Facebook Pixel

Loewe Bild 7.55

Więcej widoków

  • Loewe Bild 7.55
  • Loewe Bild 7.55
  • Loewe Bild 7.55
  • Loewe Bild 7.55
  • Loewe Bild 7.55
Loewe Bild 7.55
22 990,00 zł
Ultra High Definition Wyjątkowo ostre,precyzyjne i pełne detali obrazy; jeszcze lepszy obraz Full HD. 55 cali

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

LOEWE bild 7

Pierwszy telewizor OLED od Loewe.

bild 7 to pierwszy telewizor Loewe z technologią OLED. Jasne, samo podświetlające się piksele w ekranie OLED, oferują nieporównywalny z innymi technologiami kontrast, szerszą gamę barw, lepszą gradację kolorów i bezprecedensowy poziom czerni w porównaniu z konwencjonalnymi telewizorami LCD. Oferowane przez nowy telewizor doświadczenie łączy najnowocześniejszą dostępną technologię OLED i legendarne oprogramowanie do przetwarzania obrazu Loewe, które nazwano VantaVision.

 

Doskonałość dźwięku i designu

Przedstawienie rozpoczyna się po włączeniu bild 7, ekran automatycznie podnosi się do góry, dzięki silnikom, ujawniając cienki a jednocześnie potężny soundbar. Niesamowita moc 120W z sześciu głośników i czterech pasywnych membran basowych, tworzy dynamiczny, precyzyjny, wypełniający pomieszczenie dźwięk – efekt to bezprecedensowe możliwości rozrywki. Po wyłączeniu bild 7 ekran bezgłośnie opuszcza się i dyskretnie ukrywa soundbar. Widoczny zostaje tylko wyświetlacz telewizora.
 

Tak dobra jakość dźwięku i zintegrowany Bluetooth sprawiają, że streamowanie treści audio ze smartfona i tabletu do bild 7 jest proste, a efekt doskonały.

Design bild 7 to czysta powściągliwość. Estetycznie lekki i minimalistyczny. Ekran o grubości mniejszej niż 7 mm, jest cieńszy niż w większości smartfonów. Wykonany z najlepszych materiałów i wykończony z niezwykłą pieczołowitością, Loewe bild 7 doskonale uzupełnia najlepsze wnętrza świata.

 

Wyświetlacz 

  Wyświetlacz Ultra HD oferuje rozdzielczość (3.840 x 2.160 Pixel) cztery razy wyższą od wyświetlaczy telewizorów Full-HD (1.920 x 1.080 Pixel), ukazując więcej detali.

Odtwarzanie materiałów foto i video Ultra HD odbywać się może przez sieć lokalną (LAN / WLAN), z pendrive’a USB oraz ze źródeł HDMI (HDMI 2.0a z HDCP 2.2); dodatkowo możliwy jest odbiór audycji ze źródeł DVB w Ultra HD.

 Dodatkowe funkcje dbają o możliwie najlepszą jakość obrazu:

Wyrafinowany algorytm Super Resolution Scaling sprawia, że wszystkie materiały Full HD wyświetlane są jeszcze lepiej.
Loewe Image+ Active dba o poprawę jakości obrazu i oferuje nowe ustawienia w zakresie rozszerzenia możliwości kolorystycznych wyświetlacza specjalnie zaadaptowane do możliwości panelu OLED. 

 

 Ciemność i jasność

 Termin ten wywodzi się od najciemniejszej substancji kiedykolwiek stworzonej przez człowieka - VantaBlack®. Zbudowana jest z tubek nanowęglowych, pochłaniających ponad 99% światła. Ten poziom czerni służy do kalibracji teleskopów i maskowania satelit. Najgłębszy odcień czarnej barwy posłużył także to stworzenia nowego wymiaru sztuki – jako jedynemu na pracę z tym materiałem pozwolono rzeźbiarzowi Anishowi Kapoor’owi. Loewe VantaVision  zostało zainspirowane właśnie VantaBlack®.

 Nowy Loewe bild 7 oferuje ponad 8 milionów emitujących światło pikseli – dzięki nowej technologii OLED. Piksele te mogą nie tylko zmieniać kolory ale także kontrolować ich jasność. Technologia OLED nie wymaga jakiegokolwiek podświetlenia. Każdy piksel sam w sobie produkuje światło lub kompletnie się wyłącza zapewniając głęboką czerń. Problemy matryc LCD takie jak clouding czy niedoświetlenie nie występują w tym rodzaju technologii wyświetlania obrazu.

 Od scen przedstawiających gwiaździste niebo lub ciemnych jaskiń do słonecznego lasu Loewe bild 7 zawsze zaoferuje obraz perfekcyjny. Używając wielu technologii poprawy obrazu zebranych pod nazwą “VantaVision” Loewe bild 7 oferuje czysty płynny ruch na dynamicznych scenach i doskonały kontrast. Idealne odwzorowanie kolorów na każdym pikselu, możliwość wyświetlenia zarówno idealnej bieli jak i głębokiej czerni , które oferuje ten telewizor to zupełnie nowy poziom odtwarzania obrazu. 

 

 Szeroki zakres barw

 Najnowszym etapem technologii rozwoju w reprodukcji koloru jest użycie zaawansowanej gamy barw o nazwie Wide Color Gamut. We wszystkich nadchodzących filmach i materiałach telewizyjnych, używających dodatkowych informacji HDR, użyta zostanie także szersza gama barw, co zagwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów. Użycie tej technologii spowoduje, że obraz będzie jeszcze bardziej zbliżony do rzeczywistości także przy oglądaniu audycji telewizyjnych.

 Dzięki dodatkowym informacjom zapisanym w obrazie możliwe jest teraz wyświetlenie większej ilości możliwych niuansów. Widz może cieszyć się fantastycznym obrazem z większą ilością szczegółów i kolorów oraz możliwie najbardziej zbliżonym do rzeczywistości.

 

 Doświadczenie świata obrazu HDR

 HDR jest technologią rozszerzającą kontrast, kolory oraz uwidaczniającą więcej szczegółów obrazu. Aby to osiągnąć obraz zapisywany jest z szerszym zakresem dynamiki.

Rezultatem tego są materiały źródłowe z większą ilością (w porównaniu z tradycyjnym zapisem) informacji o obrazie. Dzięki tym informacjom możliwe będzie pokazanie szerszej gamy kolorów i szczegółów w różnych partiach obrazu.

 Prawdziwie fantastyczne przeżycie dla każdego.

Nowe materiały w High Dynamic Range (HDR) oraz odpowiedni telewizor będą obligatoryjne aby móc cieszyć się doskonałym obrazem w jakości HDR.
Telewizor Loewe bild 7 jako pierwszy OLED marki Loewe jest telewizorem oferującym najnowszą technologię i wyświetlacz z możliwością wyświetlania obrazu HDR. Prawdziwie nowe doświadczenie stoi u progu.

 

 Nasz inteligentny pilot.

 Pilot daje odczuć wysoką jakość. Aluminiowa powierzchnia stanowi ramę dla przejrzyście ułożonych przycisków sterujących - zmiana kanałów to przyjemność!

Jeden dla wszystkich. Pilot Loewe obsługuje wszystkie urządzenia Loewe, w tym odtwarzacze i urządzenia audio. Dzięki możliwości programowania obsługuje także urządzenia innych producentów.

 

Doskonała jakość dźwięku

 Telewizory serii Loewe bild 7 zostaną wyposażone w nowej generacji zintegrowany soundbar stereo. Jest to urządzenie o budowie zamkniętej wyposażonej w membrany pasywne oferujące 120 watów mocy muzycznej. System głośników skierowanych ku przodowi oferuje niesamowicie czysty dźwięk i doskonałe oddanie basów mimo swojej płaskiej i kompaktowej budowy. 

 

Dane techniczne:

 6x głośników średnio/wysokotonowych

4x pasywne membrany
Zakres częstotliwości: 65Hz - 20kHz ±3dB
Maksymalny poziom ciśnienia dźwiękowego (SPL): 97dBA

 

 Cały system głośnikowy umieszczony został w specjalnej obudowie, która doskonale redukuje wibracje. Wymienna maskownica głośnika wykonana ze specjalnych materiałów akustycznych podkreśla piękno telewizora i nadaje mu swoim nowoczesnym kolorem szarego grafitu odpowiednie szlify. 

Telewizor Loewe bild 7 wyposażony został w zintegrowany dekoder audio 5.1 i dzięki temu w łatwy sposób można zbudować za jego pomocą system kina domowego Loewe, gdzie głośnik centralny będzie głośnikiem telewizora. 

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia 120 cm
Głębokość urządzenia Nie
Waga urządzenia Nie
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata