Facebook Pixel

WireWorld Starlight 7 HDMI 3m 4K UHD

WireWorld Starlight 7 HDMI

Więcej widoków

  • WireWorld Starlight 7 HDMI
  • WireWorld Starlight 7 HDMI budowa
  • WireWorld Starlight 7 HDMI budowa 2
  • WireWorld Starlight 7 HDMI porównanie
WireWorld Starlight 7 HDMI 3m 4K UHD

Normalna cena: 1 409,00 zł

899,00 zł

Najlepszy kabel do telewizora za 7000 zł i więcej

Normalna cena: 1 409,00 zł

899,00 zł

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Dostawa paczkomatem.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność kartą w paczkomacie - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Model o długości 3 metry. 

Kabel HDMI WireWorld Starlight 7 to najlepszy wybór kabla HDMI do telewizorów o wartości od 7000 zł. Sprawiają, że Twój telewizor będzie o klasę lub nawet dwie klasy lepszy. Obraz jest na dużo wyższym poziomie, kontrast i kolory na poziomie telewizora z wyższego przedziau cenowego, a to wszystko za przeszło 1000 zł (licząc kabel o długości do 2 -3  metrów). Kabel ten sprzedaje się w większości wypadków po wypożyczeniu go na kilka dni. Każdy zauważa różnice na dobrym telewizorze i już nie chce oddać. Zapraszamy do zakupu lub wypożyczenia.


Wiosenna wyprzedaż

Doskonałe ceny do wyczerpania zapasów. Produkty mogą być wypakowane, pokazane na sklepie. Pomimo tego są w najlepszym stanie technicznym i wizualnym. Pełna gwarancja, paragon lub fakutra na firmę. 


 

Więcej o WireWorld Starlight 7 HDMI:

Ten model wykracza poza parametry techniczne standardu HDMI 2.0 dla rozdzielczości 3D i UltraHD 4K.

Standardowy,niedrogi kabel HDMI zbudowany jest z 12 przewodników sygnałowych oraz 8 przewodników odpowiedzialnych za energię. Kable są ze soba wymieszane bez najmniejszego porządku. 
W kablu HDMI WireWorld Starlight 7 mamy 24 przewodniki sygnałowe podzielonych na 4 grupy. Dodatkowo posiada 8 przewodników odpowiedzialnych za przesył energii, które są w osobnej wydzielonej części kabla. Ułożenie wszystkich przewodów wewnątrz kabla to efekt wieloletniej pracy specjalistów oraz ich osiągnięcie o nazwie DNA Helix.
Poniżej obrazek ilustrujący rozwiązanie DNA Helix stosowane w tym kablu, rozwiązanie Symmetricon stosowane w tańszych modelach HDMI WireWorld oraz kabel "no name" w którym jest mniej przewodników i są ułożone dowolnie.

 

 

Kabel jest kierunkowy, podłącz zgodnie ze strzałkami na kablu od urządzenia nadawczego jak odtwarzacz CD/DVD/BLU-RAY do odbiornika (amplituner, telewizor, projektor). Na styku amplituner -> telewizor łączymy z amplitunera do telewizora czy projektora.

Amerykański producent WireWorld specjalizujacy się w przesyle danych cyfrowych to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Poświęcają dużo energii, pracy i pieniędzy na tworzenie, modyfikację i rozwój kabli cyfrowych, w tym HDMI.

Z doświadczenia wiem, że zaraz każdy z Was pomyśli , że przesył cyfrowy to przesył cyfrowy i chodzi o przesłanie 0 lub 1, więc czy będzie kabel tani czy drogi to nie ma to znaczenia.

Niestety tak nie jest. Po pierwsze, w tej chwili od kabli HDMI wymaga się bardzo dużych transferów danych. Kabel może być wykonany byleby jak najtaniej, lub jak w tym przypadku myśli się o każdym centymetrze połączenia między urządzeniami audio video.

 

Kilka słów o kablu:

Wtyk wyposażony został w wypustki o nazwie HD-Grip, które powodują ciasne wpasowanie się wtyczki do gniazda w urządzeniach AV. Niestety często spotyka się sytuację, że kabel HDMI prawie sam wypada z gniazda, ponieważ jeden producent użył dość szerokich gniazd, a producent tanich kabli HDMI użył małych skąpych wtyczek. W tym przypadku ten problem został wyeliminowany.

 

Wtyk jest dodatkowo pokryty warstwą srebra i złota. Producent nie może oszukiwać w tym względzie ponieważ prasa zaraz by to wykryła i zrobiła niekorzystny szum. W przypadku kabli "no name", nie ma tego problemu, ponieważ nikt z prasy fachowej nawet nie testuje takich kabli.

Grube przewodniki wewnątrz przewodu z miedzi beztlenoweji dodatkowo posrebrzane. Przekrój: 23 AWG. 

Producent skupia się na rozwoju najbardziej efektywnych konstrukcji i ich produkcji, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które  dostępne są w każdym przedziale cenowym. Na przykład, przewody zastosowane w  najtańszych kablach wykonane są z miedzi beztlenowej, natomiast w najlepszych kablach stosuje się lite srebro Ohno Continuous-Cast.

 

Wireworld Metal Conductivity Scale graphic

 

Przewodność metalu jest równie ważna w przypadku wtyków. Przewodność posrebrzanych styków we wtyku wykonanym z miedzi beztlenowej jest trzy razy większa niż w przypadku zwykłych styków pokrytych jasnym złotem lub warstwą niklu, stosowanych w biżuterii i we wtykach większości innych marek.

Jako dielektryk użyto specjalnie stworzonego tworzywa o nazwie Composilex 2. Izolacja kompozytowa drugiej generacji o nazwie Composilex 2 zachowuje czystość sygnału przez zmniejszenie szumu elektrostatycznego w znacznie wiekszym stopniu niż w typowych materiałach izolacyjnych, takich jak Teflon. Composilex 2 zapewnia poprawę żywości, ostrości i kontrastów dynamicznych. Dzięki wprowadzanym innowacjom, kable Wireworld Serii 7 posiadły sztukę przekazywania prawdziwej mocy, dzięki czemu zapewniają oddanie nawet najbardziej delikatnych fragmentów muzycznych.

Wireworld Composilex 2 graphic, how Composilex 2 works
 

 

Poniżej porównanie kabli HDMI wszystkich serii produkowanych przez WireWorld, oraz przyrównanie do kabli "no name". Porównanie HDMI WireWorld

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Długość przewodu 3 m
Kolor Ciemny