Facebook Pixel

Klipsch RP-140SA

Więcej widoków

  • Klipsch RP-140SA
  • Klipsch RP-140SA
  • Klipsch RP-140SA
  • Klipsch RP-140SA
Klipsch RP-140SA

Normalna cena: 2 498,00 zł

1 800,00 zł

Kolumna surround Dolby Atmos Klipsch RP-140SA

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Kolumna surround Dolby Atmos Klipsch RP-140SA

Wznieś swój system głośnikowy na nowy poziom.
Klipsch, amerykański producent znany z konstrukcji głośnikowych o bardzo wysokiej efektywności, niebawem wprowadzi do sprzedaży dodatkową kolumnę dedykowaną do reprodukcji dźwięku zakodowanego w Dolby Atmos®. Model RP-140SA jest doskonałym uzupełnieniem serii Reference Premiere i Reference w przetwornik wytwarzający efekty odpowiedzialne za stworzenie trzeciego, pionowego, wymiaru dźwiękowej ścieżki filmowej. Pełna kontrola nad kierunkowością i wysoka sprawność – właściwości charakterystyczne dla kolumn Klipscha – odpowiedzialne są w tym przypadku za łatwość tworzenia efektów dźwiękowych w przestrzeni ponad głowami widzów, z wykorzystaniem odbicia promieniowania od sufitu.
Teraz wystarczy tylko postawić parę RP-140SA na głośnikach frontowym, dopiąć je do amplitunera wyposażonego w dekoder Dolby Atmos i cieszyć się nieprawdopodobnymi efektami dźwiękowymi, wspaniale przekazaną atmosferą akustyczną pomieszczenia czy wiernie odtworzonymi odgłosami przyrody. Twoja muzyka i filmy nigdy dotąd nie brzmiały tak naturalnie.
Klipsch RP-140SA zawiera w sobie wszystkie stosowane w serii Refrence Premiere nowości i wyjątkowe rozwiązania techniczne. Jako przetwornik wysokotonowy pracuje tytanowa kopułka o średnicy 1 cala, wsparta nową hybrydową tubą Tractrix Horn®, której układające się w skomplikowany wzór ścianki wewnętrzne, wyłożone są tłumiącą odbicia i wszelkie zniekształcenia miękką gumą. Jako głośnik niskośredniotonowy pracuje mała, ale bardzo energiczna jednostka z 4 calową membraną wykonaną z materiału Cerametallic®. Obudowa oklejona jest estetyczną i bardzo wytrzymałą czarną szczotkowaną folią polimerową.

Specyfikacja techniczna:
- Moc ciągła 50 W
- Moc szczytowa 200 W
- Impedancja 8 Ω
- Pasmo przenoszenia Zgodne ze specyfikacją Dolby Atmos
- Częstotliwość podziału zwrotnicy (wysokie) 2000 Hz
- Głośnik wysokotonowy 1" (2.54 cm) tytan, LTS, hybrydowa tuba Tractrix
- Gł. niskotonowy 4” (10cm), membrana Cerametallic
- Obudowa Zamknięta
- Wymiary: wysokość 178 mm / szerokość 152 mm / głębokość 285 mm
- Waga 3,40 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Klipsch objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja gwarancji w okresie 30 dni od zakupu), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 18 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 15 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 29 cm
Bass reflex Nie
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata