Facebook Pixel

Pioneer VSX-LX302

Więcej widoków

  • Pioneer VSX-LX302
  • Pioneer VSX-LX302
  • Pioneer VSX-LX302
Pioneer VSX-LX302
3 199,00 zł
7.2-kanałowy amplituner o mocy 7x170 Watt, pełne wyposażenie do odtwarzania strumieniowego, Dolby Atmos oraz dts:X, 4K Ultra HD, skaler video, 4 wejścia HDMI oraz HDCP 2.2, odtwarzanie audio HiRes, DualBand WiFi i Bluetooth

* wymagane pola

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Amplituner kina domowego Pioneer VSX-LX302

Wymagająca seria modeli LX teraz zaczyna się od VSX-LX302. Do kompletnego wyposażenia dochodzą również precyzyjne dostrojenie dźwięku, wysoka jakość materiału i elementów konstrukcyjnych oraz większe rezerwy mocy – przy VSX-LX302 wynoszą one 170 Watt dla każdego z siedmiu zintegrowanych stopni wyjściowych. Wysokowydajna konstrukcja Direct Energy utrzymuje przy tym zużycie prądu na niskim poziomie i zapewnia, że amplituner nagrzewa się tylko minimalnie nawet przy wysokich ciągłych obciążeniach. Dla najwyższej jakości seansów kina domowego VSX-LX302 trzyma w pogotowiu sześć wejść HDMI z pełnym wsparciem 4K. Optymalne dostosowanie do pomieszczenia również dużych zestawów, dzięki opartemu na mikrofonach pomiarowi MCACC z fazą kontroli i Subwoofer EQ, jest nieskomplikowane i niezawodne. Jest to korzyść zarówno dla dźwięku kinowego - w tym dla Dolby Atmos - i muzyki, która dzięki wszechstronnemu przesyłaniu strumieniowego z VSX-LX302 jest praktycznie nieograniczona, nawet bez zewnętrznych odtwarzaczy: Spotify, Tidal i Deezer są już zintegrowane, TuneIn zapewnia nieograniczony wybór radia internetowego, lokalny dostęp do serwerów muzycznych obsługuje również audiofilskie formaty o dużej rozdzielczości. Dla muzyki ze smartfona, oprócz AirPlay i Bluetooth, dostępna jest po aktualizacji oprogramowania urządzenia również zintegrowana technologia odtwarzaczy multimedialnych Chromecast i PlayFi. Obojętne w jaki sposób słuchasz muzyki – z VSX-LX302 nie trzeba zmieniać swoich przyzwyczajeń. Co najwyżej trzeba się przyzwyczaić do zachwycającej nowej jakości.

Dwupasmowy moduł Wi-Fi i Bluetooth
Pasma 5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi zapewniają stabilne połączenie bezprzewodowe podczas transmisji strumienia dźwięku z telefonu, laptopa i komputera stacjonarnego. Aplikacja zdalnego sterowania Pioneer Remote App gromadzi muzykę na urządzeniu oraz na podłączonych do sieci urządzeniach przechowujących i udostępnia ją w postaci łatwej do nawigacji biblioteki, która daje dostęp do usług transmisji  strumieni dźwięku. Technologia bezprzewodowa Bluetooth służy również do wygodnej transmisji dźwięku opartego na aplikacji do własnego systemu rozrywki.

Aplikacja Pioneer
Aplikacja Pioneer Remote App na iPad/iPhone/ iPod lub smartfon Android umożliwia sterowanie bezprzewodowym głośnikiem i odtwarzaniem materiałów zapisanych w telefonie. Można również wybierać internetowe stacje radiowe lub odtwarzać utwory z własnego serwera sieciowego.

Bezprzewodowy system multiroom
Ten produkt obsługuje technologię FireConnect firmy Blackfire Research. FireConnect to stabilny protokół bezprzewodowy, który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego urządzenia audio w pomieszczeniu - od gramofonu, po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowym głośniku MRX, znajdującym się w innym pomieszczeniu, kończąc.

Obsługa Dolby Atmos do 3.2.1 kanałów
Obsługa do wersji 3.1.2kan. Dolby Atmos. Wzmacniacz Surround, opracowany przez Dolby Laboratories, Inc., to technologia wirtualnego głośnika, oparta o funkcję HRTF. Dzięki DSP wirtualne głośniki przestrzeni dają dźwięki, jakie zwykle pochodzą z głośników z dźwiękiem przestrzennym. 3.1.2kan. poszerzono wirtualnie do 5.1.2kan. aby stworzyć wrażenie pola dźwięku przestrzennego 3D. Nawet osoby, które mają problemy z instalacją tylnych głośników, mogą korzystać z różnych formatów audio w szerokim polu dźwiękowym, dzięki wzmacniaczowi Surround oraz Dolby Atmos.

DTS:X
DTS:X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który podnosi na nowy poziom audio bazujące na obiektach, tworząc nowe, wciągające i interaktywne doznania audio. Nie jest wymagane specjalne ustawienie głośników, ponieważ DTS:X automatycznie dostosowuje się do istniejących kanałów i systemów głośników. Zanurz się w dźwiękach, które są niezwykle bogate i brzmią, jakby były słuchane na żywo.

Room Optimizer
W głośnikach pracujących z Dolby Atmos, wysoki dźwięk kierunkowy z urządzenia odbija się od sufitu, zaś niski trafia bezpośrednio do uszu odbiorcy. Te różne ścieżki powodują przesunięcie fazowe, przez co zmniejsza się komfort odbioru dźwięku. Reflex Optimizer, w którym zastosowano technologię Phase Control, reguluje to przesunięcie i usprawnia lokalizację dźwięku obiektu, dostosowując częstotliwości do głośników podłogowych, tworząc w ten sposób idealne środowisko odtwarzania dźwięków.

HDR
Obsługuje opcję pass-through dla HDR10 oraz Dolby Vision. Dzięki podłączeniu urządzenia źródłowego można na kompatybilnym wyświetlaczu przeglądać filmy w najnowszych standardach wideo. Dodatkowo terminale HMDI obsługują 4K, BT.2020, oraz HDCP 2.2, a więc bez problemu można przejść na nowsze urządzenie.

Wbudowany Chromecast
Posiada wbudowany chromecast, dzięki czemu można za pomocą urządzenia mobilnego strumieniować do głośnika ulubioną muzykę, stację radiową lub podcast. Sterowanie dźwiękiem jest możliwe z każdego miejsca w domu, za pomocą aplikacji uruchamianej na chromecast, pracującej na urządzeniu mobilnym – smartfon z Android, iPhone, iPad, tablet, laptop z Windows, Mac i na Chromebook. Aplikacje uruchamiane na chromecast są dostępne na stronie g.co/cast/audioapps. Znak towarowy Wbudowanego chromecast jest własnością Google Inc.

DTS Play-Fi
DTS Play-Fi strumieniuje bezprzewodowo dowolną zawartość audio z dowolnego kompatybilnego urządzenia mobilnego, na system audio kompatybilny z DTS Play-Fi, dzięki czemu możesz w domu stworzyć system multi-room. Dzięki aplikacji DTS Play-Fi, w tym samym momencie można strumieniować różne źródła na różne głośniki.

Specyfikacja techniczna:
- Kanały: 7
- 170 W / ch (6 omów, 1 kHz, THD 1,0%, 1ch napędzany)
- Dolby Atmos / Dolby Surround
- DTS: X / DTS Neural: X
- Reflex Optimizer
- Dolby TrueHD / Dolby Digital Plus
- DTS-HD Master Audio / DTS-HD Wysokiej rozdzielczości dźwiękowej / DTS 96/24 / DTS-ES / DTS-HD Express
- Odtwarzanie płyty DSD (SACD) przez HDMI (2.8 MHz / 5.1ch, 2ch)
- Cyfrowy silnik rdzenia z logiką Cirrus (Quad Core) x1
- 384 kHz / 32-bitowe DAC (AK4458)
- HDMI Audio Return Channel (ARC)
- Automatyczne strojenie pokoju MCACC
- Kontrola fazy
- Korektor subwoofera
- Advanced Sound Retriever (2ch)
- Zaawansowane tryby dźwięku przestrzennego: Klasyczny, Unplugged, Rozrywka Pokaż, Dramat, Gra zaawansowana, Akcja, Rock / Pop, Sport, Extended Stereo, Extended Mono, Front Stage Surround Advance
- AM / FM Tuner 40
- Ultra HD Pass-through z HDCP 2.2 (4K / 60p / 4: 4: 4/24-bitowy, 4K / 24p / 4: 4: 4/36-bitowy, 4K / 60p / 4: 2: 0/36-bitowy )
- Wsparcie dla HDR10 i BT.2020
- Kompatybilność z systemem Dolby Vision
- Ultra HD Upscaling (1080p 4K)
- Gotowość 3D (Blu-ray Disc, nadawanie i gry)
- Deep Color (36-bit), "x.v.Colour"
- Dźwięk w całym domu z FireConnect
- Wbudowany Chromecast 
- DTS Play-Fi ready
- Certyfikat Apple AirPlay
- Spotify, TIDAL, Deezer i Pandora
- Radio internetowe z TuneIn
- Odtwarzanie plików Audio Hi-Res przez USB / Sieć: Do 192 kHz / 24-bitowe ALAC, AIFF, FLAC, WAV
- Odtwarzanie DSD w formacie 5.6 / 2.8 MHz (za wyjątkiem bezprzewodowej sieci LAN)
- Odtwarzanie Dolby TrueHD (tylko przez USB)
- Wbudowany Wi-Fi (Dual Band 5 GHz / 2,4 GHz)
- Wbudowana technologia Bluetooth (Wersja: 4.1, profil: A2DP / AVRCP, Kodek: SBC / AAC)
- Współpraca z aplikacją Remote Remote (iOS / Android) firmy Pioneer w celu sterowania wieloma pokojami i przesyłania strumieniowego sieci
- GUI z menu konfiguracji systemu / sieci
- Automatyczne wyłączanie w trybie gotowości HDMI
- Wyłącznik czasowy
- Przyjazny dla użytkownika prosty pilot
- wejście USB x2 In dla napędu USB
- wejście Audio x2
- wejście HDMI x7 (4 przypisane)
- wyjście HDMI x2 (1 dla MAIN, 1 dla SUB)
- Ethernet 
- wejście AV (komponent) (Przypisane)
- wejście Phono (MM)
- wejście Digital Coaxial x1 (Przypisz)
- wejście Cyfrowy optyczny x2 (przypisywany)
- Subwoofer x2 Pre Out
- Zone 2 Pre / Line Out
- Głośnik 9-kanałowy (FRONT, CENTER, SURROUND, SURROUND BACK / STREFA 2 / Bi-AMP, HEIGHT / SP B)
- IR 1 In / 1 Out
- 12 V Trigger 2 Out / RS-232C
- Wymiary (szer. X wys x gł.): 435 x 173 x 370,5 mm
- Waga: 10 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Pioneer objęty jest gwarancją - 2 lata w autoryzowanej sieci serwisowej na terenie całej Polski.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Menu w języku Polskim Nie
Kolor Ciemny, Jasny
Spotify Connect Tak
AirPlay Tak
MHL Nie
Złącze UBS :) Tak
Odbiornik bluetooth Nie
Połączenie z siecią Wi-Fi wbudowane
Ilość wejść HDMI 7
Ilość wyjść HDMI 2
Wyjście HDMI na dodatkową strefę Nie
Wejście optyczne Toslink 2
Wejścia COAX 1
Ilość wyjść na subwoofer 2
Wyjście słuchawkowe Tak
Wyjście Pre-Out Stereo
Przedwzmacniacz gramofonowy Nie
Dodatkowe strefy 2 strefa
Ilość kanałów AV 7
Skalowanie obrazu 4K
Dolby Atmos Tak
Wymienny kabel zasilający Tak
Sterowanie ze smartfonów Tak
Sterowanie RS232 Nie
Okres gwarancji 2 lata
Wysokość urządzenia 18 cm
Szerokość urządzenia 43,5 cm - standard
Głębokość urządzenia 37 cm
Waga urządzenia 10 kg