QED Profile optyk 5m

QED Profile optyk

Więcej widoków

  • QED Profile optyk
QED Profile optyk 5m
119,00 zł
Kabel optyczny do łączenia urządzeń audio video. Nośnik światła klasy medycznej.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Kabel optyczny cyfrowy do łączenia urządzeń audio video między sobą. Optyk. Toslink.

Producent QED to kolejny producent, który produkuje okablowanie związane z audio video. Robi to od ponad 30 lat i w tym czasie wypracował sobie uznanie klientów i branży, co potwierdzają bardzo liczne nagrody za różne okablowanie. 

 

Prezentowany kabel optyczny cyfrowy jest o długości 5m.

Więcej danych:

  • niezrównana wydajność, ultra-kompaktowy
  • micro-formowane złącza
  • rdzeń światłowodowy klasy medycznej
  • dożywotnia gwarancja na wady fabrycznej

 

Więcej o producencie QED:

Renoma producenta najwyższej jakości kabli była tworzona przez zespół pracowników angielskiej firmy QED przez trzydzieści lat, podczas których mieli możliwość zdobycia niedoścignionego doświadczenia w konstrukcji i produkcji najwyższej jakości kabli.

Najnowsze techniki projektowania wspieranego komputerowo pozwalają badaczom oraz zespołowi do spraw rozwoju na bycie na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi, dzięki czemu możliwe jest opracowywanie niezawodnych produktów o najwyższych osiągach i wydajności. To właśnie dlatego przewody głośnikowe i interkonekty QED są rekomendowane przez tak wielu wiodących producentów sprzętu hi-fi oraz zestawów kina domowego. Produkty QED były wielokrotnie nagradzone – jest to wynik Programu Badawczego Genesis przeprowadzonego w 1994 r. , który dostarczył firmie QED niezbędnej wiedzy oraz pozwolił poznać zasady konstrukcji kabli, które obowiązują do dziś. Firma QED szczyci się tym, że może zaoferować wyjątkową gamę kabli głośnikowych, które niezmiennie pozostają atrakcyjne cenowo.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Długość przewodu 5 m
Kolor Ciemny