Facebook Pixel

Cambridge Audio CXA60

Więcej widoków

  • Cambridge Audio CXA60
  • Cambridge Audio CXA60
  • Cambridge Audio CXA60
  • Cambridge Audio CXA60
  • Cambridge Audio CXA60
  • Cambridge Audio CXA60
Cambridge Audio CXA60
2 990,00 zł
Wzmacniacz zintegrowany o mocy 60w

* wymagane pola

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Cambridge Audio CXA60 - wzmacniacz zintegrowany o mocy 60w
 

CXA60 sprawia, że stopa sama z zapałem wystukuje rytm każdej muzyki. Wzmacniacz wyposażono we wszystkie wejścia analogowe i cyfrowe jakich możesz potrzebować, a dzięki wielu godzinom, które spędziliśmy na dopracowywaniu najdrobniejszych elementów jego konstrukcji, sygnał z każdego źródła jest wzmacniany w taki sposób, by prezentacja zachwycała ciepłem, detalicznością, a jednocześnie oferowała spory zapas mocy.

Zaprojektowanie CXA60 było swego rodzaju wyzwaniem, które nasi inżynierowie chętnie podjęli. Chcieliśmy bowiem, by ten wzmacniacz oferował bardziej muzykalny, a jednocześnie bardziej energetyczny dźwięk niż jakikolwiek inny, który stworzyliśmy wcześniej. Nasz zespół inżynierów zamknął się w swojej jaskini na długie miesiące, by w końcu po kolejnym, długim, pracowitym wieczorze dopiąć swego. By osiągnąć zamierzony cel nasz zespół musiał zastosować unikalne rozwiązania, użyć komponentów najwyższej klasy oraz wykazać się doskonałym słuchem, który pozwolił im ocenić i doszlifować każdy, najdrobniejszy nawet element brzmienia.

Zastosowaliśmy audiofilskiej jakości transformator toroidalny by zminimalizować poziom pola magnetycznego. W ten sposób poziom zakłóceń i zniekształceń został sprowadzony do tak niskiego poziomu, że to co słyszysz to już tylko czysta muzyka. Transformator został zamontowany centralnie by zminimalizować interferencje z innymi elementami układu, takimi jak choćby potencjometr. To jeden z elementów, które sprawiają, że nasze urządzenie potrafi zaoferować tak znakomitą jakość brzmienia. Do regulacji głośności zastosowaliśmy potencjometr Alpsa zapewniający precyzyjną regulację głośności i świetny balans między kanałami dzięki czemu niezależnie od poziomu głośności poziom dźwięku w kanale lewym i prawym jest zawsze taki sam.

Integrę CXA60 stworzyliśmy pod kątem współpracy z cyfrowymi źródłami sygnału. Została ona wyposażona w przetwornik cyfrowo-analogowy oparty o 24-ro bitową kość Wolfsona, WM8740 (a to chip z wysokiej półki). Dokładnie ta sama kość DACa jest sercem naszej wielokrotnie nagradzanej serii DacMagic. Każdy sygnał cyfrowy, czy to z Twojego telewizora, czy odtwarzacza sieciowego trafia do przetwornika cyfrowo-analogowego Wolfsona. Także nasz dedykowany transport płyt CD, CXC, jest doskonałym partnerem dla integry CXA60. Dzięki wbudowanemu DACowi każde cyfrowe źródło zabrzmi lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Urządzenie wyposażono w koaksjalne i optyczne (Toslink) wejścia cyfrowe. Użytkownik może również dodać odbiornik Bluetooth by streamować wprost do wzmacniacza muzykę z dowolnego urządzenia z bluetoothem na pokładzie obsługującego wysokiej klasy kodek aptX. Otwiera to ogromne możliwości przed użytkownikiem, który jako źródło muzyki może użyć niemal każdego urządzenia, także przenośnego. Wzmacniacz oferuje również wejścia analogowe – 4 pary gniazd RCA, a na froncie wejście na 3,5mm mini-jacka. Daje to użytkownikowi możliwość podłączenia nie tylko cyfrowych, ale również i kilku analogowych źródeł.

Wyjątkowy kształt obudowy, szczotkowane aluminium, czytelny wyświetlacz na froncie – te wszystkie elementy składają się na wyjątkowo atrakcyjny, by nie rzec wręcz piękny wizerunek naszej integry, który klasą dorównuje jedynie sprytnym, przemyślanym rozwiązaniom jakie zastosowaliśmy w jego wnętrzu. Każde źródło podłączone do tego wzmacniacza dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i pozwoli na nowo odkryć Twoja kolekcję muzyki.

Specyfikacja Produktu:

MOC - 60W RMS dla 8Ω, 90W RMS dla 4Ω

DAC- Wolfson WM8740

PASMO PRZENOSZENIA <5Hz– 60kHz +/-1dB

WEJŚCIA ANALOGOWE 4 x RCA, 1 x 3.5mm wejście dla urządzeń przenośnych (na froncie urządzenia)

WEJŚCIA CYFROWE
1 x S/PDIF koaksjalny, 2 x TOSLINK optyczny, Bluetooth przez odbiornik BT100 (opcja dodatkowa, nie znajduje się w zestawie

KOMPATYBILNOŚĆ TOSLINK optyczny, S/PDIF koaksjalny, odbiornik bluetooth BT100

WYJŚCIA głośnikowe A+B, 3.5mm wyjście głośnikowe, wyjście pre-out, wyjście dla subwoofera

MAKSYMALNE ZUŻYCIE PRĄDU 600W

ZUŻYCIE PRĄDU W TRYBIE STANDBY <0.5W

WYMIARY (W X S X D)* 115 x 430 x 341mm

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor Ciemny, Jasny
Złącza XLR Nie
Wbudowany przetwornik CA Nie
Trigger Nie
Sterowanie RS232 Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Przedwzmacniacz gramofonowy Nie
Wymienny kabel zasilający Nie
Okres gwarancji 2 lata
Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia Nie
Głębokość urządzenia Nie
Waga urządzenia Nie