Facebook Pixel

Klipsch CDT-5650-C II

Więcej widoków

  • Klipsch CDT-5650-C II
  • Klipsch CDT-5650-C II
  • Klipsch CDT-5650-C II
  • Klipsch CDT-5650-C II
  • Klipsch CDT-5650-C II
  • Klipsch CDT-5650-C II
Klipsch CDT-5650-C II

Normalna cena: 1 500,00 zł

1 120,00 zł

KLIPSCH CDT-5650-C II - Kolumna instalacyjna do zabudowy sufitowej

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

 

Rosnąca popularność zintegrowanych systemów audio obejmujących całe mieszkanie przyczyniła się do opracowania przez markę Klipsch głośnika CDT-5650-C II, odpowiadającego na zapotrzebowanie rynku na głośnik ścienny o wysokich osiągach, który z łatwością przełamuje ograniczenia zastanych lokalizacji.

• Technologia głośnika tubowego wzmacniająca wyjście akustyczne, zmniejszająca jednocześnie zniekształcenia
• Technologia Controlled Directivity Technology™ kieruje częstotliwości wysokich i średniobasowych częstotliwości do głównego obszaru odsłuchowego
• Przełączniki osłabienia dźwięków sopranowych i średniobasowych
• Elegancki, nowy, dyskretny grill magnetyczny SlimTrim™

Dzięki przegubowemu mechanizmowi, w sprawie którego postępowanie patentowe jest w toku, znanemu jako Controlled Dispersion Technology (CDT) zarówno wysokie jak i niskie częstotliwości z głośnika CDT-5650-C II mogą być przesyłane bezpośrednio do obszaru odsłuchowego. 100-stopniowy, tytanowy symetrycznie ułożony napęd kompresyjny (głośnik wysokotonowy) Tractrix® Horn dokładniej kieruje dźwięk, niż typowy głośnik kopułkowy, który rozprzestrzenia szerzej dźwięk, powodując większe jego odbijanie się, co zakłóca detale dźwiękowe. Wspaniały, 8-calowy cerametaliczny głośnik niskotonowy charakteryzuje się również dużym stopniem ukierunkowywania dźwięku. Może on być obracany o pełne 360 stopni, a następnie odchylany o 15 stopni w dowolnym kierunku. Ta jego elastyczność połączona z odchylanym głośnikiem wysokotonowym oddaje w twoje ręce pełną kontrolę nad kierunkiem, w który ma popłynąć twoja muzyka.

Zastosowanie w głośniku wysokotonowym systemu Linear Travel Suspension zwiększa szczegółowość i jedwabistość dźwięków wysokich częstotliwości. Inne zastosowania klasy audiofilskie,takie jak wysokiej jakości przełączniki częstotliwości przekierowania i konturów sopranów i basów przyczyniają się do ustanowienia przez CDT-5650-C II nowych wzorców w świecie urządzeń audio do zabudowy.


Dostępny w białym wykończeniu, które może być malowane, CDT-5650-C II może być połączony z zestawem instalacyjnym IK-650-W Klipsch (sprzedawanym oddzielnie), w którym znajdują się wielofunkcyjny pierścień instalacyjny i oznaczone kolorami klamerki ułatwiające szybką identyfikację rozmiaru głośnika. Zawiera on również perforowane metalowe skrzydełka, które można łatwo przytwierdzić do śruby przy użyciu klamry lub pinezki. Może on również być użyty wraz z ognioodporną obudową głośnikową ME-650-W (sprzedawaną oddzielnie),aby uzyskać zgodność z lokalnymi przepisami budowlanymi i/lub aby zmniejszyć przenoszenie dźwięku do sąsiednich pomieszczeń


Specyfikacja techniczna:

Zalecana moc wzmacniacza 100 W
Produkowane od: 2012 r
Częstotliwość podzialu zwrotnicy 2440 Hz
Średnica wycięcia 21,08 cm
Głębokość montażu 13,72 cm
Materiał obudowy Tworzywo ABS
Typ obudowy Przegroda nieskończona, front zlicowany ze ścianą
Wykończenia Biała malowalna ramka i osłonka
Obudowa ogniotrwała ME-650-C (sprzedawana oddzielnie)
Pasmo przenoszenia 60Hz-23kHz +/-3dB
Tuba wysokotonowa Przechylna dokoła (100°) okrągła tuba Tractrix® Horn
Głośnik wysokotonowy 1 calowa (2,54 cm) tytanowa kopułka
Głośnik niskotonowy Średnica 6,5" (16,5cm) przechylana membrana Cerametallic
Średnica 24,13 cm
Zestaw instalacyjny (Installation Kit) IK-650-C (sprzedawany oddzielnie)
Impedancja nominalna
Moc ciągła 50 W
Moc szczytowa 200 W
Czułość 94dB @ 2.83V / 1m
Akceptowana wielkość przewodu zasilającego przekrój 2x3,1 mm²
Waga 3,18 kg
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor Nie