Facebook Pixel

KEF Q700 + okablowanie + kalibracja + raty 0%

KEF Q700 przykładowe rozwiązanie

Więcej widoków

 • KEF Q700 przykładowe rozwiązanie
 • KEF Q700 + Q200c + Q100 białe
 • KEF Q700 w pomieszczeniu
 • KEF Q700
 • KEF Q200c
 • KEFQ100
 • KEF Q800ds
 • KEF Q700 - wersja 7.1
 • KEF Q400b
KEF Q700 + okablowanie + kalibracja + raty 0%
10 240,00 zł
KEF Q700 - najczęście wybierany model tego producenta. Bardzo muzykalne rozwiązanie. Trudniejszy dobór okablowania i elektroniki, ale oczywiście możliwy.

* wymagane pola

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Promocyjna oferta

W ramach promocyjnej oferty proponujemy Państwu dobór okablowania wysokiej jakości do prezentowanego zestawu kolumn głośnikowych.

Dobierając okablowanie bierzemy pod uwagę kilka czynników jak posiadaną/kupowaną elektronikę, preferencje brzmieniowe...

Dodatkowo kolumny dostarczamy własnym transportem, doradzamy w zakresie umieszczenia kolumn, podłączamy oraz kalibrujemy system.


Finansowanie

Za zakupiony zestaw kolumn głośnikowych można zapłacić:

 • przelewem
 • gotówką przy odbiorze w domu
 • kartą przy odbiorze w domu
 • podpisując umowę ratalną w domu przy odbiorze zestawu kolumn

Można połączyć metody płatności dowolnie.


 

KEF - firma specjalizująca się w tworzeniu , produkowaniu kolumn głośnikowych od 50 lat. Cały czas jest uznawana jako jeden z wiodących producentów na rynku.

Prezentowany zestaw kolumn do kina domowego składa się z następujacych elementów:

 • kolumny frontowe KEF Q700 - 2 sztuki
 • głośnik centralny KEF Q200c- 1 sztuka
 • kolumny tylne surround KEF Q100 - 2 sztuki.

Zestaw można oczywiście rozbudować o kolejne głośniki wolnostojące, wiszące lub podtynkowe. System można rozbudować o subwoofer dedykowany do tej serii KEF Q400b lub inne rozwiązanie subniskotonowe.

W zaproponowanym zestawie można wymienić głośniki tylne na typowe do powieszenia na ścianie - model Q800ds, lub dostosować rozwiązanie do swoich potrzeb. Zdjęcie całej serii Q w załączeniu.

KEF Q700 to środkowy model kolumn podłogowych z tej serii. Najczęsciej wybierany z  modeli tej serii. Doskonale sprawdzi się w średniej wielkości pomieszczeniu lub w większości salonów otwartych na schody, jadalnie ..... Jest zgrabna, zajmuje mało miejsca. Potrafi zagrać pełnym pasmem, nawet głośniej. Głośnik średniotonowy jest połączony razem z głośnikiem wysokotonowym jako jeden przetwornik. To autorskie rozwiązanie inżynierów KEF ma swoje bardzo duże zalety. Dźwięki średnich i wysokich tonów wychodzą z tego samego punktu. Nie ma przesunięcia między przetwornikami, przez co scena dźwiękowa jest lepiej poukładana i bardziej czytelna. Do tego dochodzą wysokiej jakości materiały użyte do budowy przetworników, dużo rozwiązań wprowadzonych przez inżynierów KEFa, zaciski głośnikowe umożliwiające połączenie kabli głośnikowych normalnie (single) oraz połączenie kabli w wersji bi-amp i bi-wire (wystarczy wykręcić specjalne pokrętło).

Kino domowe

Kolumny KEF Q700 to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli lubisz oglądać koncerty. System jest bardzo muzykalny. Wadą jest trudniejszy dobór elektroniki i okablowania, ale oczywiście przy odrobinie pracy i wiedzy jak najbardziej możliwy. W filmach słychać dużo szczegółów i elementów, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi - takie odczucia towarzyszą droższym kolumnom głośnikowym i właśnie tym prezentowanym.

Stereo

Jeżeli dużo słuchasz muzyki i zależy Ci na jakości stereo to jeden z kilku dobrych wyborów. Ten charakteryzuje się przede wszystkim muzykalnością. Kolumna nie ma bass reflexu przez co bass jest bardziej równomierny a nie podbity w jednej części pasma. Współosiowy głośnik wysokotonowy i średniotonowy budują precyzyjną scenę dźwiękową.

Gwarancja:

Standardowa gwarancja na okres dwóch lat. Po zarejestrowaniu na stronie dystrybutora gwarancja zostaje przedłużona do 5 lat. Wymaga to jedynie 15 minut pracy przy komputerze, żadnych dodatkowych kosztów. Kolumny można zarejestrować przez 30 dni od daty paragonu. Nie dotyczy zakupu na firmę.

Kilka zdań od producenta:

"Wielokrotnie nagradzana seria Q przedstawia przekonanie firmy KEF, że nowe materiały i technologie mogą odtwarzać zapisy tak perfekcyjnie, aby brzmiały jak pochodzące z natury. Ta teza jest teraz bardziej prawdziwa, niż kiedykolwiek wcześniej. Najnowszym wyrazem tej filozofii projektowej jest nowy asortyment pogłębiający trójwymiarowy wizerunek bogactwa i czystości dźwięku, który dotychczas był zarezerwowany wyłącznie dla o wiele droższych głośników.

Całkowicie przeprojektowana od podstaw nowa seria Q prezentuje milowy krok na drodze wiodącej do większej przyjemności słuchania.

W jej sercu leży nowo zaprojektowany system głośnikowy, mający swoje źródło w koncepcji Blade Project. Z nowym, większym, bardziej wydajnym, wentylowanym głośnikiem wysokotonowym, zamontowanym w centrum akustycznym nowego metalowego stożka LF/MF, łączy wyjątkową szerokość pasma ze sprawnością dynamiczną, brakiem zniekształceń oraz wyjątkową czystością akustyczną.

Są to głośniki o sile zdolnej poruszyć serce. Niezrównana dyspersja poza osią zapewnia każdemu słuchaczowi w pomieszczeniu wyjątkowo realistyczny odbiór dźwięku, bez względu na to, gdzie siedzi. Z większą o 30% objętością obudów, nawet dla potężnych basów, oraz minimalistycznymi zwrotnicami zapewniającymi doskonale płynne przenoszenia, nowa seria Q jest bardziej wymowna i niesie większe emocje niż jej słynna poprzedniczka.

Filmy czy muzyka, Mahler czy Massive Attack – to czego doświadczasz,to porywająca słodycz, precyzja i naturalność dźwięku oryginalnych wykonań."

Specyfikacja techniczna:

Model Q700
Konstrukcja Dwu i pół drożna obudowa typu bass reflex
Głośniki 165 mm aluminium Uni-Q 
25 mm wentylowana, aluminiowa kopułka HF 
165 mm aluminium LF 
2 x 165 mm aluminium ABR
Pasmo przenoszenia (±3dB) 36Hz - 40kHz
Dolna częstotliwość graniczna 2,5kHz
Wymagania dotyczące wzmacniacza 15 - 150W
Skuteczność (2,83 V/1m) 89dB
Maksymalna moc wyjściowa (SPL) 112dB
Impedancja
Waga 17,2kg
Wymiary 
(wys. x szer. x gł.)
920 x 210 x 302 mm
Wymiary wraz z cokołem 
(wys. x szer. x gł.)
967 x 325 x 312 mm

 

Model Q200c
Konstrukcja Trójdrożna obudowa typu bass reflex
Głośniki 130 mm aluminium Uni-Q 
25 mm wentylowana, aluminiowa kopułka HF 
130 mm aluminium LF 
130 mm aluminium ABR
Pasmo przenoszenia
(±3 dB)
50Hz - 40kHz
Wzmacniacz 500Hz; 2,8kHz
Wymagania dotyczące wzmacniacza 15 - 130W
Skuteczność
(2,83 V/1m)
85dB
Maksymalna moc wyjściowa (SPL) 108dB
Impedance
Waga 11,0kg
Wymiary
(wys. x szer. x gł.)
180 x 525 x 260 mm

 

Model Q100
Konstrukcja Dwudrożna obudowa typu bass reflex
Głośniki 130 mm aluminium Uni-Q 
25 mm wentylowana, aluminiowa kopułka HF
Pasmo przenoszenia (±3 dB) 49Hz - 40kHz
Dolna częstotliwość graniczna 2,5kHz
Wymagania dotyczące wzmacniacza 10 - 100W
Skuteczność
(2,83 V/1m)
86dB
Maksymalna moc wyjściowa (SPL) 107dB
Impedancja
Waga 5,9kg
Wymiary
(wys. x szer. x gł.)
300 x 180 x 272 mm

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 97 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 33 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 32 cm
Bass reflex Brak
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji