Facebook Pixel

Loewe klang 1

Więcej widoków

  • Loewe klang 1
  • Loewe klang 1
  • Loewe klang 1
  • Loewe klang 1
  • Loewe klang 1
Loewe klang 1
5 780,00 zł
Zestaw głośników z subwooferem do telewizorów marki Loewe.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Loewe, niemiecki producent domowej rozrywki klasy premium, tworzy nowe możliwości dźwięku dla domowego centrum rozrywki. Na IFA 2016 swoją premierę mają głośniki klang 1, które można podłączyć do wszystkich aktualnych linii produktowych Loewe. Oglądanie i słuchanie staje się częścią intensywnego doświadczenia kinowego.
 
Loewe klang 1 jest uosobieniem wysokich standardów technologicznych najnowszej generacji produktów Loewe. Głośniki odtwarzają dźwięki jeszcze lepiej, są precyzyjnie zbalansowane, dźwięk jest czysty; słychać wszystkie niuanse dialogów. Klang 1 dążą do najlepszej możliwej reprodukcji dźwięku.
 
 
Streaming i sterowanie systemem 3.1 pilotem Loewe

W systemie 3.1 dwa głośniki klang 1 o mocy 120 W wypełniają pomieszczenie dźwiękiem a Loewe Subwoofer 300, idealnie dopasowany wizualnie i akustycznie, dzięki mocy 300 W generuje donośny bas. Wszystkie ustawienia audio i funkcje klang 1 są dostępne przez menu i sterowane pilotem Loewe. Telewizor Loewe działa jako głośnik centralny – mniej komponentów zapewnia wyższą estetykę rozwiązania.

System daje dostęp do serwisów streamingowych jak TIDAL i ponad 30.000 internetowych stacji radiowych. Istnieje możliwość bezpośredniego podłączenia laptopów, smartfonów i innych źródeł audio przez złącze line-in do klang 1.
 

Loewe klang 1 wykończony jest w nierzucającym się w oczy czarnym kolorze, pokrytym bezszwowym materiałem akustycznym. Elegancka obudowa podobnie jak subwoofer nie ma żadnych widocznych śrub. Dzięki przemyślanym opcjom montażu, głośniki mogą być umieszczone dosłownie w każdym miejscu pomieszczenia – na uchwycie ściennym, na meblu dzięki zintegrowanej podstawce chroniącej meble przed zarysowaniem czy na filigranowej podstawie ze stali nierdzewnej jako głośniki wolnostojące. Przewody pokryte są materiałem i tam gdzie to możliwe ukrywane. Łatwe i szybkie podłączanie zapewniają pokryte złotem sprężynowe złącza.
 

W wymiarze wizualnym Loewe klang 1 jest harmonijnie dopasowany do obecnych linii produktowych Loewe i wpisze się niemal do każdego wnętrza. 
 
 

Loewe klang 1
Principle
Passive speaker 1-way-closed
Features
1 x 75 mm (3“) Fullrange speaker
Power
Sine 40 W 
Max. 60 W
Frequency range
135 Hz - 20 kHz 
(-6 dB)
Connection
Metal spring clips, vergoldet (max. 2 x 
2,5 mm2)
Dimensions
16,6 cm x 8,5 cm x 
8,6 cm (H x B x T)
 
 
Loewe klang 1 subwoofer
Principle
Active-subwoofer
Features
1 aktive speaker, 2 passive membrane
Power
150 W (sinus)for subwoofer-channel, 
2 x 75W (sinus) for left / right
Frequency range
35 Hz
Connection
Gold-plated terminal screws
Dimensions
25,8 cm x 24,1 cm, 24,1 cm (H x B x T)
 
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość urządzenia 17 cm
Szerokość urządzenia 9 cm
Głębokość urządzenia 9 cm
Waga urządzenia Nie
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata