Facebook Pixel

Yamaha NS-F51 + NS-P51 zestaw głośników kolumn 5.0

Więcej widoków

  • Yamaha NS-F51 + NS-P51 zestaw głośników kolumn 5.0
  • Yamaha NS-F51 + NS-P51 zestaw głośników kolumn 5.0
Yamaha NS-F51 + NS-P51 zestaw głośników kolumn 5.0
2 599,00 zł
WYJĄTKOWA OKAZJA Yamaha- zestaw głośników kolumn 5.0

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Zestaw głośników Yamaha NS-P51 + NS-F51

Zestaw głośników Yamaha NS-P51

Yamaha NS-P51 to zestaw głośnikowy złożony z głośnika centralnego NS-C51 oraz dwóch podstawkowych kolumn efektowych NS-B51. Zestaw perfekcyjnie dopasowuje się do nowoczesnych telewizorów z płaskimi ekranami, a w połączeniu z wolnostojącymi kolumnami głośnikowymi NS-F51 pozwala stworzyć wysokiej jakości system kina domowego. Dzięki temu z łatwością zyskasz możliwość rozkoszowania się wysokiej jakości brzmieniem filmów i muzyki płynącej z dowolnego źródła, także urządzeń HD.

Zaokrąglone krawędzie obudów ograniczają możliwość powstawania dyfrakcji, dzięki czemu odtwarzany dźwięk pozostaje czysty i klarowny. Centralny głośnik, model NS-C51, wykorzystuje dwa 100-mm przetworniki niskotonowe i 22-milimetrową kopułkę wysokotonową. Każda z kolumn efektowych wyposażona jest w 100-milimetrowy przetwornik niskotonowy współpracujący z 22-milimetrową kopułką. Na tylnych ściankach głośników centralnego i efektowych znajdują się specjalne otwory, które umożliwiają szybkie i bezpieczne zawieszenie kolumn na ścianie. 

Kolumna wolnostojąca Yamaha NS-F51

Yamaha NS-F51 to 2-drożna wolnostojąca kolumna głośnika. Ta zaawansowana konstrukcja wyposażona jest w trzy przetworniki, 30-milimetrową kopułkę wysokotonową i dwa 160-milimetrowe głośniki niskotonowe, i wykorzystuje obudowę typu bas refleks. Dzięki temu kolumna zapewnia wysokiej jakości czysty dźwięk z niesamowicie mocnym basem.

Model NS-F51 perfekcyjnie dopasowuje się do nowoczesnych telewizorów z płaskimi ekranami o dużych przekątnych oraz systemów kina domowego, które współpracują ze źródłami dźwięku HD. Kolumna przekonuje nie tylko czystością brzmienia, lecz także eleganckim wzornictwem, dzięki czemu wizualnie uatrakcyjnia przestrzeń, w której zostanie ustawiona. 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

NS-F51
System 2-drożny
Obudowa Bass-reflex
Dane techniczne
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa       80 W
Pasmo przenoszenia 43 Hz–26 kHz
Impedancja 6 Ω
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 233 x 973.5 x 254
Waga kg 13.7
 
NS-P51
Ilość kanałów                                                                                                                             Nie
Inne
Subwoofer Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie                                                        Nie
Ogólne
Materiał wykończenia Nie

 

Na produkty Yamahy istnieje możliwość przedłużenia gwarancji do 3 lat. Aby przedłużyć gwarancję należy w okresie 4 tygodni od daty zakupu zarejestrować dany produkt na stronie www.audioklan.pl. 

CENA DOTYCZY KOMPLETU DWÓCH KOLUMN

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej Nie
Szerokość kolumny głośnikowej Nie
Głębokość kolumny głośnikowej Nie
Bass reflex Przód
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 3 lata po rejestracji