Facebook Pixel

Polk Audio M21CS

Polk audio zestaw 5.0

Więcej widoków

 • Polk audio zestaw 5.0
 • Polk audio M20 kolumny głośnikowe
 • Polk audio M20 kolumny głośnikowe
 • Polk audio M20 kolumny głośnikowe
 • Polk audio CSM centralny
 • polk audio M10 kolumny głośnikowe
 • polk audio M10 kolumny głośnikowe
 • polk audio M10 kolumny głośnikowe
Polk Audio M21CS
1 999,00 zł
Zestaw kolumn znanego producenta w promocyjnej cenie.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Zestaw promocyjny Polk Audio w skład którego wchodzą:

 • kolumny podłogowe Polk Audio M20 - 2 sztuki
 • głosnik centralny Polk Audio CS M - 1 sztuka
 • Kolumny podstakowe surround Polk Audio M10 - 2 sztuki.

Producent specjalizuje się w droższych rozwiązaniach kolumn głośnikowych, ale stworzył na potrzeby rynku o wartości 500 euro specjalny zestaw promocyjny w którym wykorzystana została wiedza inżynierów , dopracowane technologie oraz wieloletnie doświadczenie.

Niedrogi , budżetowy system potrafiący bardzo dobrze zagrać.

Polk Audio M20

Zespoły głośnikowe M20 otwierają ofertę marki Polk Audio. Rozwiązania technologiczne w nich zastosowane są identyczne, jak w przypadku kolumn kilkukrotnie droższych. Stylowe, nowoczesne wykonanie sprawia, że będą ozdobą każdego pomieszczenia. Ciemna okleina i maskownica mogą kontrastować z jasną, matową płytą czołową.

Obudowę kolumn wykonano z płyt MDF, wzmocnionych wewnętrznymi poziomymi i pionowymi wieńcami. Solidna, wyjątkowo sztywna konstrukcja eliminuje niepożądane, wewnętrzne rezonanse oraz wibracje. To rozwiązanie bardzo rzadko spotykane wśród zespołów głośnikowych w tej klasie cenowej, gdzie często można spotkać obudowy wykonane z płyty wiórowej.

Przestrzeń akustyczna została wykonana z myślą o najbardziej efektywnej autorskich przetworników Polka, Dynamic Balance. Port bas refleksu umieszczony na przedniej ściance wyprofilowano w celu minimalizacji zjawiska hałasowania przy wzbudzaniu silnego ciśnienia akustycznego.

Głośnik wysokotonowy:
1 calowa (2.54cm) kopułka z kompozytu jedwabiu i polimerów. Przetwornik wykonano w technologii Dynamic Balance

Głośnik średnioniskotonowy:
Membrany wykonano z kompozytu polimerów i minerałów mika z kauczukowym zawieszeniem (produkowanym metodą wtryskową), również w opatentowanej technologii Dynamic Balance. Zaprojektowane pod kątem maksymalnej wydajności ciśnienia akustycznego podczas współpracy nawet z najsłabszymi wzmacniaczami. Zapewniają czyste, naturalne i realistyczne brzmienie nawet z najprostszymi modelami wzmacniaczy stereo i kina domowego.

Polk Audio CSM

Kolumna centralna to więcej, niż tylko dialogi. W wielokanałowym systemie kina domowego przekazuje ponad 50% sygnału pochodzącego z filmów i muzyki. Dlatego odpowiednia, precyzyjna konstrukcja tego elementu jest wyjątkowo istotna. Model CSM jest częścią serii M, otwierającej ofertę marki Polk Audio. Rozwiązania technologiczne w nich zastosowane są identyczne, jak w przypadku kolumn kilkukrotnie droższych. Stylowe, nowoczesne wykonanie sprawia, że będą ozdobą każdego pomieszczenia. Ciemna okleina i maskownica mogą kontrastować z jasną, matową płytą czołową.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 86 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 20 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 23 cm
Bass reflex Przód
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji