Facebook Pixel

Marantz UD5007 srebrno złoty

Marantz UD5007 bluray srebrno złoty

Więcej widoków

  • Marantz UD5007 bluray srebrno złoty
  • Marantz UD5007 bluray tył back
  • Marantz UD5007 bluray pilot remote
  • Marantz UD5007 bluray czarny
Marantz UD5007 srebrno złoty
1 995,00 zł
Produkt archiwalny. Brak następcy. Można rozważyć model Marantz UD7007.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Marantz UD5007 to jeden z dwóch dostępnych odtwarzaczy płyt CD DVD oraz BLU-RAY producenta Marantz. Prezentowany model niższy, to wysokiej jakości odtwarzacz, ciekawa propozycja w budżecie do 2000 zł. Jednym z głównych powodów, dla których ten odtwarzacz oferuje tak wysoką jakość w przystępnej cenie jest ekstremalne solidna konstrukcja. Centralnie umieszczony mechanizm odtwarzacza jest w pełni ekranowany dla szybkiego i cichego ładowania płyt. Użyto wyjątkowo solidnej obudowy, dużych nóżek, oraz zrezygnowano z wiatraków aby zminimalizować wibracje. Oprócz tego, cztery główne sekcje odtwarzacza (mechanizm, płyta główna, zasilacz, wyświetlacz) są fizycznie oddzielone w celu zminimalizowania zakłóceń.

Dostępny jest w kolorze srebrno złotym oraz czarnym. 

Kino domowe

Odtwarza materiał Blu-ray 24fps z obsługą BD-Live i DLNA 1.5.Dostęp do usług YouTube Leanback oraz Netflix.Odtwarzacz obsługuje formaty DivX Plus HD oraz DivX. (.avi i .divx) i DivX Plus (.mkv).

Skaluje obraz do Full HD, posiada menu ekranowe dla łatwej obsługi, tryb szybkiego startu dla wygody użytkownika, obsługuje BD-Live. 

Stereo

Mimo, iż to odtwarzacz blu-ray zwrócono dużą uwagę na jakość odtwarzanych płyt z muzyką.  W odtwarzaczu zamontowany jest wysokiej jakości przetwornik cyfrowo analogowy odpowiadający za szczegóły i stereofonię, przyzwoite zasilanie, wysokiej jakości mechanizm.

Odtwarzacz potrafi czytać płyty SA-CD oraz DVD-Audio, odtwarza formaty audio poprzez sieć komputerową :MP3 / WMA / AAC / FLAC / WAV. Dla wygody użytkownika wypodażony został również w złącze USB, jako kolejne źródło muzyki.

Przód odtwarzacza

Duży czytelny wyświetlacz powoduje, że z tego odtwarzacza przyjemnie i zrozumiale się korzysta. Do tego szybki odczyt płyt. 

Na panelu przednim znajdziemy podstawowe przyciski, ale bardziej do obsługi płyt z muzyką niż filmem, ponieważ menu filmów zawsze jest skomplikowane i niezbędny będzie pilot.

Złącze USB jako kolejne źródło z którego możemu odtwarzać.

Tył odtwarzacza

Wyposażony w wysokiej jakości złącze HDMI, po którym łączymy się z amplitunerem/telewizorem, obok złącza RCA (cinch) stereo (do podłączenia z amplitunerem AV lub osobnym systemem stereo)

Pozostałe złącza to złącza techniczne: NETWORK do połączenia z siecią komputerową, co polecamy uczynić. Pozwala to na odtwarzanie filmów / muzyki z komputera czy serwera jak również ze źródeł w internecie jak Youtube. Niezbędne jest połączenie kablowe. Jeżeli nie ma takiej możliwości namawiamy do zakupu modułu Wi-Fi w naszym sklepie www.systemy-kina-domowego.pl
Wejścia Flasher oraz remote pozwalają na sterowanie odtwarzaczem w sytuacji umieszczenia go w niewidocznym miejscu.

 Funkcjonalności

Wygodne odtwarzanie filmów / koncertów / muzyki z płyt umieszczanych w napędzie, poprzez złącze USB na panelu frontowym lub poprzez sieć komputerową. W tym ostatnim przypadku wszystko oglądamy na ekranie, a poruszanie się po sieci komputerowej jest łatwe.

Odtwarzaczem sterować możemy na panelu frontowym (w podstawowym zakresie), dołączonym pilotem oraz z urządzeń dotykowych poprzez aplikację ( w częściowym zakresie)

Praktyczne rozwiązania

Amplitunery Marantz NR1506 oraz NR1606 mają taką samą wysokość jak odtwarzacz. Można zakupić zestaw i postawić obok siebie w niewysokiej półce w meblu RTV.

Ładnie wyglądą, dobrze gra.


Gwarancja

Na amplituner jest standardowo 2 lata gwarancji. Można ją dodatkowo przedłużyć po zarejestrowaniu produktu przez internet. Wymaga to jedynie 15 minut pracy z Waszej strony. Żadnych dodatkowych kosztów. Gwarancja zostanie przedłużona do 3 lat (nie dotyczy zakupu na firmę)


Zawartość opakowania

 W opakowaniu znajdziemy

- odtwarzacz :)

- pilot

- baterie do pilota

- instrukcja PL pełna w pdf na płycie CD

- kabel zasilający

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Menu w języku Polskim Nie
Odczyt DVD-Audio Tak
Odczyt SACD Tak
Odczyt Blu-ray 3D Tak
Skalowanie obrazu Full HD
Kolor Jasny
MHL Nie
Złącze UBS :) Tak
Połączenie z siecią Wi-Fi za dopłatą
Ilość wejść HDMI Nie
Ilość wyjść HDMI 1
Wejście optyczne Toslink Nie
Wyjście optyczne Toslink Nie
Wejścia COAX Nie
Wyjście COAX Nie
Wejście USB DAC Nie
Wyjście analogowe do stereo Tak
Wyjście słuchawkowe Nie
Wyjście Pre-Out Stereo
Wymienny kabel zasilający Tak
Sterowanie ze smartfonów Tak
Sterowanie RS232 Nie
Okres gwarancji 3 lata po rejestracji
Wysokość urządzenia 11 cm
Szerokość urządzenia 44 cm
Głębokość urządzenia 32 cm
Waga urządzenia 4 kg