Facebook Pixel

Monitor Audio MR4 system 5.0

Monitor Audio MR4 opisy

Więcej widoków

  • Monitor Audio MR4 opisy
  • Monitor Audio MR4 walnut
  • Monitor Audio MR4 walnut
  • Monitor Audio MR Center
  • Monitor Audio MR1
  • Monitor Audio MR W10 subwoofer
Monitor Audio MR4 system 5.0

Normalna cena: 3 820,00 zł

2 522,00 zł

Bardzo dobre posunięcie producenta. Odtworzona bardzo dobra kolumna Bronze Reference w niskiej cenie. Model MR4 do małych i średnich pomieszczeń

* wymagane pola

Normalna cena: 3 820,00 zł

2 522,00 zł

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Monitor Audio MR4 to bardzo dobre posunięcie producenta. Dawniej produkował bardzo udane kolumny o nazwie Monitor Audio Bronze Reference BR4. Z czasem podjął decyzję, że skoro posiadają udany model można do jeszcze zmodyfikować, poprawić i sprzedawać za nieduże pieniądze.

Zestaw składa się z:

- kolumny podłogowe Monitor Audio MR4 - 2 sztuki

- głośnik centralny Monitor Audio MR Center - 1 sztuka

- głośniki tylne surround Monitor Audio MR1 - 2 sztuki

Opcjonalne produkty: subwoofer Monitor Audio MR W10, większe monitory Monitor Audio MR2, możliwość rozbudowy systemu.

 Model MR4 odzwierciedla ducha i ambicje całej serii Monitor Reference.  Nowa kolumna powstała przez lekkie odchudzenie wyglądu, dające bardziej wyrafinowany profil oraz zastąpienie przetwornika niskośredniotonowegoz BR4 dwoma – 140 mm basowym i niskośredniotonowym, łączącymi energię i dynamikę z pełnym pasmem w niskich i średnich zakresach częstotliwości. System dwuipółdrożny w MR4 został zoptymalizowany poprzez zastosowanie sztywnej obudowy i wydzielenie dla każdego przetwornika osobnej komory – tego typu konstrukcja spotykana była dotychczas tylko w droższych seriach Monitor Audio. Obudowa MR4 jest wyjątkowo odporna na wibracje, dlatego też uniknięto „pudełkowego” charakteru dźwięku, zostawiając naturalną barwę, czystość i niesamowitą scenę dźwiękową. 

- przetwornik wysokotonowy C-CAM 
Złocony przetwornik wysokotonowy C-CAM odtwarza częstotliwości aż do 30 kHz. Nowy, sztywny kosz daje większą kontrolę nad tłumieniem drgań i rezonansów, co przełożyło się na delikatniejsze odzwierciedlanie instrumentów z tego zakresu częstotliwości.

- nowe przetworniki średniotonowe MMP
W serii MR zastosowano metalową nakładkę przeciwpyłową w kształcie korektora fazy, zapożyczoną z droższej, wielokrotnie nagrodzonej serii RS. Skupiając się na stworzeniu sztywniejszej membrany polepszyliśmy pracę całego przetwornika w jego krytycznych punktach, ze szczególnym uwzględnieniem głosów. Krótsze cewki i bardziej wydajne zawieszenie daje przetwornikowi możliwość przenoszenia większych częstotliwości w bardziej dynamiczny i czystszy sposób

-  przetwornik basowy MMP
Nowe chassis redukuje odbicia pochodzące od ramion kosza, a przeprojektowany system zawieszenia pozwala przetwornikowi na większy wychył bez zniekształceń dźwięku. Przetworniki te zostały opracowane specjalnie dla serii MR.

- nowa zwrotnica
Specjalnie do tego projektu całkowicie na nowo opracowano zwrotnice każdego modelu, stosując w nich wysokiej klasy komponenty, radykalnie redukując zniekształcenia. Osiągnięto dzięki temu niezwykle czysty transfer sygnału. W nowych zwrotnicach zastosowano cewki rdzeniowe z rdzeniem z laminowanej stali i audiofilskie kondensatory polipropylenowe. Szczególną uwagę zwrócono na skrócenie ścieżki sygnału i rozmieszczenie elementów, które zapobiega interferencjom i zakłóceniom. 

- wysokiej jakości wykończenie , dostępne dwa kolory: orzech lub czarny

- wzmocniona obudowa
W kolumnach podłogowych MR4 i MR6 mamy osobne komory wewnętrzne dla każdego z głośników, co przekłada się na czystsze średnie częstotliwości. Przeprojektowane cokoły zapewniają stabilność i nowoczesny wygląd, a nowe, wysokiej jakości terminale głośnikowe gwarantują optymalne połączenie kolumny z systemem hi-fi.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 85 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 19 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 26 cm
Bass reflex Przód, Tył
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji