Facebook Pixel

Loewe Bild 3.48

Więcej widoków

 • Loewe Bild 3.48
 • Loewe Bild 3.48
 • Loewe Bild 3.48
Loewe Bild 3.48
9 490,00 zł
Ultra High Definition Wyjątkowo ostre,precyzyjne i pełne detali obrazy; jeszcze lepszy obraz Full HD. 48 cali

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

48 calowy telewizor Loewe Bild

 • Ultra High Definition Wyjątkowo ostre,precyzyjne i pełne detali obrazy; jeszcze lepszy obraz Full HD dzięki inteligentnym algorytmom skalowania.


Zintegrowany dekoder audio 5.1 Doskonałe zestawienie indywidualnego systemu kina domowego w jakości audio HD Doskonały i mocny dźwięk Robiący wrażenie mocny dźwięk stereo dzięki zintegrowanym głośnikom SOEN Speaker Box o mocy muzycznej 80 watów

 Niezawodny, wartościowy i doskonały w wykonaniu – jakość Made in Germany

 • Loewe Ultra High Definition. Doskonałej jakości obraz.


Ultra High Definition Panels z podświetleniem Edge-LED Backlights i odświeżaniem obrazu do 400 Hz dzięki czemu obraz będzie ukazywał najdrobniejsze detale, perfekcyjny kontrast i doskonałe oddanie kolorów – także przy bardzo dynamicznych scenach.


Wyświetlacze Ultra HD oferują czterokrotnie większą rozdzielczość(3.840 x 2.160 Pixel) w porównaniu do klasycznych paneli Full-HD Flat (1.920 x 1.080 Pixel) dostarczając dzięki temu o wiele więcej detali. Odtwarzanie materiałów foto i video w jakości Ultra (30 Hz, HEVC) odbywa się poprzez złącze HDMI (HDMI 2.0 i HDCP 2.2 z częstotliwością do 60 Hz), z domowej sieci komputerowej lub też z pamięci USB.Nad doskonałym obrazem telewizora czuwają także:

Doskonały algorytm skalowania Ultra HD. Dzięki niemu także materiały Full HD odtwarzane są z większą ilością detali i w ostrzejszy sposób niż dzisiaj.

Loewe Image+ Active redukuje drgania obrazu (kontury), dba o kontrastowość obrazu, odtworzenie czerni oraz nasycenie kolorów.

Dopasowanie jasności obrazu w zależności od oświetlenia otoczenia (OPC) oraz w zależności od materiału (VBD+) pomaga oszczędzaniu energii. Technologia okularów aktywnych 3D dba o przestrzenność obrazu i konwersję. 2D/3D 

 • Loewe Assist Media 2015. Łatwo i przejrzyście.

Elegancko i przejrzyście zaprojektowany system operacyjny  Loewe  Assist Media oferuje łatwe i intuicyjne posługiwanie się telewizorem. Doskonale dobrane ikony sprawiają, że użytkownik od razu orientuje się w możliwościach i odnajduje interesujące go elementy menu.

Dla lepszej orientacji przebudowane został także Home Screen. Jak dotychczas także i teraz można tutaj ustanawiać skróty do indywidualnych treści. Nowością jest, iż dla poszczególnych sekcji specjalny filtr dobiera treści z daną sekcją związane. Np. dla Video występują tylko skróty do materiałów wideo, dla Audio tylko do materiałów audio.

 • Loewe Smart Assist App. Doskonały asystent telewizora.

 Aplikacja Loewe Smart Assist App jest kontynuacją rozwoju wcześniejszej aplikacji Assist Media App. Jest ona jednakże czymś więcej aniżeli tylko zamiennikiem dla pilota: jest jednocześnie gazetą z programem telewizyjnym, pozwala przeglądać aktualnie nadawane programy, pokazuje nagrania na nagrywarce cyfrowej w archiwum DR+ Archiv i może programować nowe nagrania – bezpośrednio z domu lub skądkolwiek na świecie.

Funkcje aplikacji Loewe Smart Assist App: Sterowanie telewizorem poprzez wbudowaną funkcję pilota zdalnego sterowania

Dostęp do danych EPG z aktualną audycją EPG dla 14 kolejnych dni Sterowanie odtwarzaniem nagrań DR+ Programowanie nagrań DR+ Mobile Recording

Wszystkie te nowe funkcje są do dyspozycji użytkownika bezpłatnie w aplikacji Smart Assist App V1.2.

Wprowadzenie na rynek przewidziane jest na 4 kwartał 2014 roku dla systemów iOS i Android.

Wymagania dotyczące użycia: urządzenie z systemem Android Jelly Bean (Android 4.x)lub z systemem iOS od wersji iOS6.

 • Loewe Instant Channel Zapping .Szybka zmiana kanałów.

Komfort obsługi to dla Loewe podstawowy element każdego telewizora. Uwidacznia się on w każdym najdrobniejszym szczególe.

Każdy z nas to przeżył: długie czasy przełączania kanałów w nowoczesnych, cyfrowych telewizorach wystawiają na próbę naszą cierpliwość. Teraz Loewe postawiło sobie proste zadanie, aby obsługa produktów Loewe była jak najbardziej przyjemna i łatwa. Do tego też należą krótkie czasy przełączania kanałów.

Właśnie dlatego Loewe wprowadziło funkcję Instant Channel Zapping*.

Loewe wykorzystało przy przygotowaniu tej funkcji podwójne tunery, które teraz dostępne są standardowo już w linii Art. Jeszcze podczas odtwarzania jednego kanału ładowany jest wstępnie kolejny z danej listy. Poprzez tą technikę w tle telewizor może załadować odpowiednie dane i podczas przełączania o wiele szybciej je wyświetlić.

Funkcja preładowania następnego kanału orientuje się wg listy kanałów i ładuje kolejny względnie poprzedni z listy..Zaleta: bardzo szybkie przełączenie kanału bez niepotrzebnej zwłoki.

 • Loewe Smart tv2move.Telewizja na urządzeniu mobilbym.

 Aplikacja Smart tv2move App zmienia tablet w mały przenośny drugi telewizor: W ten sposób możesz na telewizorze Loewe oglądać np. TVP 1, podczas gdy na tablecie widzisz audycję nadawaną na Polsacie. Twoja ulubiona audycja dostępna jest już nie tylko z fotela czy sofy stojącej przed telewizorem ale także na tarasie, balkonie czy też w… wannie.

Dzięki komfortowemu EPG dostępnemu na 14 dni zaprogramowane mogą zostać nagrania, które zapisane zostaną na nagrywarce DR+. Nagrania te można również obejrzeć później na tablecie czy smartfonie.

Komfort obsługi był dla Loewe najistotniejszy: interfejs użytkownika aplikacji Smart tv2move jest taki sam jak system operacyjny telewizora, użytkownik nie musi więc na nowo uczyć się obsługi aplikacji. Strona startowa aplikacji pokazuje wszystkie aktualnie dostępne audycje.

Warunkiem jest urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android Jelly Bean lub iOS 6.

 • Loewe Internet Radio Artist Search.Łatwe wyszukanie ulubionego wykonawcy.

Telewizory Loewe oferują dzięki radiu internetowemu potężną ilość różnych stacji radiowych ze wszystkich możliwych krajów na świecie. 30.000 stacji: od baroku do rocka. Teraz radio internetowe staje się jeszcze bardziej atrakcyjne: poprzez funkcję wyszukiwania wg. artystów, Loewe Internet Radio Artist Search.

Aby wyszukać ulubionego wykonawcę wystarczy wybrać funkcję Artist Search i wpisać jego nazwisko lub pseudonim. Po krótkiej chwili ukażą się stacje, które właśnie odtwarzają utwory szukanego artysty lub takie, które grają je najczęściej. Oczywiście jednym przyciskiem można przełączać się między tymi stacjami.

 • Loewe Digital Media Renderer. Współdzielenie mediów.

 Telewizory Loewe oferują funkcję Digital Media Renderer czyli możliwość łatwego wysyłania treści medialnych ze smarfona lub tabletu bezpośrednio na telewizor.

Dzięki temu w łatwy sposób na wspaniałym ekranie telewizora Loewe zaprezentujemy np. fotografie z urlopu, nakręcone filmy czy też odtworzymy muzykę na podłączonym systemie dźwięku.

Ważne aby: Wszystkie urządzenia znajdowały się w tej samej sieci

Na tablecie / smarfonie zainstalowana jest odpowiednia aplikacja do transmisji po DLNA

Zalecane aplikacje : Dla Androida: „BubbleUPnP“ lub „Streambels“ Dla iOS : „media:connect“, „flex:player“

 • Loewe Connect.Doskonały dźwięk także w systemie.

 Podobnie jak w Loewe Art także i w Loewe Connect znajduje się system głośników stereo z zamkniętym bass refleksem. Zamknięte głośniki SOEN Speaker Box oferują 2x 40 watów mocy muzycznej (2x 2 głośniki) wytwarzające ciśnienie akustyczne o mocy 90 dB.

W pełni cyfrowy tor dźwięku od wejścia (źródło) aż do wyjścia (głośniki) dba wraz z systemem obróbki dźwięku aby nie był on w żaden sposób zniekształcony czy zafałszowany.

Loewe Connect wyposażony został w zintegrowany dekoder dźwięku HD 5.1. Umożliwia on odpowiednie zestawienie systemu kina domowego w konfiguracjach od 2.0 do 5.1. Wbudowane głośniki SOEN Speaker Box będą służyły jako głośnik centralny.

Złącze Digital Audio Link (DAL) w telewizorze oferuje możliwość podłączenia różnych sobwooferów Loewe dając jednocześnie najprostszą możliwość prostego ale elastycznego stworzenia systemu kina domowego.

Należy pamiętać także, iż w ten sposób zbudowany system daje się w prosty i łatwy sposób sterować. Oszczędność energii oraz dodatkowego okablowania wynika z braku elementów takich jak zewnętrzne wzmacniacze czy amplitunery.

Nowością w stosunku do poprzedników są dekodery Dolby True HD i dts HD – w ten sposób użytkownik oprócz obrazu wysokiej rozdzielczości może cieszyć się także dźwiękiem HD – takie rozwiązanie możliwe jest tylko w przypadku Loewe.

 • Jakość. Made in Germany.

 Loewe od 90 lat oferuje produkty, które w branży elektroniki wyznaczają trendy i przełamują zasady. Jakość i innowacyjność produktów może zostać zapewniona tylko wówczas, gdy dział rozwoju ściśle współpracuje z produkcją.

Wiele produktów Loewe już od pierwszego projektu opracowywanych jest w Niemczech a następnie także produkowanych – od projektu do finalnego produktu.Zaleta jest tu oczywista: poprzez krótkie drogi decyzyjne i produkcyjne zapewniona może zostać jakość wymagana dla produktu premium, gdyż jest on na każdym etapie pod stałą i ścisłą kontrolą.

Także w przyszłości Loewe pozostanie wierne tradycji i produkcja oraz opracowywanie wszystkich telewizorów pozostanie w mieście Kronach.

Znak „Made in Germany“ w dalszym ciągu będzie więc znaczącym sygnałem jakościowym marki Loewe.

Kabel zasilający, 220 V, wtyczka EU

Dodatkowe wyposażenie:Opaski na kable / opaski przylepne . Pilot zdalnego sterowania Assist 1 wraz z bateriami.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia Nie
Głębokość urządzenia 5 cm
Waga urządzenia 28 kg
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata