Facebook Pixel

JBL Studio 2 290 + okablowanie + kalibracja + raty 0%

JBL Studio 290 pack , subwoofer opcjonalnie

Więcej widoków

 • JBL Studio 290 pack , subwoofer opcjonalnie
 • JBL Studio 290
 • JBL Studio 290 tył
 • JBL Studio 290 budowa
 • JBL Studio rodzina
 • JBL Studio budowa
 • JBL Studio monitory
 • JBL Studio monitory
JBL Studio 2 290 + okablowanie + kalibracja + raty 0%
6 499,00 zł
Zaprojektowane do głośniejszego zagrania i do większych pomieszczeń. Bardzo wydajne, mocny bas, precyzyjna góra pasma.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Promocyjna oferta

W ramach promocyjnej oferty proponujemy Państwu dobór okablowania wysokiej jakości do prezentowanego zestawu kolumn głośnikowych.

Dobierając okablowanie bierzemy pod uwagę kilka czynników jak posiadaną/kupowaną elektronikę, preferencje brzmieniowe...

Dodatkowo kolumny dostarczamy własnym transportem, doradzamy w zakresie umieszczenia kolumn, podłączamy oraz kalibrujemy system.


Finansowanie

Za zakupiony zestaw kolumn głośnikowych można zapłacić:

 • przelewem
 • gotówką przy odbiorze w domu
 • kartą przy odbiorze w domu
 • podpisując umowę ratalną w domu przy odbiorze zestawu kolumn

Można połączyć metody płatności dowolnie.


 

Zestaw kolumn głośnikowych JBL  Studio 2 290 to zestaw pięciu głośników. Kolumny frontowe to najwyższy model z tej serii o oznaczeniu Studio 290. W stosunku do modelu niższego (Studio 280) jest kolumną fizycznie większą, co przekłąda się na większą pojemność ( co się przekłada na niżej schodzący bas), w większe przetworniki niskotonowe. Dzięki temu grają swobodniej przy głośniejszym graniu i są w stanie wygenerować niżej schodzący bas.

Głośnik centralny to model większy Studio 235 zaprojektowany pod kątem głośników frontowych 290.

Kolumny głośnikowe tylne to również model większy o symbolu 230, który w razie potrzeby można zamienić na model mniejszy 220, ale wymaga to ustaleń telefonicznych.

Całość zaprojektowana jest do większych pomieszczeń w domku jednorodzinnym. Pomimo dużej skuteczności kolumn głośnikowych warto dobrać mocniejszy amplituner, który będzie umiał wysterować duże przetworniki.

Kilka zdań od producenta:

"Chyba nie przypuszczasz, że eksperci JBL zaniedbaliby jakość dźwięku kina domowego. Przedstawiamy nowe, podwójne, trójdrożne kolumny podłogowe JBL® Studio 290, przewyższające inne modele pod każdym względem. Kolumna Studio 290, flagowy model 10-elementowej serii głośników JBL Studio 2, został poddany wielu testom w naszym własnym, najbardziej zaawansowanym laboratorium tego typu na świecie oraz porównany z produktami innych wytwórców podczas testów odsłuchowych. Rezultaty są jednoznaczne – Studio 290 jest absolutnie niedoścignionym modelem w dziedzinie tradycji i technologii. Podwójne 8-calowe przetworniki PolyPlas dostarczają podwójnej siły i precyzji dźwięku, z którego słynie JBL. Port bass-reflexu Slipstream skierowany w tył pozwala zanurzyć się w mocnych, precyzyjnych basach. Wprowadziliśmy ulepszenia w postaci 1-calowego przetwornika wysokotonowego CMMD® Lite ograniczającego zniekształcenia oraz falowodu High Definition Imaging (HDI) zapewniającego niezwykłą precyzję obrazowania dźwięku i stabilny, naturalny balans. Wzmocniliśmy wewnętrzne krawędzie kolumny Studio 290, aby zapobiec wyginaniu obudowy i zmniejszyć poziom zniekształceń basów.

Najlepszą cenę w zakresie finansowania wspieramy jeszcze darmowymi ratami 0% -  tj. 10 , 20 oraz 30 całkowicie darmowych rat na dowolną część zestawu lub na całość. 

Zestaw składa się z następujących elementów:

 • kolumny frontowe JBLStudio 290 - 2 sztuki
 • głośnik centralny JBL Studio 235C - 1 sztuka
 • głośniki tylne JBL Studio 230 - 2 sztuki 

System można rozbudować o jeden lub dwa subwoofery dedykowane JBL lub inne rozwiązania subniskotonowe.

Kino domowe

JBL Studio 2 prezentuje brzmienia kinowe, podkreślając skraje pasma. Kolumny głośnikowe grają żywo, energetycznie przynosząc dużo frajdy podczas odlądania filmów. Doskonałe, zwarte brzmienie basowe zoptymalizowane do zapierającego dech w piersiach słuchania, zarówno w filmach, telewizji, muzyce czy grach konsolowych

"Zainspirowani doświadczeniem w budowie najsłynniejszych studiów nagraniowych na świecie, zastosowaliśmy w modelu Studio  technologię pozwalającą na uzyskanie dźwięku w najwyższej kinowej jakości."

Stereo

Jeżeli poszukujesz poprawności wokali, wybrzmień fortepianu, kontroli niskich tonów to z pewnością są inne lepsze kolumny,

Ale jeżeli chcesz posłuchać muzyki z dużą dozą frajdy, z mocniejszym basem to jest to bardzo dobry wybór.

Wykonanie kolumn

Nowoczesna elegancja na miarę XXI wieku, stanowiąca połączenie łagodnych, zaokrąglonych krawędzi, błyszczącej, czarnej obudowy oraz farby typu „soft-touch” pozwoliła stworzyć dzieło, które w takim samym stopniu przyciąga wzrok i słuch. Dopełnieniem pracy było nadanie głośnikom kuszącego, nowoczesnego wyglądu na miarę XXI wieku, który udało się uzyskać dzięki błyszczącym, czarnym panelom, łagodnym, zaokrąglonym krawędziom oraz drewnopodobnym wykończeniom w wybranym przez użytkownika odcieniu Black

Gwarancja

Na kolumny jest udzielana pełna gwarancja 2 lata od daty zakupu dla klienta końcowego.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 120 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 28 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 33 cm
Bass reflex Tył
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata