Facebook Pixel

STX F-140n

STX F-140n kino domowe 7 kanałów

Więcej widoków

 • STX F-140n kino domowe 7 kanałów
 • STX F-140n kolumny frontowe
 • STX F-80n kolumny surround
 • STX C-200n centralny
 • STX S-250n subwoofer mocniejszy
 • STX przykładowe ustawienie
STX F-140n
1 399,00 zł
Zestaw 7.0 lub 5.0. Wszystkie kolumny podłogowe. Łatwe ustawienie.

* wymagane pola

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Zestaw kolumn głośnikowych STX F-140n to ciekawa propozycja złożona tylko z kolumn podłogowych. Takie rozwiązanie pozwala ustawić w amplitunerze wszystkie kolumny na "DUŻE", przenoszące pełne pasmo. Rozwiązanie takie nie wymaga zakupu standów pod kolumny podstawkowe tylne oraz nie wymaga ingerowania w ściany pod głośniki wiszące.

Firma STX to Polska bardzo dobra firma produkująca kolumny głośnikowe. Tworzą bardzo dobre produkty, które cieszą się dobrą opinią użytkowników. Oczywiście mają swoje wady, jak ograniczenie w fantazyjności obudowy czy problemy związane z transportem. Kolumny są dosyć słabo zapakowane do transportu, dlatego najlepiej umówić się na odbiór osobisty u nas w sklepie lub połączyć to z zakupem elektroniki i wybrać dostawę osobistą przez nasz sklep lub na palecie.

Zestaw składa się z następujących elementów:

 • kolumny frontowe STX F-140n  - 2 sztuki
 • głośnik centralny STX C-200n - 1 sztuka
 • głośniki tylne surround STX F-80n - 2 sztuki 
 • głośniki tylne surround back STX F-80n - 2 sztuki

Prezentowany system 7.0 można rozbudować do 7.1 dokupując subwoofer STX lub zmniejszyć do systemu 5.0 / 7.1 rezygnując z głośników surround back. Sam zdecyduj którą wersję wybierasz i w jakim kolorze. Dostępne kolory:

 • orzech (cały komplet orzechowy)
 • wenge (cały komplet wenge)
 • czarny (cały komplet czarny)

Zestaw głośnikowy STX F-140n to bardzo uniwersalna konstrukcja.  Efekt ten uzyskano dzięki wysokiej liniowości charakterystyki częstotliwościowej w paśmie przenoszenia. Doskonale sprawdzają się w każdym materiale muzycznym a także w zestawach kina domowego. kolumny współpracują z dowolnym wzmacniaczem obsługującym impedancję znamionową 4 lub 6 lub 8 ohm i o mocy znamionowej w zakresie 10 -140 W.

Membrany głośników niskotonowych/średniotonowych wykonano z modyfikowanej celulozy impregnowanej. Głośniki wykonane w oparciu o celulozowe membrany cechują się bardzo niskim poziomem rezonansów własnych i łagodnym przebiegiem charakterystyki. Głośnik wysokotonowy z membraną wykonaną z poliwęglanu cechuje się niskim poziomem zniekształceń nieliniowych i wyrównaną charakterystyką częstotliwościową.
Wszystkie głośniki zastosowane w kolumnach F-140n  zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę STX. Dało to możliwość stworzenia przetworników doskonale dopasowanych do siebie pod względem efektywności, brzmienia i stylistyki a także dostosowanych do zastosowanej obudowy.
W kolumnach zastosowano dedykowaną zwrotnicę umożliwiającą uzyskanie wyrównanej charakterystyki częstotliwościowej oraz spójnego i neutralnego brzmienia.

 

Wykonanie kolumn

Obudowy kolumn wykanane zostały z płyty laminowanej. Front oraz tył wykonano z płyty MDF polakierowanej czarnym półmatowym lakierem strukturalnym. Wewnątrzne powierzchnie obudowy w całości pokryto materiałem absorbujacym energię fal akustycznych.

Gwarancja

Na kolumny jest udzielana pełna gwarancja 2 lata od daty zakupu dla klienta końcowego.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 100 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 16 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 19 cm
Bass reflex Przód
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata