Facebook Pixel

Onkyo TX-NR646 srebrny

Onkyo TX-NR646 srebrny front

Więcej widoków

 • Onkyo TX-NR646 srebrny front
 • Onkyo TX-NR646 tył back
 • Onkyo TX-NR646 pilot remote
 • Onkyo TX-NR646 czarny front
 • Tablet Lenovo TAB2 A7-10F
 • Aplikacja Onkyo Remote App
Onkyo TX-NR646 srebrny

Normalna cena: 2 899,00 zł

2 499,00 zł

Najpopularniejszy srebrny model producenta Onkyo. Najlepszy stosunek ceny do jakości.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 15zł

Przesyłka pobraniowa - 18zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Onkyo TX-NR646 srebrny to nowy model zaprojektowany na rok 2015/2016. Jest najpopularniejszym modelem w sprzedaży amplitunerów AV producenta Onkyo. Dostępny w kolorze czarnym i srebrnym.
W stosunku do modelu niższego o symbolu TX-NR535 został wyposazony w lepsze zasilanie, mocniejsze końcówki mocy, lepszej jakości elementy w torze audio, wejście HDMI na palenu frontowym, drugie wyjście HDMI, i 7 wejśś HDMI na panelu tylnym zamiast 6 oraz wejście gramofonowe.
Wysoka jakość, dużo funkcjonalności, przyzwoita cena powodują że ten amplituner jest popularny. Model od niego lepszy jest zauważalnie lepszy, ale też prawie dwukrotnie droższy

 

Kino domowe

Na plus - duży transformator i wydajne końcówki mocy pozwalające dobrze napędzić kolumny, możliwość stworzenia kina domowego w wersji 5.1 , 71 lub z obsługą Dolby Atmos 5.1.2 - czyli 2 górne głośniki. Najnowszej generacji złącza HDMI 2.0 z obsługą kodowania sygnału HDCP 2.2. Przetwornik ośmiokanałowy C/A Hi-Grade 384 Khz/32 bit.
Najsłabszy element, ale nie najgorszy - kalibracja AccuEQ stworzona przez producenta Onkyo.
Stereo

Producent Onkyo mocno stara się aby stereo było przyzwoite w tym amplitunerze. Z tego tytułu wykorzystać wysokiej jakości przetworniki cyfrowo analogowe. W amplitunerze znajdziemy również wysokiej jakości wydajne zasilanie. Do tego mamy ogrom źródeł z których możemy grac muzykę jak bluetooth, podłączenie przez Wi-Fi do sieci komputerowej, czy złącze USB do otwrzania muzyki Hi-Res. Ogólnie stereo można określić jako przyzwoite.

Poziom wyżej stereo znajdziemy dopiero w modelu wyższym który kosztuje około dwa razy więcej, lub we wzmacniacze stereo w budżecie około 4000 zł.

Multiroom

 Onkyo TX-NR646 obsługuje II strefę. Warunkiem obsługi II strefy jest wykorzystanie końcówki mocy 6 i 7 jako II strefa. Oznacza to że możesz skorzystać maksymalnie z 5 głośników + subwoofery w strefie głównej.

Jest opcja skorzystania z 7 głosników w strefie głównej (wszystkie końcówki mocy z wyposażenia Onkyo TX-NR646), ale musisz dokupić zewnętrzną końcówkę mocy do obsługi II strefy. Do kupienia w systemy-kina-domowego.pl wraz z instrukcją jak podłączyć. Sterowanie II strefą pozostaje nadal w amplitunerze Onkyo TX-NR646.

Przód amplitunera

Panel frontowy jest od kilka lat w modelach Onkyo do siebie zbliżony. Znajdziemy na nim przyciski do uruchomienia każdego źródła sygnału osobno co ma swoje plusy i minusy, przyciski do pełnej obsługę menu amplitunera, przyciski do obsługi II strefy, pokrętło głośności oraz wejście HDMI do wygodnego podłączenia multimediów.

Wsród amplitunerów AV ten jako jeden z niewielu posiada regulację basu i sopranu na palenu frontowym. Inne mają regulację, ale trzeba wejść do menu amplitunera.

Tył amplitunera

 W pełni wyspoażony w dużą ilość wejść i wyjść, podobnie zresztą jak model niższy już bardzo bogato wyposażony. Znajdziemy tutaj dwa wyjścia HDMI do podłączenia TV i projektora, wyjścia głośnikowe, ale uwaga - w amplitunerze jest fizycznie 7 końcówek mocy, 7 wejść HDMI w najnowszej generacji HDMI 2.0 z obsługą kodowania HDCP 2.2, dwa wejścia cyfrowe optyczne, jedno wejście cyfrowe Coax, 8 wejść analogowych RCA, w tym możliwość podłączenia gramofonu.

Dodatkowo znajdziemy wejście Remote Control pozwalające na schowanie amplitunera w niewidocznym miejscu i sterowanie nim poprzez podłaczony przedłużacz - do kupienia na www.systemy-kina-domowego.pl

Oczywiście mamy jeszcze złącze USB do podłączenia pamięci z muzyką oraz złącza do podłączenia anteny radiowej FM.

Do amplitunera można podłączyć dwa subwoofery co polecamy zrobić w przyszłości.

Funkcjonalności

Amplituner jest funkcjonalny i przyjazny. Znajdziemy w nim AirPlay dla posiadaczy Apple, bluetooth umożliwiający podłączenie telefonu czy tabletu, anteny Wi-Fi by połączyć się z siecią komputerową bez potrzeby użycia kabli, złącze USB do muzyki, darmową aplikację do sterowania amplitunerem i II strefą, możliwość uruchomienia niezależnego nagłosnienia w łazience czy ogrodzie.

Podłączenia kolumn głośnikowych

Do amplitunera można podłączyć następujące kombinacje kolumn głośnikowych:

 • 2 głośniki stereo + ew. subwoofer/y + ew. II strefa
 • 2 głośniki stereo + bi-amp głośników frontowych + ew. subwoofer/y
 • 5 głośników w systemie kina domowego + ew. subwoofer/y + ew. II strefa
 • 5 głośników w systemie kina domowego + bi-amp głośników frontowych + ew. subwoofer/y
 • 7 głośników w systemie kina domowego + ew. subwoofer/y

Możliwe jest podłączenie głośników do II strefy mimo wykorzystania już 7 końcówek mocy w amplitunerze. Wystarczy dokupić dodatkową zewnętrzną końcówkę mocy i podłączyć do amplitunera. Do kupienia na www.systemy-kina-domowego.pl

Dobór kolumn do Onkyo TX-NR646

Są firmy które łączą wszystkie amplitunery ze wszystkimi kolumnami, ale tak to możecie zrobić sami. Magia w doborze głośników do amplitunera Onkyo TX-NR646 polega na wytyczeniu kilku założeń które muszą być spełnione jak kolor czy wymiar.... Dodatkowo należy przewidzieć: 

 • wielkość pomieszczenia, 
 • co będziemy grać 
 • jak głośno 
 • .... itd. 

Tych pytań jest sporo - przynajmniej z naszej strony, ale dzięki temu jesteśmy w stanie dobrze dobrać kolumny i amplituner. Nie można np. do ostrego amplitunera Yamaha dobrać ostrych głośników, bo będzie krew z uszu (ale i tu uwagą, są klienci którzy tak lubią i tak chcą). Każdy z klientów jest inny i ma inne oczekiwania.

Praktyczne rozwiązania

jest kilka ciekawych i praktycznych rozwiązań w tym amplitunerze jak maksymalna głośność, którą ustawiamy świadomie i mimo odkręcenia gałki głośności przypadkiem amplituner dojdzie do ustawionej głośności i nie zniszczy głośników - fajne. Ma również ustawienie głośności startowej, która jest przydatna np. o 22.30 przy uruchamianiu amplitunera. 
Jeżeli ważna jest dla Ciebie regulacja basu i sopranu, to w tym amplitunerze (jeden z bardzo niewielu) jest ona na panelu frontowym.

Gwarancja

Na amplituner udzielana jest gwarancja 2 lata. Możliwe jest przedłużenie gwarancji o kolejne 12, 24 lub nawet 36 miesięcy - ale każde z nich za opłatą. Aktualną wysokość opłat można dowiedzieć się u naszych specjalistów lub na stronie Onkyo.pl w zakładce Serwis.

Zawartość opakowania

 • amplituner :)
 • pilot
 • baterie do pilota
 • mikrofon do kalibracji
 • instrukcja PL jak podłączyć i uruchomić
 • antena do FM
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Menu w języku Polskim Nie
Kolor Jasny
Spotify Connect Tak
AirPlay Tak
MHL Nie
Złącze UBS :) Tak
Odbiornik bluetooth Tak
Połączenie z siecią Wi-Fi wbudowane
Ilość wejść HDMI 8
Ilość wyjść HDMI 2
Wyjście HDMI na dodatkową strefę Nie
Wejście optyczne Toslink 2
Wejścia COAX 1
Ilość wyjść na subwoofer 2
Wyjście słuchawkowe Tak
Wyjście Pre-Out Brak
Przedwzmacniacz gramofonowy Tak
Dodatkowe strefy 2 strefa
Ilość kanałów AV 7
Skalowanie obrazu 4K
Dolby Atmos Tak
Wymienny kabel zasilający Nie
Sterowanie ze smartfonów Tak
Sterowanie RS232 Nie
Okres gwarancji 2 lata
Wysokość urządzenia 18 cm
Szerokość urządzenia 43,5 cm - standard
Głębokość urządzenia 33 cm
Waga urządzenia 10 kg

Mogą cię również zainteresować następujące produkty