Facebook Pixel

Yamaha MusicCast YSP-2700 / WX-010

Więcej widoków

  • Yamaha MusicCast YSP-2700 / WX-010
Yamaha MusicCast YSP-2700 / WX-010
5 399,00 zł
Yamaha MusicCast YSP-2700 / WX-010 soundbar system audio

* wymagane pola

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Zestaw Yamaha YSP-2700 / ISX-80 / WX-010

Soundbar Yamaha YSP-2700

Yamaha MusicCast YSP-2700 to nie jest zwykły soundbar - to  nowoczesny cyfrowy projektor dźwięku, który pozwala cieszyć się prawdziwymi efektami przestrzennymi  w trakcie oglądania filmów oraz niezwykle naturalnym brzmieniem dźwięku stereo. MusicCast YSP-2700 wyposażony jest w bezprzewodowy subwoofer, który pozwala uzyskać potężne, mocne brzmienie efektów dźwiękowych i gwarantuje większą swobodę przy ustawianiu głośnika. Telewizor, odtwarzacz Blu-Ray lub konsolę możesz łatwo podłączyć za pomocą przewodu HDMI. Dodatkowo, będąc częścią systemu Yamaha MusicCast, urządzenie może stanowić element wielostrefowego nagłośnienia całego domu, bezprzewodowo! Dodatkowym atutem soundbara jest obsługa serwisów strumieniowych takich jak Tidal, Spotify czy Deezer.

Swoją wyjątkowość w tworzeniu prawdziwego dźwięku przestrzennego MusicCast YSP-2700 zawdzięcza niedoścignionej technologii YSP firmy Yamaha: urządzenie wykorzystuje 16 głośników, za pomocą których tworzy wiązki dźwięku. Wiązki te odbijając się od ścian i płaskich powierzchni tworzą rzeczywisty dźwięk przestrzenny, biorąc pod uwagę warunki akustyczne pomieszczenia. Te ostatnie mierzy się za pomoca dołączonego do urządzenia mikrofonu kalibracyjnego. Technologia Intellibeam wykona całą konfigurację ustawień za Ciebie, a po kilku minutach YSP-2700 będzie już gotowy do użytkowania i idealnie dopasowany do twoich domowych warunków tworząc prawdziwe, domowe kino.

Cyfrowy projektor dźwięku MusicCast YSP-2700 wyróżnia się nie tylko wysoką jakością dźwięku. Dzięki obsłudze systemu multi-room MusicCast model ten pozwala bezprzewodowo przesyłać dźwięk między domowymi urządzeniami audio z rodziny Yamaha MusicCast, a także do urządzeń innych producentów (o ile wyposażone są w łączność Bluetooth). Soundbar możesz również obsługiwać poprzez darmową, polskojęzyczną aplikację MusicCast Controller na systemy Android i iOS.

Na YSP-2700 odtworzysz również muzykę z nowoczesnych źródeł, np. smartfonu, tabletu lub komputera. To zasługa wbudowanej łączności Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. Dzięki certyfikacji DLNA z łatwością odtworzysz na urządzeniu nagrania udostępnione w domowej sieci (np. z komputera czy serwera NAS) a dzięki wbudowanym serwisom strumieniowym np. Spotify uzyskasz dostęp do milionów utworów, tu i teraz. Dodatkowo możesz korzystać z tysięcy stacji radiowych dzięki radiu internetowemu. Jeżeli użytkownik preferuje tradycyjny, przewodowy dostęp do źródeł dźwięku, może skorzystać z licznych wejść audio – optycznego, koncentrycznego i analogowego. Współpracę z urządzeniami audio-wideo umożliwiają złącza HDMI (3 wej./1 wyj.), obsługujące najnowszy format 4K i kodowanie HDCP2.2. Dzięki wielu trybom Cinema DSP możesz łatwo dopasować brzmienie soundbara do odtwarzanego materiału: filmu, muzyki stereo, koncertu i wielu innych. Urządzenie potrafi również dekodować formaty dźwięku HD Audio. Dodatkowym atutem YSP-2700 jest możliwość zawieszenia soundbara na ścianie, jeśli właśnie tam znajduje się Twój telewizor.

Dane techniczne:

Kanały: 7.1-kanałowy
Moc wyjściowa: 107 W Moc całkowita: 2 W x 16 głośniki efektowe + 75 W niskotonowe (Subwoofer)
Pobór prądu (Jednostka Centralna/Subwoofer): 24 W / 75 W
Pobór prądu w stanie czuwania (Jednostka Centralna/Subwoofer): 0.3 W (HDMI Control off, Bluetooth stanby off) / 1.8 W (Wireless Subwoofer MODE)
Głośniki Beam: 2.8 cm x 16 beam drivers
Niskotonowe: 1x 14 cm
Wymiary (szer. x wys. x gł.):
Jednostka Centralna: 944 x 51 x 154 mm
Subwoofer: 295 x 297 x 307 mm

Waga netto:
Jednostka Centralna: 4 kg
Subwoofer: 9.1 kg

Wejścia/Wyjścia:
HDMI: 3 wejścia / 1 wyjście
Cyfrowe Optyczne: 1
Cyfrowe Coaxial: 1
Analogowe: 1
Wyjście Subwoofera

HDMI:
4K Pass-through (50/60 Hz YCbCr=4:4:4, HDR, HDCP2.2)
3D Pass-through
ARC
CEC
Auto Lip-Sync

Technologia Dźwieku:
Technologia Surround: Cyfrowy Projektor Dźwięku
CINEMA DSP Movie: 3 (Sci-Fi, Adventure, Spectacle)
CINEMA DSP Music: 3 (Music Video, Concert, Jazz Club)
CINEMA DSP Entertainment: 4 (Sports, Talk Show, Drama, Game)
Tryby Odsłuchu: SURROUND, STEREO, TARGET, My Surround, System memory
Compressed Music Enhancer

Formaty Audio:
Dolby TrueHD
Dolby Digital Plus
Dolby Digital
Dolby Digital EX
Dolby Pro Logic II
Dolby Pro Logic IIx
DTS-HD Master Audio
DTS-HD High Resolution
DTS
DTS-Neo 6
DTS-ES
DTS 96/24
Obsługa plików: MP3, WMA, MPEG4 AAC, Apple LossLess(*1), WAV(*2), FLAC(*2), AIFF(*2)
--- (*1) do 96 kHz (*2) do 192 kHz

Połączenia:
Wireless Music Streaming
Wi-Fi
AirPlay
Bluetooth Wersja/Profil: Ver. Ver. 2.1 + EDR / A2DP, AVRCP; (Codec) SBC, AAC
Maksymalny zasięg komunkacji Bluetooth: 10 m
Ethernet

Inne Właściwości:
IntelliBeam
On-Screen Display
On-Screen Display Languages: English, German, French, Spanish, Italian, Dutch, Russian, Swedish, Turkish, Japanese
ECO Mode
App Control
Akcesoria Opcjonalne:
Uchwyt Ścienny SPM-K20

Głośnik bezprzewodowy WX-010 z Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay i systemem multi-room Yamaha MusicCast

Kompaktowy, a przy tym niezwykle funkcjonalny – tak w kilku słowach można scharakteryzować najnowszy głośnik bezprzewodowy Yamaha MusicCast WX-010. O wyjątkowości tego modelu w pierwszej kolejności decyduje pełna gama dostępnych sposobów łączności bezprzewodowej. Korzystając z Wi-Fi, AirPlay lub Bluetooth z łatwością prześlesz do urządzenia muzykę ze swojego smartfonu, tabletu lub komputera. Wbudowane radio internetowe i funkcja Spotify Connect pozwolą na dostęp do tysięcy stacji radiowych z całego świata i milionów utworów muzycznych. Jeśli w swojej domowej sieci udostępniasz bibliotekę zgromadzonych przez siebie na komputerze lub serwerze NAS plików, to odtworzysz je również na WX-010. Na uwagę zasługuje również kompatybilność z systemem Yamaha MusicCast, dzięki czemu głośnik może zarówno wysyłać, jak i odbierać muzykę z innych urządzeń MusicCast, także tych zainstalowanych w innych pomieszczeniach w domu.

MusicCast WX-010 zaprojektowano tak, aby idealnie komponował się swoim wyglądem z innymi urządzeniami rodziny Yamaha MusicCast, np. soundbarem YAS-306. Umieszczając WX-010 np. w kuchni lub sypialni będziesz mógł bezprzewodowo wysłać do niego dźwięk z telewizora podłączonego do soundbara w salonie. Wszystkimi urządzeniami MusicCast można sterować za pomocą polskojęzycznej, intuicyjnej aplikacji MusicCast Controller.

Dane techniczne:

SEKCJA WZMACNIACZA
-Moc wzmacniacza 25 W
KOMUNIKACJA
-WiFi
-AirPlay
-Bluetooth
ZASILANIE
-Typ zasilania 230V
OGÓLNE
-Wymiary (S x W x G) mm 120 x 160 x 130
-Waga kg 1.5

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor Ciemny, Jasny
Złącze UBS :) Nie
Odbiornik bluetooth Tak
Wejście optyczne Toslink 1
Wejścia COAX 1
Ilość wyjść na subwoofer 1
Wysokość urządzenia 5 cm
Szerokość urządzenia 95 cm
Głębokość urządzenia 15 cm
Waga urządzenia 4 kg

Mogą cię również zainteresować następujące produkty