Facebook Pixel

Cambridge Audio CXA80

Więcej widoków

  • Cambridge Audio CXA80
  • Cambridge Audio CXA80
Cambridge Audio CXA80
4 090,00 zł
Możliwość odtwarzania płyt CD, muzyki z tabletu (bluetooth CA za dopłatą) , Tidal w jakości MQA z komputera, podłączenie TV (Youtube, Netflix…), podłączenie odtwarzacza bluray, strumieniowca .….

* wymagane pola

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Cambridge Audio CXA80 - wzmacniacz stereo

Produkt może pochodzic z ekspozycji, końcówek serii. Może nosić minimalne ślady użytkowania.

Stan wizualny bardzo dobry, pełna gwarancja producenta z pełnym wsparciem serwisowym, oryginalne pudełka, kompletny.

Promocja do wyczerpania zapasów.

CXA80 to niezwykle dopracowany i wyrafinowany projekt, którego osiągi przekroczyły zakładaną początkowo przez naszych inżynierów specyfikację. W rezultacie powstał jeden z najbardziej dojrzałych wzmacniaczy w naszej ofercie, którego brzmienie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, który odtwarza muzykę w niezwykle precyzyjny i wyrafinowany sposób.

Dzięki mocy na poziomie 80W na kanał, CXA80 posiada wystarczający zapas mocy by napędzić nawet najbardziej wymagające kolumny. Ale o przewadze CXA80 nad konkurencją decyduje sposób, w jaki owa moc jest dostarczana. Cały układ wzmacniacza został zaprojektowany pod kątem zminimalizowania przesłuchu i zapewnienia wyjątkowej separacji między kanałami, czego efektem jest wyjątkowo precyzyjna lokalizacja instrumentów na scenie. Układ zasilany jest z osobnych dla prawego i lewego kanału odczepów transformatora, korzysta z dwóch prostowników i osobnych zasilaczy. Zestawione razem cechy układu ‘dual mono’ skutkują wyjątkowo namacalną prezentacją, uczuciem obecności wykonawców pokoju oraz sceną o szerokości i głębokości które zwykle zarezerwowane są dla wzmacniaczy z dużo wyższej półki cenowej.

Użytkowanie CXA80 jest bajecznie proste i wygodne. Wyjątkowy kształt obudowy, szczotkowane aluminium, czytelny wyświetlacz na froncie – te wszystkie elementy składają się na wyjątkowo atrakcyjny, by nie rzec wręcz piękny wizerunek naszej integry, który dorównuje jedynie sprytnym, przemyślanym rozwiązaniom jakie zastosowaliśmy w jego wnętrzu. Każde źródło podłączone do tego wzmacniacza dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i pozwoli na nowo odkryć Twoja kolekcję muzyki.

CXA80 od samego początku był projektowany pod kątem współpracy z cyfrowymi źródłami sygnału audio i oferowania brzmienia wysokiej klasy. W tym celu zastosowaliśmy wysokiej klasy kość przetwornika cyfrowo-analogowego, WM8740 Wolfsona, pracującą z rozdzielczością 24 bitów i 192 kHz. Dzięki temu przetwornikowi podłączenie źródeł cyfrowych do CXA80 spowoduje uzyskanie wyższej jakości dźwięku niż w sytuacji, gdy to ich wbudowane DACi odpowiadają za końcowe brzmienie. Doskonałym partnerem dla naszej integry może być także nasz dedykowany transport płyt CD, CXC. Dzięki wbudowanemu DACowi każde cyfrowe źródło zabrzmi lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

CXA80 zzaprojektowany został tak, by optymalnie współpracował z większością źródeł. Dlatego wyposażono go w bogaty zestaw złącz zarówno cyfrowych ja i analogowych. Cyfrowe obejmują koaksjalny S/PDIF, optyczny TOSLINK, plus asynchroniczny port USB Audio umożliwiający odtwarzanie muzyki wprost z komputera PC bądź MAC.

Wystarczy dodać opcjonalny odbiornik bluetooth, BT100, by źródłem muzyki mogło się stać każde urządzenie wyposażone w nadajnik bluetooth obsługujące kodek aptX. Zestaw wejść analogowych obejmuje zbalansowane wejście XLR, cztery niezbalansowane wejścia RCA oraz umieszczone na froncie 3.5mm wejście na małego jacka.

Specyfikacja Produktu:

MOC 80W RMS dla 8Ω, 120W RMS dla 4Ω

DAC Wolfson WM8740

PASMO PRZENOSZENIA <5Hz– 60kHz +/-1dB

WEJŚCIA ANALOGOWE 1x zbalansowane XLR, 4 x RCA, 1 x 3.5mm wejście dla urządzeń przenośnych (na froncie urządzenia)

WEJŚCIA CYFROWE 1 x koaksjalny S/PDIF, 2 x optyczny TOSLINK, 1 x USB audio, Bluetooth poprzez opcjonalny odbiornik BT100 (brak w zestawie)

KOMPATYBILNOŚĆ TOSLINK optyczny, koaksjalny S/PDIF, USB 1.0 i 2.0, odbiornik bluetooth BT100

WYJŚCIA głośnikowe A+B, 3.5mm wyjście słuchawkowe, wyjście pre-out, wyjście na subwoofer

MAKSYMALNE ZUŻYCIE PRĄDU 750W

ZUŻYCIE PRĄDU W TRYBIE STANDBY <0.5W

WYMIARY (W X S X G)* 115 x 430 x 341mm

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor Nie
Złącza XLR Nie
Wbudowany przetwornik CA Nie
Trigger Nie
Sterowanie RS232 Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Przedwzmacniacz gramofonowy Nie
Wymienny kabel zasilający Nie
Okres gwarancji 2 lata
Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia Nie
Głębokość urządzenia Nie
Waga urządzenia Nie