Facebook Pixel

Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800

Więcej widoków

 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
 • Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800
Dali Oberon 7 + PMA800NE + DNP800

Normalna cena: 9 096,00 zł

7 999,00 zł

Zestaw stereofoniczny w promocyjnej cenie.
Opis

Szczegóły

Dali Oberon 7 + Denon PMA800NE + DNP-800 - zestaw stereofoniczny

Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Ilość ograniczona.

W skład zestawu wchodzą:
- kolumny podłogowe Dali Oberon 7 - 1 para
- wzmacniacz stereo Denon PMA-800NE - 1 sztuka
- odtwarzacz sieciowy Denon DNP-800 - 1 sztuka

Dali Oberon 7 - kolumny głośnikowe

Najnowsza seria kolumn głośnikowych zaprojektowanych przez (Danish Audiophile Loudspeaker Industries), duńskich ekspertów od dźwięku DALI.

OBERON to pierwsze głośniki klasy podstawowej, które umożliwiają radykalną redukcjęzniekształceń powodowanych przez konwencjonalne przetworniki, miedzy innymi dzięki zastosowaniu unikalnej technologii SMC (Soft Magnetic Compound) opracowanej przez firmę DALI. Ta technologia, w połączeniu z nowym 29 milimetrowym tweeterem o miękkiej kopułce, dużymi membranami z włókna drzewnego opracowanymi przez DALI oraz sztywnymi obudowami z tworzywa MDF, tworzy serię głośników, które dostarczają dźwięk z dowolnego źródła dokładnie tak, jak stworzył je artysta.

Łącząc wygodę w najnowocześniejszymi rozwiązaniami inżynieryjnymi, seria OBERON oferuje także uniwersalnie umiejscowiony w przestrzeni idealny punkt odsłuchu, przez co głośniki nie musząbyć skierowane w stronę słuchacza, by zapewnić czysty i dobrze zintegrowany dźwięk za każdym razem, w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Nowa seria OBERON bazuje na 35 letnim doświadczeniu DALI w zakresie inżynierii dźwięku i tworzeniu doskonałych głośników, oferując te i inne zalety na przystępnym poziomie cenowym.

Największy OBERON z serii, model 7 to wybór dla najbardziej wymagającego miłośnika audio. Zaprojektowana w celu osiągnięcia doskonałej, bezkompromisowej wydajności, podłogowa kolumna głośnikowa OBERON 7 wyposażona została w dwa 7 calowe przetworniki niskotonowe wykorzystujące technologię SMC, zapewniające średni zakres i moc basu w połączeniu z ultralekkim przetwornikiem wysokotonowym z miękką kopułką. Przestronna obudowa zapewnia doskonałą głębię basu, dostarczając ekspresyjne brzmienie, które może wypełnić nawet największe pomieszczenia.

OBERON 7 zachwyca delikatnym, szczegółowym, pięknie zbalansowanym brzmieniem, z którego słynie DALI.

Specyfikcja Produktu:

zakres częstotliwości (±3 dB): 36 - 26 000 Hz
czułość (2,83V/1m): 88,5 dB
impedancja nominalna: 6 Ω
maksymalne SPL: 110 dB
rekomendowana moc wzmacniacza: 30 - 180 W
częstotliwość zwrotnicy: 2 300 Hz
typ: 2-drożny
przetwornik wysokotonowy: 1x 29 mm miękka kopułka
przetworniki niskotonowe: 2x 7"
typ obudowy: Bass reflex
częstotliwość strojenia Bass Reflex: 39,5 Hz
wejścia: pojedyncze
zalecane umiejscowienie: podłoga
zalecana odległość tylnej strony głośnika od ściany: 20 - 80 cm

Denon PMA-800NE - wzmacniacz stereo

Wzmacniacz PMA-800NE bazuje na doświadczeniu zdobytym podczas prac rozwojowych nad high endowym modelem PMA-2500NE firmy Denon, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość dźwięku w atrakcyjnej cenie. Przy mocy wyjściowej 85 W na kanał (do 4 Ω) oraz dzięki sekcji wzmacniacza Denon wykorzystującej technologię Advanced High Current (AHC), model ten zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, równoważąc wysoką moc oraz efektowną dynamikę z subtelnymi detalami muzycznymi.

Dane ogólne:

- nowo zaprojektowana seria zapewniająca technologie oraz jakość dźwięku flagowych modeli firmy Denon w przystępnej cenie
- PMA-800NE: Wzmacniacz zintegrowany o mocy 85 W na kanał (4 Ohm) z wysokiej jakości przedwzmacniaczem gramofonowym MM / MC, liniowymi - wejściami analogowymi oraz czterema wejściami cyfrowymi z obsługą 192 kHz / 24 bit
- dedykowane wyjścia analogowe o stałym i zmiennym poziomie dla podłączenia wzmacniaczy mocy / aktywnych głośników
- konstrukcja antywibracyjna zapewniająca minimalne zniekształcenia oraz maksymalną rozdzielczość dźwięku
- kontrola przez aplikację modeli DCD-800NE / PMA-800NE poprzez DNP-800NE i aplikację HEOS lub zdalna kontrola wszystkich trzech komponentów za pośrednictwem dostarczonych pilotów

Wzmacniacz PMA-800NE bazuje na doświadczeniu zdobytym podczas prac rozwojowych nad high-endowym modelem PMA-2500NE, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość dźwięku przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Przy mocy wyjściowej 85 W na kanał (do 4 Ω) oraz dzięki sekcji wzmacniacza Denon wykorzystującej technologię Advanced High Current (AHC), model ten zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, równoważąc wysoką moc oraz efektowną dynamikę z subtelnymi detalami muzycznymi.

Wzmacniacz został również odpowiednio wyposażony, by zapewnić kompatybilność ze wszystkimi współczesnymi, zaawansowanymi systemami audio, oferując zarówno wejścia analogowe jak i cyfrowe, włącznie z wbudowanym korektorem Phono obsługującym wkładki gramofonowe MC oraz MM do odtwarzania płyt winylowych. Dźwięk wysokiej rozdzielczości jest obsługiwany za pomocą gamy czterech wejść cyfrowych - trzech optycznych i jednego koaksjalnego - a wbudowany konwerter cyfrowo analogowy jest w pełni kompatybilny z plikami o częstotliwości do 192 kHz / 24 bitów. Sekcja cyfrowa może zostać wyłączona, aby zminimalizować zakłócenia podczas korzystania ze źródeł analogowych, a mikroprocesor kontrolujący wyłącza się, gdy nie jest używany.

Wzmacniacz stereofoniczny PMA-800NE to model, który został zaprojektowany z troską o najmniejszy detal. To wysokiej klasy urządzenie, które zapewnia najwyższą jakość odtwarzanego brzmienia. Niewątpliwym plusem jest również korzystna cena zakupu. Opisywany model bazuje na technologii Advanced High Current (AHC), dzięki czemu dźwięk odtwarzany jest wyjątkowo precyzyjnie. Nie musimy obawiać się zniekształceń, czy też innych niedoskonałości. Moc wejściowa 85W przekazywana jest na kanał do do 4 Ω - innowacyjna konstrukcja gwarantuje jednak doskonały balans pomiędzy dynamicznym brzmieniem, a delikatnymi detalami ulubionych utworów muzycznych. Model ten sprawi, że będziemy mogli napawać się najsubtelniejszymi dźwiękami. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na standard odsłuchu.

Denon DNP-800 - sieciowy odtwarzacz audio

Otwierając systemy audio użytkowników na świat streamingu cyfrowej muzyki online, odtwarzacz sieciowy DNP-800NE może obsługiwać zarówno pliki przechowywane w sieci lokalnej jak i strumieniować muzykę z serwisów takich jak Spotify, Amazon Music, Napster, SoundCloud, Deezer, Tidal, kanały radia internetowego TuneIn i innych. Możesz także słuchać muzyki bezprzewodowo, bezpośrednio z urządzeń przenośnych za pośrednictwem Bluetooth lub AirPlay 2.

Dzięki zaawansowanej technologii AL32 Processing Plus można uzyskać najbardziej szczegółowy oraz najdokładniejszy sygnał analogowy z nowoczesnych formatów muzyki cyfrowej. Precyzyjny konwerter 192 kHz / 32 bit Burr Brown PCM1795 umożliwia odtwarzaczowi DNP-800NE obsługę szerokiej gamy plików audio. Oprócz formatów stratnych, takich jak MP3, WMA i AAC, odtwarza również bezstratne formaty ALAC, WAV i FLAC HD (do 24-bitów, 192 kHz) oraz DSD 2.8 / 5.6MHz, z odtwarzaniem gapless plików DSD, WAV, FLAC i ALAC ze streamingu sieciowego oraz z nośników USB.

Wbudowana technologia HEOS pozwala odtwarzaczowi DNP-800NE połączyć się z wieloma urządzeniami obsługującymi HEOS, w tym z głośnikami bezprzewodowymi oraz innymi komponentami Denon, aby stworzyć system muzyczny multiroom do dzielenia się muzyką w całym domu. System można kontrolować za pomocą bezpłatnej aplikacji HEOS dostępnej na smartfony oraz tablety, lub możesz wykorzystać sterowanie głosowe Alexa, aby zdecydować, gdzie ma być odtwarzana muzyka, dostosować głośność oraz wybierać utwory. Odtwarzacz DNP-800NE oferuje również szeroki wybór stałych oraz zmiennych wyjść analogowych, umożliwiających regulację głośności z aplikacji HEOS, gdy jest ona połączona ze wzmacniaczem mocy lub aktywnymi głośnikami.

Bezprzewodowa technologia HEOS multi room

Jako część ekosystemu HEOS, odtwarzacz sieciowy DNP-800NE może połączyć się z opcjonalnymi bezprzewodowymi głośnikami HEOS, aby odtwarzać muzykę w całym domu. Odtwórz tę samą piosenkę na każdym głośniku lub inne utwory w różnych pokojach. Kontroluj system dzięki bezpłatnej aplikacji HEOS. Kompatybilność z Amazon Alexa* zapewnia najnowocześniejsze sterowanie głosowe oraz niesamowity dźwięk dla całego systemu domowej rozrywki.
* Sterowanie głosowe Amazon Alexa jest dostępne w wybranych krajach i językach.
Streamingowe serwisy muzyczne

Streamuj muzykę bezprzewodowo z niemal nieograniczonej liczby źródeł. Odtwarzacz sieciowy DNP-800NE obsługuje popularne serwisy muzyczne online, takie jak Spotify, Amazon Music, Napster, SoundCloud, Deezer, Tidal i wiele innych. Niezależnie od tego, czy organizujesz imprezę, czy odpoczywasz w domu, skorzystaj z ulubionych serwisów streamingowych, aby dopasować brzmienie do nastroju.

AirPlay 2

Streamuj utwory z ulubionych serwisów muzycznych online, takich jak Apple Music i Spotify, lub oglądaj filmy z serwisów takich jak YouTube i Netflix na dowolnym iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV z dźwiękiem idealnie zsynchronizowanym z głośnikami wykorzystując funkcjonalność Airplay 2.

Airplay 2 obsługuje również dźwięk multi room - bezprzewodowo streamuj sygnał audio do wielu urządzeń kompatybilnych z AirPlay 2, jednocześnie poprawiając buforowanie dźwięku, aby zapewnić płynne odtwarzanie muzyki. Technologia AirPlay 2 umożliwia kontrolę oraz grupowanie kompatybilnych urządzeń audio w aplikacji Apple Music lub Home. Korzystaj z Airplay 2 przez aplikację lub przy pomocy poleceń głosowych za pośrednictwem Siri.

Sterowanie głosowe Amazon Alexa*

Kontroluj odtwarzacz sieciowy DNP-800NE poprzez polecenia głosowe dzięki kompatybilności z Amazon Alexa*. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu i wiele więcej - "Just Ask". Pobierz HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa* dla urządzeń DNP-800NE, HEOS i innych wybranych produktów Denon.
* Sterowanie głosowe Amazon Alexa jest dostępne w wybranych krajach i językach.

Dwa zintegrowane oscylatory zegara

Dwa zintegrowane oscylatory zegara redukują szum fazowy, a każdy z nich odpowiada za indywidualną częstotliwość próbkowania (44,1 kHz i 48 kHz). Układ dwóch oscylatorów zegara precyzyjnie obsługuje wiele częstotliwości próbkowania od 44,1 kHz do 192 kHz, a nawet do DSD 5.6MHz, bez potrzeby zaokrąglania wartości.

Podłącz swój system Hi-Fi do sieci domowej

Rozbuduj swój istniejący system Hi-Fi o łączność sieciową dzięki odtwarzaczowi DNP-800NE. Połącz go ze wzmacniaczem stereo PMA-800NE oraz odtwarzaczem CD DCD-800NE lub przyłącz się do sieci domowej, aby czerpać przyjemność z internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego ze szczegółową, muzyczną dokładnością.

100+ lat innowacyjności w technologiach audio

Założona w 1910 roku, firma Denon może pochwalić się bogatym doświadczeniem w dziedzinie technologii audio - od pierwszego w Japonii producenta elektroniki audio, po produkcję pierwszych na świecie komercyjnych płyt CD. Ta ukierunkowana inwestycja w rozwój i badania nad dźwiękiem zapewnia dostęp do najnowszych technologii oraz najwyższej jakości przy każdym odsłuchu.

Specyfikacja Produktu:

Konwerter C/A IC: PCM1795, 32bit/192kHz
Całkowite zniekształcenia harmoniczne:0.002%
Dynamika w dB: 108
Stosunek sygnał/szum dB: 115
Pasmo przenoszenia: 2Hz~50kHz
Pilot zdalnego sterowania:RC1224
Power Consumption in W:18
Pobór prądu w stanie oczekiwania W:0.2
Wymiary maksymalne (szer. x gł. x wys.) w mm:
434 x 312 x 107
Waga w kg: 3.9

Cena za zestaw.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 102 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 20 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 34 cm
Bass reflex Tył
Kolor Jasny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji