Facebook Pixel

Velodyne Impact 10 + KABEL

Velodyne Impact 10 bez maskownicy

Więcej widoków

 • Velodyne Impact 10 bez maskownicy
 • Velodyne Impact 10 front 3
 • Velodyne Impact 10 front 2
 • Velodyne Impact 10 tył back
Velodyne Impact 10 + KABEL
2 200,00 zł
Subwoofer wysokiej klasy. Do muzyki i do kina domowego.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Kupując poniższy produkt otrzymują Państwo przewód połączeniowy do subwoofera WireWorld Solstice SSM długość 6 metrów (o wartości 459zł)  W PREZENCIE

Subwoofer Velodyne Impact 10 odznacza się portem bas refleks promieniującym w podłogę, zapewniającym wysoki poziom mocy basu i niskie zniekształcenia. W skład serii Impact wchodzą stylowe, przystępne cenowo subwoofery odznaczające się wysoką mocą wyjściową i niskimi zniekształceniami. Charakteryzują się pięknymi obudowami, których narożniki pokryto czarnym lakierem fortepianowym. Dzięki temu bez problemu dopasują się do pomieszczenia odsłuchowego, zaś ich głęboki, doskonale zdefiniowany bas przyda życia ulubionym filmom i muzyce - wszystko to za bardzo przystępną cenę.  

Velodyne Acoustics, producent najlepszych na świecie subwooferów, legitymujący sie ponad 25-letnim doświadczeniem w branży.

Subwoofery Velodyne zawsze były znane z dokładności, generując ułamek zniekształceń w porównaniu do produktów konkurencji. Wyposażone w promieniujący w podłogę port bas-refleks model Impact 10 charakteryzuje się potężnym basem a zarazem niskim szumem turbulencyjnym powietrza uchodzącego przez port, co przekłada się na poprawę precyzji, muzykalności i uderzenia dźwięku.

Subwoofer Impact 10wykorzystuje wysoko wydajne wzmacniacze MDP, oferujące bas zdolny zatrząść podłogą. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań wzmacniaczy opartych o układy scalone, dynamiczne wzmacniacze MDP generują większą rezerwę mocy w celu precyzyjnego oddania najbardziej krytycznej informacji niskoczęstotliwościowej. Trwałe wzmacniacze MDP wyposażono w dwa unikalne układy zabezpieczające, gwarantujące ich długoterminową niezawodność. Te „zielone” wzmacniacze, zaprojektowano tak, aby pobierały mniej prądu generując zaskakująco dużą moc.

Przetworniki stosowane w serii Impact otrzymały pokaźnych rozmiarów układy magnetyczne i 2” miedziane cewki, aby idealnie współpracowały ze wzmacniaczami MDP, maksymalizując tym samym moc i rozciągnięcie basu każdego subwoofera. Przetworniki Impact, odznaczające się dużym wychyleniem membrany i zdolnością do oddawania dużej mocy, sprawiają że subwoofery te mogą grać niżej i głośniej niż produkty konkurencyjne w zbliżonej cenie. Potężne układy magnetyczne i drogie cewki głośników szybciej odprowadzają ciepło, co dodatkowo zwiększa i tak niezwykłą już niezawodność tych produktów.

Właściwości

 • Wzmacniacze MDP odznaczające się większym zapasem dynamiki w celu zagwarantowania większego uderzenia basu
 • Wysokiej klasy przetworniki o długim skoku membrany
 • Miedziane cewki o średnicy 2"s
 • Promieniujące w podłogę porty bas refleks
 • Regulowana, wysokiej klasy zwrotnica, umożliwiająca dopasowanie subwoofera do posiadanych głośników głównych
 • Małe obudowy, przyjazne dla otoczenia.
 • Układ auto on/off przyczyniający się do oszczędności energii.
 • Regulacja fazy w celu zmaksymalizowania osiągów basu i lepszego dopasowania do posiadanych zestawów głośnikowych

 


Specyfikacja techniczna Velodyne Impact 10 i jego braci :

MODEL

Impact 10
czarny, wiśnia

Impact 12
czarny, wiśnia

Impact Mini
czarny, biały

Głośnik(i)

24.5 cm (10 cali)

30.5 cm (12 cali)

16.5 cm (6,5 cali) aktywny 
20.3 cm (8 cali) pasywny

Wzmacniacz

150 W RMS
250 W Moc dynamiczna
165 W RMS
275 W Moc dynamiczna
180 W RMS
300 W Moc dynamiczna

Obudowa

Akustycznie neutralna, 
port promieniujący w dół

Akustycznie neutralna, 
port promieniujący w dół

Akustycznie neutralna, 
promieniujący w dół przetwornik pasywny

Pasmo przenoszenia

32-140 Hz +/- 3 dB

29-140 Hz +/- 3 dB

38-140 Hz +/- 3 dB

Cewka

2" miedziana

Membrana

Włókno powlekane

Włókno powlekane

6.5 " i 8' Anodyzowane aluminium

Zwrotnica górno-przepustowa

Pełnopasmowa

Zwrotnica dolno-przepustowa

50-200Hz

Wyjścia

Stereo, lewy i prawy, terminale głośnikowe

Wejścia

RCA liniowe, LFE i terminale głośnikowe

Faza cyfrowa

0° lub 180°

Układ Auto On/Off

Tak

Zdejmowana maskownica

Tak

Wskaźnik zasilania LED

Tak

Wymiary (W,S,G)

34.5 x 32 x 37.8 cm

38.4 x 36 x 48 cm

28.4 x 25.4 x 32 cm

Gwarancja

Dwa lata

Waga brutto

13,6 kg

16,3 kg

8,4 kg

 

Dołączone akcesoria:

 • kabel zasilający
 • instrukcja użytkownika

Opcjonalny moduł bezprzewodowy Velodyne WiConnect System

Wszyscy zgadzamy się co do tego, że subwoofer jest potrzebny, jednak znalezienie dla niego odpowiedniego miejsca stwarza kolejny problem. Chcemy uzyskać pozytywne doświadczenia związane z ilością basu, ale nie chcemy zagracać naszego pokoju odsłuchowego. Prawdopodobnie wszyscy czytaliśmy w Internecie, że właściwe umieszczenie subwoofera czyni wielką różnicę pod względem jego prawidłowego działania. Być może chcielibyśmy móc poeksperymentować z jego ustawieniem, aby odnaleźć idealne miejsce, w którym słychać go najlepiej, ale nie chcielibyśmy rujnować przy tym wystroju wnętrza. Może nawet zdecydowalibyśmy się wykorzystać dwa lub więcej subwooferów, jak rekomenduje wielu ekspertów, ale ciągle martwimy się kłopotliwymi kablami.

Technologia bezprzewodowa Velodyne stanowi rozwiązanie wszystkich tych problemów i zapewni nam bas, który wywoła gęsią skórkę, bez konieczności ciągnięcia kabli – bez wiercenia ścian i ukrywania przewodów. Po prostu wybierzmy subwoofer, który spełnia nasze potrzeby dźwiękowe i mieści się w naszym budżecie, a następnie podepnijmy go do systemu bezprzewodowego Velodyne WiConnect. Transmiter wyśle sygnały do nawet czterech odbiorników, co pozwoli na stworzenie najwyższej jakości doświadczeń dźwiękowych, przy wykorzystaniu aż czterech subwooferów, jednak bez kłopotliwych, widocznych kabli.

projektowany przez inżynierów Velodyne, bezprzewodowy system WiConnect zapewni przesył pełnego zakresu pasma niskich tonów na odległość nawet do 15 m. Czegóż innego moglibyśmy spodziewać się ze strony światowego lidera reprodukcji basu? Podłączenie urządzeń jest tak łatwe, że każdy będzie mógł je przeprowadzić, a ponieważ nie ma kabli, będziemy mogli w łatwy sposób znaleźć odpowiednie miejsce dla subwoofera i uzyskać znakomitą jakość dźwięku, bez burzenia stylu i aranżacji wnętrza.

Pomimo, że system został opracowany z myślą o bezprzewodowej transmisji sygnałów subwooferów, to jak łatwo zauważyć, dzięki wyjątkowo szerokiemu pasmu transmisji (20-16kHz +/- 0.5dB) będzie można go wykorzystać również w pewnych przypadkach do transmisji sygnałów pełnozakresowych.

Pora przestać zadowalać się słabą reprodukcją dźwięku w Waszym kinie domowym. Wielu użytkowników nie decyduje się na wykorzystanie subwoofera w swoim domowym systemie dźwiękowym, ponieważ nie chcą wydawać pieniędzy na drogie i rzucające się w oczy przewody głośnikowe, które będą plątać się pod nogami. W rezultacie posiadają oni systemy kina domowego, które stanowią jedynie blade odbicie doświadczenia, jakie dostajemy podczas wizyty w kinie – brakuje zarówno odpowiedniej głębokości dźwięku, jak i właściwej dramaturgii i ekscytacji. Jednak nie tylko filmy cierpią z powodu niedostatku właściwej ilości niskich tonów. Brakuje również dynamicznej ekspresji jaką kreują niskie tony podczas oglądania ulubionych programów telewizyjnych, sportowych, a w szczególności podczas spędzania czasu przy grach video.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Filtrowanie subwoofery Auto On/Off, Regulacja fazy, Regulacja odcięcia, Wyjście na głośniki, Wymienny kabel zasilający
Wysokość kolumny głośnikowej 35 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 32 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 38 cm
Bass reflex Dół
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata

Mogą cię również zainteresować następujące produkty