Facebook Pixel

Loewe Reference 55

Więcej widoków

  • Loewe Reference 55
  • Loewe Reference 55
  • Loewe Reference 55
  • Loewe Reference 55
  • Loewe Reference 55
Loewe Reference 55
18 990,00 zł
Nowy telewizor Loewe Reference urzeka swoim zintegrowanym Soundbarem generującym autentyczny i naturalny dźwięk. Dzięki ośmiu wbudowanym głośnikom nawet najtrudniejsze dźwięki zostaną odtworzone z niesamowitą precyzją.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Nowy telewizor Loewe Reference wyznacza niespotykane dotąd standardy jakościowe. W jaki sposób? Składa się na to kilka czynników: najostrzejszy obraz Ultra HD i wyrazisty dźwięk dzięki zintegrowanemu głośnikowi soundbar i technologii Dolby Digital; ponadczasowa, nowoczesna linia stylistyczna i maksymalna wygoda dzięki zintegrowanej nagrywarce z dyskiem twardym oraz rozwiązaniu Bluetooth Audio Streaming.

Ultra High Definition: dla najlepszego obrazu.
Który telewizor ma więcej herców…? Liczby nie oddają prawdziwej jakości obrazu. Samą wysoką częstotliwością odświeżania obrazu na sekundę na pewno nie osiągnie się tego, co firma Loewe postawiła sobie za cel, czyli po prostu najlepszego obrazu! Dla Loewe najważniejszy jest bowiem efekt, a nie tabela danych w katalogu. Wszystko, czego ludzkie oko nie postrzega jako czystego, ostrego i naturalnego obrazu, to koniec końców tylko mydlenie klientom oczu. Ekran Ultra High Definition w nowym telewizorze Loewe Reference zapewnia na przykład czterokrotnie wyższą rozdzielczość niż klasyczne urządzenia Full HD. Ten parametr stanowi jednak sensowną innowację dopiero wtedy, gdy odpowiedni efekt rzeczywiście można dostrzec na ekranie! Zdjęcia lub filmy w jakości Ultra HD można oglądać poprzez HDMI, pamięć USB, sieć domową lub za pomocą nowej aplikacji LUMAS z taką ostrością i wyrazistością, na jaką naprawdę zasługują. Algorytm Loewe Ultra HD Scaling przetwarza sygnały TV, które nie spełniają jeszcze standardu HD, z aktualnie dostępnych 1920 x 1080 pikseli aż na 3840 x 2160. Rezultatem tego niezawodnego i bezbłędnego procesu jest znacznie więcej dostrzegalnych szczegółów i lepsza ostrość obrazu niż w przypadku tego, co oferuje Full HD.

Loewe 3D Active Shutter: jeszcze więcej głębi.
Kosmos, dżungla, ocean… Czasem aż chce się całkowicie zanurzyć w opowieść snutą przez ruchome obrazy. Dlatego powstała technologia Loewe 3D Active Shutter, która z niesamowitą precyzją odtwarza nie tylko nagrania 3D. Nawet z obrazów 2D nasze doskonałe algorytmy tworzą imponujący, przestrzenny efekt kina w domu, ponieważ obliczają, które części obrazu mają być widoczne z przodu, a które z tyłu.

Przejrzyste formy i ogromne emocje w przypadku których mniej oznacza o wiele więcej:  długotrwały efekt Loewe Reference.
W zakresie designu Loewe wyjątkowo nie oferuje więcej niż inni producenci, lecz mniej. Intencją firmy Loewe jest bowiem redukcja formy do figur geometrycznych. W ten sposób stylistyka nowego telewizora Loewe Reference jest jednoznaczna i jasna, a mimo to niezwykle elastyczna. Świadomie zaprojektowaliśmy telewizor Loewe Reference w taki sposób, aby harmonijnie wtapiał się w dowolne wnętrze, zarówno nowoczesne, jak i klasyczne, powściągliwie eleganckie czy ekstrawaganckie. Jednocześnie chcieliśmy jednak, aby stanowił on samodzielny element danego wystroju. Z tego względu Loewe Reference jest dostępny nie tylko w kolorystyce aluminiowo-srebrnej, aluminiowo-czarnej i lśniąco białej, lecz także w nowym, ciepłym odcieniu Dark Gold. Kiedy telewizor jest wyłączony, monochromatyczna czarna powierzchnia szyby z filtrem kontrastowym sprawia, że Loewe Reference staje się wyrazistym przedmiotem wyposażenia wnętrz. Inteligentnie ukryte przewody i odpowiednio ukształtowany panel tylny zapewniają najwyższą swobodę w zakresie ustawienia: telewizor można postawić na podłodze, stoliku lub meblach, a także zawiesić na ścianie. Wszystkie warianty są możliwe. Dzięki elektrycznej funkcji obrotu podłogowej podstawy, istnieje nawet możliwość zmiany perspektywy.

Dynamika i autentyczność niczym w dobrym kinie i na pełnym emocji koncercie… a jednak w domowym zaciszu.
Loewe Reference zapewnia jakość dźwięku, która może konkurować nawet z najlepszymi urządzeniami hi-fi i zestawami kina domowego: odczuwalne basy, wyraziste tony średnie, precyzyjne tony wysokie i niezwykle szeroki zakres dynamiki – to właśnie charakterystyczny dźwięk Loewe. W przypadku wyposażenia telewizora Loewe Reference postawiliśmy przy tym na innowacje: zintegrowany soundbar z ośmioma głośnikami generuje czysty dźwięk o mocy muzycznej aż 120 watów, a w połączeniu ze specjalnie skonstruowaną obudową bass-reflex i zintegrowanym dekoderem audio 5.1 z technologią Dolby Digital i DTS sprawia, że pokój zamienia się w domowe kino i prywatną salę koncertową. Tym bardziej, że Loewe Reference posiada tryb Cinema Surround, który niezwykle autentycznie przekazuje dźwięk przestrzenny. Przełączenie między trybem filmowym i muzycznym odbywa się jednym przyciskiem, a specjalne algorytmy obliczają parametry optymalnego w danym przypadku dźwięku: możliwie jak najbardziej wyrazistego, a jednocześnie czułego – idealnego dla miłośników kina i melomanów.

Doskonały dźwięk: systemowo z głębi przestrzeni.
Telewizor Loewe Reference zachwyca nie tylko jako solista, lecz także jako członek zespołu. Innymi słowy system dźwięku Loewe można indywidualnie rozbudowywać. Znawców muzyki zainteresować może na przykład funkcja rozszerzenia efektu przestrzennego. Akustyczny efekt sceny sali koncertowej można uzyskać poprzez zastosowanie dwóch dodatkowych głośników Loewe Reference ID o mocy muzycznej 80 watów każdy. Głośniki wysokotonowe z ekstremalnie odpornego na skręcanie materiału ceramicznego śpiewająco radzą sobie z częstotliwościami nawet 40 000 Hz, a układ D’Appolito obejmujący sześć głośników gwarantuje niezwykle przejrzysty dźwięk i idealne brzmienie ulubionego koncertu. Jeśli dołożyć do tego jeszcze dwa głośniki tylne, pokój zamieni się w luksusową salę kinową.

Loewe Mobile Recording w każdym miejscu, o każdym czasie.
Stoisz w korku lub utknąłeś na spotkaniu... I już wiesz, że nie zdążysz do domu na emisję odcinka ulubionego serialu. Może jesteś z przyjaciółmi poza domem i nagle przypominasz sobie, że właśnie rozpoczyna się twój ulubiony program rozrywkowy. Loewe Reference sprawia, że sytuacje tego rodzaju nie są już powodem do irytacji, lecz doskonałą okazją do skorzystania z funkcji Loewe Mobile Recording, dzięki której nagrywanie na zintegrowanym dysku twardym Loewe DR+ 1 TB można zaprogramować i rozpocząć także spoza domu. W ten sposób obejrzysz ulubiony serial wtedy, kiedy będziesz mieć na to czas i ochotę! Aby to zrealizować wystarczy smartfon i połączenie z internetem. Uruchom nową, bezpłatną aplikację Loewe Smart Assist, wpisz ulubiony program... I co potem? Resztą zajmie się już telewizor Loewe. Po powrocie do domu możesz odtworzyć swoje nagrania nawet na balkonie lub leżąc w łóżku.

Loewe Instant Channel Zapping: nowy wymiar prędkości.
Od kiedy pojawiły się piloty, zapping, czyli bezustanne zmienianie kanałów stało się praktycznie sportem narodowym. Niektórzy przełączają, aby nie oglądać reklam; inni, ponieważ szukają czegoś nowego; jeszcze inni dlatego, że chcą sprawdzić aktualny program telewizyjny. Każde naciśnięcie przycisku przynosi coś nowego! Jednak na większości urządzeń przełączanie trwa zbyt długo i bywa irytujące. Rozwiązaniem jest funkcja Loewe Instant Channel Zapping, która powoduje błyskawiczne przejście z jednego kanału na drugi bez chwilowego wygaszenia ekranu. Funkcja ta wykorzystuje naszą technologię Dual Tuner, która zapewnia, że podczas oglądania programu na jednym kanale automatycznie ładowany jest następny, o ile nie jest on aktualnie zajęty przez nagrywanie na zewnętrzny twardy dysk. W momencie przełączenia następuje jedynie zmiana obrazu.

Loewe Artist Search: kwintesencja nowych odkryć.
Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Karajana, Abby czy Beastie Boys: gdzieś w internecie, gdzieś w chmurze rozpostartej pomiędzy Bangladeszem a Idaho, odtwarzany jest utwór właśnie tego wykonawcy, którego akurat chcesz posłuchać. Tylko gdzie? Zapytaj Loewe Reference! Funkcja Loewe Artist Search po jednym naciśnięciu przycisku wyświetla wszystkie radia internetowe, które w danym momencie odtwarzają utwór wybranego artysty. Dodatkowo ta inteligentna opcja informuje o tym, która spośród 30 000 stacji najczęściej nadaje kompozycje tego wykonawcy.

Loewe Smart tv2move: nowy rodzaj komfortu.
Loewe Smart tv2move zamienia tablet, znajdujący się np. w kuchni lub na balkonie, w drugi telewizor, odtwarzający obraz oczywiście w jakości charakterystycznej dla Loewe! Aby obejrzeć program na żywo, odtworzyć nagranie archiwalne lub zaprogramować ramówkę za pomocą elektronicznego programu telewizyjnego, nie trzeba nawet opuszczać swojego wygodnego miejsca na tarasie. A to jeszcze nie wszystko: dzięki Magazine Programme Guide przy użyciu aplikacji Smart TV 2move można sortować listy kanałów według schematu ulubionej gazety z programem telewizyjnym, a następnie przesłać te dane na telewizor.

Loewe Bluetooth Features: kwintesencja nowego połączenia.
Teraz ulubiona muzyka otrzyma brzmienie, na jakie zasługuje, bo nowy Loewe Reference wykorzystuje także technologię Bluetooth. Aby posłuchać wybranej muzyki, wystarczy połączyć się za pomocą Bluetooth Music Player ze smartfonem lub tabletem, który obsługuje funkcję Bluetooth – na przykład za pomocą niezwykle wygodnej aplikacji Loewe Smart Audio. Muzyka odtwarzana jest bezprzewodowo i w jakości dźwięku, jaką zaoferować może wyłącznie Loewe Reference. Za pomocą funkcji Bluetooth można korzystać także z klawiatury komputerowej.

Aplikacja Loewe Smart Assist: nowy wymiar wolności.
Smartfony już dawno stały się nieodzownym elementem naszego codziennego życia. Są naszą zewnętrzną pamięcią (kalendarz urodzin), naszym sumieniem (licznik kalorii), naszym biletem (aplikacja do zakupu biletów), a dzięki bezpłatnej aplikacji Loewe Smart Assist to wielofunkcyjne urządzenie może być jeszcze sprytniejsze. Zamieni się na przykład w intuicyjny pilot do telewizora Loewe Reference, zawierający czytelny, zawsze aktualny program telewizyjny na najbliższe 7 dni. Ale to nie koniec. Za pomocą aplikacji można również kompleksowo zarządzać archiwum nagrań Loewe DR+, czyli np. rozpocząć odtwarzanie dostępnego nagrania lub zaprogramować nowe nagrywanie. Dzięki Loewe Mobile Recording funkcja ta zadziała nawet, jeśli akurat leżysz na plaży na Krecie. Wystarczy polecić telewizorowi Loewe Reference, aby nagrał ulubiony program i z powrotem wygodnie położyć się na leżaku.

Loewe DR+: kwintesencja nowej czasoprzestrzeni.
Jak najprościej wyjaśnić, co może zaoferować Loewe DR+ ze zintegrowanym dyskiem twardym 1 TB? Loewe DR+ umożliwia zatrzymanie, nagranie i streaming programu. Telewizor Loewe Reference jest wyposażony w wbudowany dysk twardy o pojemności 1 TB i zapewnia pełną funkcjonalność DR+: archiwum DR+ do archiwizacji nagrań na zintegrowanym dysku twardym w samodzielnie utworzonych katalogach lub bezpośrednio w zewnętrznej pamięci danych. 

 

Gwarancja:

  • Producenta - 24 miesiące 

 

Klasa efektywności energetycznej UE: B
Przekątna ekranu (w cm) / Przekątna ekranu (w calach): 140 / 55
Pobór mocy “ON” (w W): 149
Roczne zużycie energii (kWh): 207
Pobór mocy w trybie czuwania / wyłączony (w W): 0,38 / 0
Rozdzielczość (w pikselach): Ultra HD (3840 x 2160)

Wymiary w cm 125.9 / 76.6 / 6.1 /

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia 120 cm
Głębokość urządzenia Nie
Waga urządzenia Nie
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata