zwirtualizowane efekty wysokościowe, aby uzyskać bardziej wciągające wrażenia bez dedykowanych głośników surround lub głośników nadrzędnych.

Wykorzystując wbudowany HEOS, NR1710 współpracuje z wiodącymi asystentami głosowymi - Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri. Korzystając z aplikacji HEOS, użytkownicy mogą używać swojego głosu do strumieniowego przesyłania muzyki z różnych popularnych usług. Inne polecenia obejmują możliwość przełączania między podłączonymi komponentami, regulowania głośności, pauzy, wyciszania, odtwarzania poprzedniej lub następnej ścieżki.

Zintegrowane wejście phono
Łatwo podłącz swój analogowy gramofon do odbiornika i ciesz się czystą intencją każdego nagrania w swojej kolekcji winylu.

Podwójne wyjścia subwoofera
Obsługuje podwójne subwoofery, aby uzyskać równomierną, niskotonową charakterystykę basów w otoczeniu odsłuchowym. Ciesz się precyzyjnym basem bez słyszalnych szczytów i spadków bez względu na to, gdzie umieścisz subwoofer.

Inteligentny tryb ECO
Zintegrowany tryb ECO zapewnia oszczędność energii i ekranowy miernik ECO. Użyj odbiornika w trybie oszczędzania energii, aby zmniejszyć maksymalną moc wyjściową lub zastosować strategie niskiej mocy w różnych ustawieniach. Tak czy inaczej, jakość dźwięku, która definiuje doskonałość Marantz, pozostaje niezmieniona.

Dane ogólne:

-
smukły profil, stanowiący połowę wysokości tradycyjnego amplitunera AV, zapewnia wyjątkową wydajność i jakość dźwięku

- 7 kanałowy wzmacniacz mocy, 90 W na kanał

- 8 wejść HDMI - w tym jedno na panelu przednim - z pełną obsługą HDCP 2.3

- obsługa Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), eARC oraz ALLM dla najlepszego obrazu i dźwięku

- rozdzielczość 4K / 60 Hz, 4:4:4 color resolution, HDR10 oraz BT.2020
   
- wciągający dźwięk przestrzenny Dolby Atmos, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS:X oraz DTS Virtual:X

- dekodowanie plików bezstratnych ALAC, FLAC i WAV do 24 bit / 192 kHz dla muzyki w wysokiej rozdzielczości

- platforma HEOS do streamingu muzyki multi room

- wbudowany moduł Wi-Fi z obsługą dwuzakresową 2,4 GHz / 5 GHz (podwójna antena)

- obsługa wiodących asystentów sterowania głosowego oraz serwisów streamingowych online

- zintegrowane wejście Phono do bezpośredniego podłączenia gramofonu

Heos 1 HS2 - głośnik multiroom - za dodatkową opłatą.

Wyobraź sobie – najlepszy w swojej klasie dźwięk z HEOS 1 HS2 zapewniającego najlepsze funkcjonalności audio dostępne w głośnikach HEOS, teraz dostępne w tym najmniejszym z nich i najbardziej przystępnym cenowo z całej gamy. Zaprojektowano go z myślą o idealnej, audiofilskiej synchronizacji powodującej, że gdy połączysz w parę dwa głośniki HEOS 1 HS2 do odtwarzania dźwięku stereo, nie usłyszysz żadnych nieporządanych dźwięków. Dodaj do tego świetną konstrukcję akustyczną i prawdziwy majstersztyk w postaci optymalizacji dźwięku DSP.

Przy użyciu darmowej aplikacji HEOS ustawienie systemu trwa tylko kilka minut dzielących Ciebie od odbioru doskonałego dźwięku zarówno w pomieszczeniach jak i poza nimi. HEOS 1 HS2 to idealny głośnik do mniejszego pokoju lub innego pomieszczenia czy przestrzeni w domu. Możliwości rosną wraz z zastosowaniem Go Pack, HEOS 1 staje się w pełni bezprzewodowym głośnikiem, który zapewni możliwości multiroom również poza domem. Od miejsca przy leżaku ustawionym nad basenem przez patio do ławeczki przy alejce w parku – wszędzie możesz słuchać muzyki ze swojego głośnika HEOS 1 w zestawie z Go Pack.

Dane ogólne:

najlepszy w swojej klasie dźwięk
obsługa audio w wysokiej rozdzielczości
zintegrowana łączność Bluetooth®
odporny na działanie wilgoci
odtwarzanie z dowolnego źródła i urządzenia smart za pomocą HEOS app; streaming z serwisów muzycznych w chmurze, bezpośrednio z telefonu lub tabletu, USB, dysków sieciowych, wejścia AUX In
obsługiwane serwisy: m.in. TIDAL, Spotify, Deezer, TuneIn, Napster, SoundCloud
dual-band Wi-Fi
bezpośrednie wejście USB w głośniku
Bi-Amped system dwudrożny z aktywnym equalizerem i zwrotnicą
specjalny przetwornik niskotonowy i przetwornik wysokotonowy o wysokiej skuteczności, napędzany 2-kanałowym wzmacniaczem klasy D
proste ustawienia
intuicyjna konstrukcja ułatwiająca przenoszenie
synchronizacja dźwięku klasy audiofilskiej
doskonała jakość stereo przy użyciu dwóch urządzeń tworzących parę stereo
prosta aplikacja sterująca z trzema zakładkami – dostęp do najczęściej używanych funkcji jednym przyciśnięciem
dostępny opcjonalny zestaw akcesoryjny HEOS 1 Go Pack

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Menu w języku Polskim Tak
Kolor Ciemny, Jasny
Spotify Connect Nie
AirPlay Tak
MHL Nie
Złącze UBS :) Nie
Odbiornik bluetooth Tak
Połączenie z siecią Nie
Ilość wejść HDMI 8
Ilość wyjść HDMI Nie
Wyjście HDMI na dodatkową strefę Nie
Wejście optyczne Toslink Nie
Wejścia COAX Nie
Ilość wyjść na subwoofer 2
Wyjście słuchawkowe Nie
Wyjście Pre-Out Brak
Przedwzmacniacz gramofonowy Nie
Dodatkowe strefy 2 strefa
Ilość kanałów AV 7
Skalowanie obrazu Nie
Dolby Atmos Tak
Wymienny kabel zasilający Nie
Sterowanie ze smartfonów Nie
Sterowanie RS232 Nie
Okres gwarancji 3 lata po rejestracji
Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia Nie
Głębokość urządzenia Nie
Waga urządzenia Nie