Facebook Pixel

JBL Studio 2 270 + raty 0%

JBl Studio 2 270 pack + sub opcjonalnie

Więcej widoków

 • JBl Studio 2 270 pack + sub opcjonalnie
 • JBl Studio 2 270 pack brązowe espresso
 • JBl Studio 2 270 pack brązowe espresso
 • JBl Studio 270 fronty czarne
 • JBl Studio 270 fronty czarne
 • JBl Studio 2 270 rodzina brązowe espresso
 • JBl Studio 225C centralny głośnik
 • JBl Studio 220 monitory tylne
 • JBl Studio 220 monitory tylne
 • JBl Studio 220 monitory tylne
JBL Studio 2 270 + raty 0%

Normalna cena: 4 999,00 zł

4 499,00 zł

JBL seria Studio 2 - model 270 do małych i średnich pomieszczeń. Ciekawy kolor : brązowe espresso ....

* wymagane pola

Normalna cena: 4 999,00 zł

4 499,00 zł

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Zestaw kolumn głośnikowych JBL  Studio 2 270 to zestaw pięciu głośników, które można rozbudować o dedykowany subwoofer marki JBL lub inne rozwiązanie subniskotonowe. Kolumny dostępne są w rzadko spotykanym kolorze brązowym espresso i tradycyjnym bezpiecznym czarnym.

"Kolumna Studio 270 została stworzona z myślą o połączeniu wiernego przekazywania dźwięku i innowacyjnej technologii w bezkonkurencyjne rozwiązanie. Aby Twoje zmysły mogły poczuć mocne, potężne basy, stworzyliśmy niskotonowy głośnik wyposażony w 4- i 6,5-calowe przetworniki PolyPlas skierowane w przód oraz port bass-reflexu Slipstream skierowany w tył.
Wiedzieliśmy jednak, że to ciągle za mało. Zainspirowani doświadczeniem w budowie najsłynniejszych studiów nagraniowych na świecie, zastosowaliśmy w głośniku Studio 270 technologię pozwalającą na uzyskanie dźwięku w najwyższej kinowej jakości. Pozwoliło na to wykorzystanie 1-calowego przetwornika wysokotonowego CMMD® Lite ograniczającego zniekształcenia oraz falowodu High Definition Imaging (HDI) zapewniającego niezwykłą precyzję obrazowania dźwięku i stabilny, naturalny balans. Aby zapobiec wyginaniu obudowy i wyeliminować zniekształcenia basów, wzmocniliśmy wewnętrzne połączenia krawędzi kolumny."

Dostępny jest jeszcze model Studio 280 oraz Studio 290. Oczywiście wyższe modele są  też droższe. prezentowany w tym zestawie model o symbolu 270 zaprojektowany został do małych pomieszczeń w bloku oraz  małej/średniej wielkości salonu w domku jednorodzinnym. Model większy o symbolu 280 zaprojektowany jest do średniej wielkości pomieszczenia i jest wyposażony w dodatkowy przetwornik niskotonowy. Model największy Studio 290 w stosunku do modelu 280 posiada większą obudowę oraz większe przetworniki niskotonowe, przez co może jeszcze mocniej i głośniej zagrać.

 Prezentowany zestaw kolumn jest zestawem promocyjnym stworzonym przez dystrybutora. Dodatkowo, poza najlepszą ceną w zakresie finansowania przygotowaliśmy dla Państwa darmowe raty 0% -  tj. 10 , 20 oraz 30 całkowicie darmowych rat.

Zestaw składa się z następujących elementów:

 • kolumny frontowe JBLStudio 270 - 2 sztuki
 • głośnik centralny JBL Studio 225C - 1 sztuka
 • głośniki tylne JBL Studio 220 - 2 sztuki 

Kino domowe

JBL Studio 2 prezentuje brzmienia kinowe, podkreślając skraje pasma. Kolumny głośnikowe grają żywo, energetycznie przynosząc dużo frajdy podczas odlądania filmów. Doskonałe, zwarte brzmienie basowe zoptymalizowane do zapierającego dech w piersiach słuchania, zarówno w filmach, telewizji, muzyce czy grach konsolowych

Stereo

Jeżeli poszukujesz poprawności wokali, wybrzmień fortepianu, kontroli niskich tonów to z pewnością są inne lepsze kolumny,

Ale jeżeli chcesz posłuchać muzyki z dużą dozą frajdy, z mocniejszym basem to jest to bardzo dobry wybór.

Wykonanie kolumn

Nowoczesna elegancja na miarę XXI wieku, stanowiąca połączenie łagodnych, zaokrąglonych krawędzi, błyszczącej, czarnej obudowy oraz farby typu „soft-touch” pozwoliła stworzyć dzieło, które w takim samym stopniu przyciąga wzrok i słuch

Gwarancja

Na kolumny jest udzielana pełna gwarancja 2 lata od daty zakupu dla klienta końcowego.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 101 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 24 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 25 cm
Bass reflex Tył
Kolor Ciemny
Okres gwarancji 2 lata