Facebook Pixel

Magnat Cinema Ultra THX 5.2.4 Dolby Atmos

Magnat Cinema Ultra THX 5.2.4 Dolby Atmos

Więcej widoków

 • Magnat Cinema Ultra THX 5.2.4 Dolby Atmos
 • Magnat Cinema Ultra THX 5.2.4 Dolby Atmos elementy
 • Magnat Cinema Ultra THX 5.2.4 Dolby Atmos elementy
 • Magnat Cinema Ultra THX 5.2.4 Dolby Atmos elementy
 • Magnat Cinema Ultra THX LCR 100
 • Magnat Cinema Ultra THX LCR 100
 • Magnat Cinema Ultra THX AEH 400 ATM
 • Magnat Cinema Ultra THX 5.2.4 Dolby Atmos inne rozwiązania
Magnat Cinema Ultra THX 5.2.4 Dolby Atmos

Normalna cena: 34 791,00 zł

24 999,00 zł

Magnat Cinema Ultra THX 5.2.4 Dolby Atmos - gratka dla ludzi oglądających filmy / koncerty

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Magnat Cinema Ultra 5.2.4 to propozycja doskonałego nagłośnienia za nieduże pieniądze. Tego typu rozwiązania do niedawna rozpoczynały się kwotą 100 tysięcy złotych i więcej. W chwili obecnej specjalizowane głośniki do nagłośnienia pomieszczeń kina domowego są osiągalne na dużo niższych pułapach cenowych.

Propozycja Magnat Cinema Ultra THX to połączenie doskonałego dźwięku, doskonałego wyglądu, łatwość umieszczenia głośników w pomieszczeniu a także łatwą rozbudowę w przyszłości.

 Zestaw składa się z następujących elementów:

 • kolumny frontowe Magnat Cinema Ultra THX LCR 100 - 2 sztuki . Umieszczone na standach podłogowych. Mogą zostać zawieszone na ścianie frontowej w pionie lub w poziomie po bokach ekranu lub za ekranem. Mogą zostać również umieszczone na meblu rtv razem z głośnikiem centralny pod ekranem
 • głośnik centralny Magnat Cinema Ultra THX LCR 100 -1 sztuka. Kolumna głośnikowa identyczna jak kolumny frontowe. Umieszczamy go pod ekranem, za ekranem lub nad ekranem. Możliwość powieszenia na ścianie, postawienia na meblu rtv lub na stojaku specjalizowanym.
 • kolumny tylne Magnat Cinema Ultra THX LCR 100 - 2 sztuki. Kolumny głośnikowe identyczne jak kolumny frontowe. Mogą zostać zawieszone na ścianie tylnej lub bocznej w pionie lub w poziomie. Mogą być umieszczone na standach podłogowych.
 • subwoofer Magnat Cinema Ultra THX Sub 300 - 2 sztuki. Subwoofery można umieścić w dowolnej części pomieszczenia. Niskie tony nie są kierunkowe. Możliwe połączenie po kablu lub bezprzewodowo.  Jeżeli jest kilka możliwości umieszczenia subwooferów w pomieszczeniu doradzamy w zakresie najlepszego umieszczenia.
 • głośniki Dolby Atmos Magnat Cinema Ultra THX AEH 400 ATM - 4 sztuki. Umieszczone na kolumnach frontowych 2 sztuki, umieszczone na kolumnach tylnych 2 sztuki. Grają dźwiękiem sierowanym do góry, gdzie zostaje on odbity od sufitu i dociera do słuchacza z góry pomieszczenia. Ich prawidłowym graniem zajmuje się elektronika z obsługą Dolby Atmos.

System można zmodyfikować do własnych potrzeb. Służymy pomocą w zakresie sprzedaży prezentowanego gotowego systemu lub zmodyfikowanego.


 Kolory kolumn głośnikowych:

 • Czarny

 

Więcej informacji o kolumnach głośnikowych Magnat Cinema Ultra THX LCR 100:

 Najbardziej kompaktowe, elastyczne i najmocniejsze źródło dźwięku THX Ultra2. 

Nawet specjaliści od THX byli zdumieni i nie szczędzili nam pochwał: głośnik przedni LCR 100-THX w systemie Magnat Cinema Ultra jest pierwszym na świecie, który spełnił surowe wymagania i uzyskał licencję THX Ultra2 – pomimo tego, że został zaprojektowany do pracy w dwóch położeniach: poziomym lub pionowym. 

Ponieważ jest to jeden z najbardziej kompaktowych głośników przednich/centralnych (LCR), jakie kiedykolwiek uzyskały certyfikat THX, osiągnięcie jednego z naszych najważniejszych celów, czyli maksymalnej elastyczności konfiguracji, zostało potwierdzone.

Dla przypomnienia: THX Ultra2 oznacza zdecydowanie najsurowsze warunki stawiane systemom kina domowego przez THX. Dotyczy to nie tylko optymalnej charakterystyki wielokanałowego odwtarzania dźwięku przez głośniki przednie i efektowe, ale przede wszystkim samej głośności. Przykładowo Ultra2 wymaga zdolności odtwarzania na poziomie 117 decybeli w paśmie basowym – co odpowiada uderzeniu pioruna w bezpośrednim otoczeniu. Nasze subwoofery Ultra Sub 300-THX spełniają te wymagania bez trudu; dlatego przednie i tylne głośniki do tego systemu zostały zaprojektowane tak, aby gwarantowały stabilność poziomu i tylko ekstremalnie małe zniekształcenia. Pasjonujący film akcji ze spektakularnymi efektami niskotonowymi brzmi absolutnie realistycznie dzięki systemowi Cinema Ultra. Usłyszysz i nawet poczujesz każdy szczegół – gwarantujemy!

Najwyższe osiągi dzięki doskonałym rozwiązaniom konstrukcyjnym:

- aby to osiągnąć, konieczny był ogromny wysiłek i wielki nakład techniczny. Opracowaliśmy np. prawdopodobnie największą membranę wysokotonową na świecie o średnicy 43 mm. Tylko tak mogliśmy spełnić wymagania w zakresie szerokości pasma i minimalnego poziomu zniekształceń. Głośnik przedni Cinema Ultra 100-THX jest wyposażony w te rekordowe przetworniki wysokotonowe.

Przetwornik niskotonowy w kolumnach LCR 100 z jego aluminiowo-ceramiczną membraną o średnicy 17 cm są także nowymi opracowaniami, których minimalny poziom zniekształceń wyznacza nowe standardy. Usłyszysz to natychmiast: obrazy dźwiękowe są żywe, szczegółowe i niezwykle przejrzyste nawet przy bardzo wysokich poziomach. To dlatego stereofoniczne nagrania muzyczne brzmią tak niewiarygodnie dobrze z Cinema Ultra.

Wszystkie obudowy Cinema Ultra mają stylowe, dyskretne powierzchnie – to nasz "stealth look". W kinie domowym głośniki powinny przyciągać uwagę brzmieniem, a nie błyszczącymi powierzchniami. Z tego względu unikaliśmy powierzchni odblaskowych i wiele uwagi poświęciliśmy drobnym detalom: nawet nasze metalowe logo „Magnat” nie ma jasnego aluminiowego połysku, który zastąpiliśmy optyką szczotkowanego tytanu.

Charakterystyka ogólna 

Konstrukcja
Wymiary (WxHxD)
Głośńik LCR z certyfikatem THX Ultra2
280 x 520 x 188 mm
Wyposażenie gł. średnio-niskotonowy 2 x 6,5"
gł. wysokotonowy 1,65"
Moc (RMS/max.) 220 350 W
Częstotliwość zwrotnicy 80-27.000Hz
Sprawność (2,8V/ 1m) 93 dB

 


 

Specyfikacja techniczna subwoofera Magnat Cinema Ultra THX SUB 300:

Ultra2 wymaga zdolności odtwarzania na poziomie 117 decybeli w paśmie basowym – co odpowiada uderzeniu pioruna w bezpośrednim otoczeniu. Nasze subwoofery Ultra Sub 300-THX spełniają te wymagania bez trudu.

Charakterystyka ogólna

Konstrukcja
Wymiary (WxHxD)
Subwoofer aktywny z certyfikatem THX Ultra2, Dual passive radiator
468 x 461 x 478 mm (ze wzmacniaczem)
Wyposażenie subwoofer 320 mm
pasywny radiator 2 x 320 mm
Moc (RMS/max.) 550 / 1100 W
Częstotliwość zwrotnicy 18-200Hz

 


 

Specyfikacja techniczna kolumn głośnikowych Dolby Atmos Magnat Cinema Ultra THX AEH 400 ATM:

Wytwarzanie doskonałej przestrzeni dźwiękowej
Ogromna elastyczność Cinema Ultra obejmuje także odtwarzanie nagrań Dolby Atmos. Dolby Atmos bazuje na wielkiej liczbie dodatkowych wirtualnych kanałów i stanowi wielki krok w kierunku doskonałego dźwięku surround 3D. Do odtwarzania w tym formacie opracowaliśmy Cinema Ultra AEH 400-Atmos, kompaktowy głośnik koaksjalny co do joty zgodny z dyrektywami Dolby w zakresie charakterystyki dźwięku wielokanałowego. Cztery takie dodatkowe głośniki przekształcają nasz „prosty” system THX Ultra2 w konfigurację Dolby Atmos. A dźwięk naprawdę zapiera dech: a jeśli odtwarzany jest właściwy typ nagrania, głębia i wysokość dźwiękowej przestrzeni stają się wręcz widoczne. 

Charakterystyka ogólna

Konstrukcja
Wymiary (WxHxD)
Głośńik dodatkowy dolby Atmos
280 x 150 x 188 mm
Wyposażenie gł. coxialny 2 x  5,25""
Moc (RMS/max.) 50 / 120 W
Częstotliwość zwrotnicy 45 - 37.000Hz
Sprawność (2,8V/ 1m) 89 dB
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 52 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 28 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 18 cm
Bass reflex Brak
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata