Facebook Pixel

BOSTON ACOUSTICS- VOYAGER 40

Więcej widoków

 • BOSTON ACOUSTICS- VOYAGER 40
 • BOSTON ACOUSTICS- VOYAGER 40
BOSTON ACOUSTICS- VOYAGER 40

Normalna cena: 1 190,00 zł

999,00 zł

głośniki instalacyjne zewnętrzne
Opis

Szczegóły

Boston Acoustics, uznany na całym świecie producent wysokiej klasy głośników, przedstawia nową serię Voyager, a w jej ramach cztery nowe głośniki do montażu na ścianie. Jednym z nich jest specjalnie zaprojektowany do użytku zewnętrznego Boston Acoustics Voyager 40, to dwudrożne zestawy przystosowane specjalnie do odtwarzania dźwięku na otwartej przestrzeni.

Zestaw składający się z dwóch głośników, został stworzony przy użyciu najlepszych technologii audio Bostona, aby zapewnić oszałamiające wrażenia odsłuchowe w szerokim zakresie częstotliwości. Tweetery Kortec o miękkiej kopułce zapewniają ostre, wysokie częstotliwości, podczas gdy woofery z domieszką grafitu dostarczają mocnych basów. Dzięki wodoszczelnym obudowom z polipropylenu głośniki mogą wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki pogodowe i ekstremalne temperatury.
Seria Voyager została zaprojektowana jako wszechstronne rozwiązanie do użytku wewnątrz lub na zewnątrz budynków, a także na użytek pojazdów wodnych.
Głośniki te łączą w sobie wyjątkowy dźwięk i bardzo trwałą konstrukcję, co powoduje że mogą być wykorzystywane w wielu zastosowaniach zewnętrznych.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 • 115mm kompozyt propylenowy DCD™ dzięki domieszce grafitu zapewnia szersze odwzorowanie basu bez efektu rezonansu
 • 25mm Kortec® miękka kopułka dostarczająca delikatne i naturalne wysokie tony
 • pasmo przenoszenia.: 62Hz - 22 kHz
 • częstotliwość podziału: 2500Hz
 • zalecana moc wzmacniacza: 10-125 wat
 • czułość: 90 dB (2.83V at 1m)
 • impedancja: 8 ohm
 • obudowa, maskownica, membrany, przystosowane do użytku w skrajnych warunkach na zewnątrz
 • dostępna kolorystyka: Black, White

Użytkownicy głośników Voyager nie muszą się martwić o ich uszkodzenie wodą, rdzę czy zużycie materiału. Głośniki są zamknięte w bardzo wytrzymałych, wodoszczelnych obudowach, specjalnie zaprojektowanych do użytku w trudnych warunkach. Zbudowano je z odpornego na promienie UV polipropylenu i zastosowano kable odporne na utlenianie i rdzę, dla trwałości połączeń elektrycznych. Dodatkowo lakierowane proszkowo, aluminiowe osłony przednie zapewniają wewnętrznym komponentom bezpieczeństwo i odporność na zawilgocenie. Seria Voyager posiada również trwałe mocowania aluminiowe (C-bracket), które pewnie utrzymują głośniki w stabilnej pozycji na każdym podłożu. Ukształtowane w klinyuchwyty ułatwiają instalację dając w efekcie eleganckie połączenie z głośnikami.
Głośniki są dostępne w eleganckiej czerni lub bieli z zastosowaniem dyskretnego wzornictwa, co pozwala na ich zamocowanie w dowolnym miejscu.

CENA DOTYCZY KOMPLETU 2 SZTUK

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor N/D