Facebook Pixel

Hegel H80

Wzmacniacz Hegel H80 front

Więcej widoków

 • Wzmacniacz Hegel H80 front
 • Wzmacniacz Hegel H80 front
 • Wzmacniacz Hegel H80 front
 • Wzmacniacz Hegel H80 tył back
Hegel H80
7 290,00 zł
Hegel H80 - wzmacniacz stereo dużo lepszy brzmieniowo w porównaniu z amplitunerem za 5000 zł.

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Dokupując do systemu kina domowego prezentowany wzmacniacz stereo zyskujemy bardzo dużo. Kolumny frontowe przepinamy z amplitunera kina domowego do wzmacniacza Hegel H80.

Podczas słuchania muzyki w trybie stereo włączony jest tylko wzmacniacz Hegel H80 i to w nim sterujemy głośnością. Podczas oglądania filmów czy koncertów wzmacniacz H800 pracuje w roli końcówki mocy do kolumn frontowych. Głośność regulujemy tylko na amplitunerze kina domowego.

W prezentowanym wzmacniaczu Hegel H80 dostajemy dodatkowo coś więcej:

 • upgrade posiadanego odtwarzacza CD/DVD/Blu-ray poprzez podłączenie go bezpośrednio do wbudowanego przetwornika cyfrowo analogowego kablem cyfrowym. Sygnał jest przetwarzany na muzykę we wzmacniaczu i wysyłany bezpośrednio do kolumn głośnikowych.
 • kilka wejść na przetwornik cyfrowo analogowy

Duża zmiana jakościowa w zakresie stereo w porównaniu z amplitunerem za 3000 - 6000 zl.

We wzmacniaczu zintegrowanym H80, z cyfrowymi i analogowymi wejściami, technologia z referencyjnych produktów Hegla prawdziwie się skumulowała. Opatentowane stopnie wyjściowe SoundEngine, przedwzmacniacz o referencyjnej jakości i świetnie przyjęty na rynku DAC. Wszystko w jednej obudowie. Prawdziwa maszyna muzyczna! H80 ma 5 wejść cyfrowych akceptujących dane 24-bitowe, 1 prawdziwie zbalansowane wejście analogowe i dwa niezbalansowane wejścia analogowe (z których jedno może być skonfigurowane jako wejście bezpośrednie dla systemów kina domowego). Wejście USB pozwala nawet sterowanie playlistą komputera przy użyciu załączonego do wzmacniacza pilota. Odtwarzanie, pauzowanie i przeskakiwanie utworów jest wyjątkowo proste. A poza tym, wszystko jest plug & play. DAC wbudowany w H80 bazuje na samodzielnych przetwornikach Hegla, które przez recenzentów zostały uznane za jedne z najlepszych na rynku. To dzięki technologii przetaktowania zegara opracowanej przez Hegla oraz unikatowej metodzie zastosowania elementów cyfrowych. Rezultatem jest brak zakłóceń dodawanych do muzyki. Słychać tylko to, co powinno być słychać, a to powoduje, że dźwięk jest bardziej zbliżony do tego na żywo.

Część analogowa jest równie imponująca. Sekcja przedwzmacniacz pochodzi bezpośrednio z referencyjnych urządzeń Hegla. Układy przedwzmacniacza opracowano na elementach nietypowych dla producentów audio, co owocuje wyjątkowo niskimi szumami. A to z kolei oznacza, że zachowane są nawet najmniejsze detale, można praktycznie poczuć muzyków w swoim pokoju. W pewnym sensie, brzmienie można zdefiniować jako „sumę rzeczy, których nie ma”. Ale są też rzeczy, które zdecydowanie są obecne. Pochodzące z naszej, opatentowanej technologii SoundEngine. Ta nie tylko zmniejsza zniekształcenia, ale dramatycznie podnosi parametr zwany ‘damping factor’. To jest opis kontroli basu, a ten z H80 ma taki poziom uderzenia, mocy i dynamiki, jaki do tej pory był niemożliwy na tym poziomie cenowym. Nasz nowy wzmacniacz to kombinacja uniwersalności i wysokiej jakości brzmienia.


Specyfikacja techniczna:

 • Wejścia cyfrowe: 2 koaksjalne, 2 optyczne i 1 USB
 • Wejścia analogowe: 2 RCA niezbalansowane (jedno konfigurowalne) i 1 XLR zbalansowane
 • Moc wyjściowa: 75 + 75 W przy 8 omach
 • Pasmo przenoszenia: 5 Hz – 100.000 Hz
 • Stosunek sygnał/szum (SNR): więcej niż 100 dB
 • Przesłuch: mniej niż -100dB
 • Zniekształcenia: mniej niż 0,01% przy 50 W 8 om 1 kHz
 • Intermodulacja: Mniej niż 0,01% (19 kHz + 20 kHz)
 • Damping factor: Więcej niż 1000
 • Wymiary: 8 x 43 x 34,5 cm, 12 kg

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kolor Ciemny
Złącza XLR Tak
Wbudowany przetwornik CA Tak
Trigger Nie
Sterowanie RS232 Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Przedwzmacniacz gramofonowy Nie
Wymienny kabel zasilający Tak
Okres gwarancji 2 lata
Wysokość urządzenia 8 cm
Szerokość urządzenia 43,5 cm - standard
Głębokość urządzenia 35 cm
Waga urządzenia 12 kg