Facebook Pixel

Bezprzewodowy JBL Studio 260P

JBL sub Studio 260P

Więcej widoków

 • JBL sub Studio 260P
 • JBL sub Studio 260P + maskownica
 • JBL sub Studio 260P budowa
Bezprzewodowy JBL Studio 260P

Normalna cena: 2 299,00 zł

1 999,00 zł

Mocny, energetyczny subwoofer.

Normalna cena: 2 299,00 zł

1 999,00 zł

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Subwoofer JBL Studio 260P dostępny jest w kolorze czarnym. Zaprojektowany został jako element serii Studio, ale z powodzeniem można wykorzystać go w systemie nagłośnienia kina domowego czy do słuchania muzyki z innymi kolumnami głośnikowymi. Marka JBL jest znana i lubiana przez Polskich i nie tylko Polskich użytkowników. Marka JBL to sprawdzone produkty.

 To model najwyższy w tej serii. 

12-calowy przetwornik niskotonowy PolyPlas nowej generacji współpracujący z wysokowydajnym wzmacniaczem klasy D o mocy 300 W zapewnia dźwięk o bezkompromisowej czystości i sile. Port bass-reflexu Slipstream skierowany w tył pozwala dostarczyć niezwykłe bogactwo dźwięków, jakiego wcześniej nie doświadczyłeś. Szybko utoniesz w głębi mocnych, precyzyjnych basów połączonych z czystymi tonami harmonicznymi i naturalnym brzmieniem przejścia pomiędzy poszczególnymi dźwiękami.

Flagowe rozwiązania, takie jak luksusowy czarny panel, solidna obudowa o łagodnie zaokrąglonych krawędziach, ukryte elementy złączające oraz drewnopodobne wykończenie w odcieniu Black sprawiają, że subwoofer oddziałuje na wzrok i słuch z tą samą siłą.


Specyfikacja techniczna JBL Studio 260P :

 • Subwoofer aktywny
 • Moc: 300 W RMS (dynamiczna 600W)
 • Pasmo przenoszenia: 29Hz – 150Hz
 • Częstotliwości przejścia: 50 Hz – 150 Hz (zmienna) 24 dB/oktawa
 • Waga: 17,2 kg

Opakowanie zawiera:

 • 1 x JBL Studio 260P
 • 1 x kabel połączeniowy LFE
 • 1 x Instrukcja obsługi 
 • 4 x Kolce do ustawiania na dywanie

 

 

Opcjonalny moduł bezprzewodowy:

Oferowany przez nas moduł bezprzewodowy umożliwia podłączenie subwoofera do systemu stereo/kina domowego bez kabla połączeniowego. Posiadając dużo większą swobodę na umieszczenie subwoofera w pomieszczeniu można lepiej dostroić najniżej schodzący bas w miejscu odsłuchu.

Zestaw składa się z:

 • nadajnika, który podłączamy do amplitunera / wzmacniacza stereo po kablu. Nadajnik umieszczony jest w meblu rtv przy elektronice. Nadajnik wyposażony jest w osobny zasilacz, który łączmy do zasilania 230V.
 • odbiornika, który umieszczony jest przy subwooferze. Odbiornik łączymy z subwooferem kablem połączeniowym. Odbiornik wyposażony jest w zasilacz, który łaczymy do zasilania 230V.

Komplet okablowania wraz z zasilaczami jest na wyposażeniu.

Jakość transmisji - oferowany moduł jest znanego markowego producenta, który specjalizuje się w tego typu rozwiązaniach i nie może pozwolić sobie na wypuszczenie na rynek rozwiązania słabej jakości.

Róznica pomiędzy modułem za 200 zł a 900 zł. Z uwagi na zapotrzebowanie rynku przetestowaliśmy osobiście kilka modułów bezprzewodowych przez ponad pół roku. Najtańszy moduł kosztował około 200 zł i potem coraz droższe, Niestety ze wszystkimi były problemy podczas transmisji. Subwoofer wzbudzał się co jakiś czas generując słyszalny "wybuch". Moduł bezprzewodowy oferowany przez naszą firmę nie jest najtańszy, ale to jedyne rozwiazanie, które działa bez problemów. Moduł jest znanego producenta i gwarantuje "markowość" oferowanego przez nas rozwiązania. 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Filtrowanie subwoofery Auto On/Off, Regulacja fazy, Regulacja odcięcia
Wysokość kolumny głośnikowej 45 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 38 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 44 cm
Bass reflex Tył
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata

Mogą cię również zainteresować następujące produkty