Facebook Pixel

Monitor Audio CL60-T2

Więcej widoków

 • Monitor Audio CL60-T2
 • Monitor Audio CL60-T2
Monitor Audio CL60-T2
1 190,00 zł
Monitor Audio CL60-T2-głośniki instalacyjne
Opis

Szczegóły

 

MONITOR AUDIO CL60-T2-GŁOŚNIKI INSTALACYJNE Z SERII CLIMATE

CL60-T2 jest dwudrożnym głośnikiem satelitarnym w którego skład wchodzą: 6 1/2” przetwornik niskotonowy C-CAM oraz dwie 1” kopułki wysokotonowe Gold C-CAM. Przetworniki C-CAM zostały zaprojektowane tak, by oddać detale wysokich tonów oraz głębię dynamiki niskich częstotliwości. C-CAM to innowacyjna technologia pierwotnie stworzona dla przemysłu lotniczego i osmicznego, cechująca się lekkością materiału, a przy tym jego wysoką wytrzymałością.

Wspaniały dźwięk Za szykownymi, wodoodpornymi maskownicami kryją się głośniki wysokotonowe oraz niskośredniotonowe, wykonane w znanej już technologii C-CAM, które zdefiniują każdy najdrobniejszy i najmocniejszy szczegół. C-CAM to innowacyjny stop stworzony dla przemysłu kosmicznego – materiał niesłychanie kruchy, ale równocześnie odporny na zniekształcenia. Umożliwia to prace przetwornika bez zakłóceń przy bardzo dużych wychyleniach i amplitudach. Oznacza to, że głośniki CL, nawet grając głośno – dostarczą czysty i zrozumiały dźwięk. Nieważne, czy będzie to wewnątrz, czy na zewnątrz pomieszczenia.

Mocna, wodoodporna konstrukcja Można polegać na obudowie głośników, która chroni je przed czynnikami atmosferycznymi na zewnątrz. Szczelnie zamknięta i solidna obudowa o wysokiej wytrzymałości wykonana jest z polipropylenu i przetestowana na działanie zwiększonej wilgotności oraz długotrwałego działania promieni UV. Aluminiowe grille oraz uchwyty chronią przed niepożądanym kurzem.

Wspaniały styl Niewielkie głośniki serii CL są dostępne w kolorach czarnym i białym. Dodatkowy atut to możliwość pomalowania ich na kolor, dostosowując je do reszty wystroju.

Wszechstronność w instalacji Kluczową zaletą głośników CL jest ich wszechstronność i łatwość zainstalowania. Każdy uchwyt do mocowania głośników umożliwia jego pionowy i poziomy (175 stopni) przechył. Magnetyczne zaślepki chronią chronią zaczepy uchwytu na górze i dole głośnika i są łatwo ściągalne dla ponownego ich ustawienia.

Znakomity bas Jakość dźwięku na zewnątrz pomieszczenia jest optymalizowana przez membranę niskotonową ABR, która dostarcza jeszcze głębszego basu i chroni również wnętrze przed czynnikami atmosferycznymi.

WYKOŃCZENIA

BLACK TEXTURED

WHITE TEXTURED

TECHNOLOGIA

 • Szybka, łatwa instalacja
 • Wysokiej klasy przetwornik wysokotonowy C-CAM, oraz przetwornik niskotonowy
 • Solidna obudowa z propylenu o dużej gęstości, zapewniająca ochronę przed czynnikami atmosferycznymi i promieniowaniem słonecznym UV
 • Pełna elastyczność montażu: uchwyt obracający się o 175º (dzięki dodatkowym otworom oraz odpowiedniemu wyprofilowaniu umożliwiają one także mocowanie w rogach pomieszczenia)
 • Dodatkowy element ścięty pod kątem 15º daje dodatkowe możliwości przy montażu uchwytów
 • Hak dla łańcuszka zabezpieczającego
 • Membrana bierna ABR (Auxiliary Bass Radiator) zapewnia niskie zejście basu
 • Aluminiowe maskownice nigdy nie zardzewieją
 • Białe lub czarne wykończenie, możliwość pomalowania na inny kolor
 • Znaczek z logo Monitor Audio
 • można obrócić w zależności od ustawienia, pionowego lub poziomego, głośnika.

SPECYFIKACJA

 

Pasmo przenoszenia  63Hz - 30KHz

 

Czułość (1W@ 1m)  88 dB

 

Nominalna impedancja  2 x 8 ohms

 

Maksymalne S.P.L  108.8 

 

Moc (RMS)  2 x 50W

 

Rekomendowana moc wzmacniacza (RMS)  15 - 100W 

 

Przetworniki  1 x 165mm (6 1/2”) C-CAM® średnio-niskotonowy z podójną cewką. 2 x 25mm (1”) pozłacany C-CAM® wysokotonowy

 

Wymiary: (H x W x D)  325 x 185 x 178.5 mm

 

Wymiary: (H x W x D)  12 13/16 x 7 5/16 x 7 in

 

Całkowita Głębokość (wraz uchwytemściennym) mm (inches)  235 (9 1/4)

 

 Dostępne wykończenia  White/Black

 

Waga: kg (lbs)  5.02 (11.04)

 

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor N/D