Facebook Pixel

Denon AVR-X6200W czarny + RATY 0% + MultEQ XT32 + zabezpieczenie

Denon AVR-X6200w amplituner czarny

Więcej widoków

 • Denon AVR-X6200w amplituner czarny
 • Denon AVR-X6200w amplituner czarny 2
 • Denon AVR-X6200w amplituner tył back
 • słuchawki Denon AH-D310R
 • słuchawki Denon AH-C260
 • słuchawki Denon AH-C50
 • kabel WireWorld Chroma HDMI 2.0
Denon AVR-X6200W czarny + RATY 0% + MultEQ XT32 + zabezpieczenie
9 995,00 zł
Nowsza wersja amplitunera z obsługą HDMI z 4K/60Hz full-rate pass-through na wszystkie wejścia z rozdzielczością 4:4:4, HDR, BT2020. 8 wejść HDMI (1 na przodzie) i 3 wyjścia HDMI z pełnym wsparciem HDCP 2.2

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Amplituner Denon AVR-X6200W to najnowszy model który ukazał się jako ostatni w całej serii. Model AVR-X6200W to model AVR-X5200W wyposażony w najnowsze złącza HDMI  z 4K/60Hz full-rate pass-through na wszystkie wejścia z rozdzielczością 4:4:4, HDR, BT2020. Posiada 8 wejść HDMI (1 na przodzie) i 3 wyjścia HDMI z pełnym wsparciem HDCP 2.2. Jeżeli jest to dla Ciebie ważny element drogi kliencie to oczywiście niezbędne jest kupienie tego modelu, jeżeli jednak nie planujesz i tak wymianę amplitunera np. za 2-3 lata możesz śmiało pomyśleć o modelu niższym AVR-X5200W. Wybór należy do Ciebie, ale oczywiście staramy się rzetelnie pomóc w tym wyborze. Zapraszamy do kontaku.

Amplituner wyposażony jest w mocny transformator zasilający, który w połączeniu z mocnymi końcówkami mocy potrafi napędzić sporo kolumn głośnikowych. Przetwarza 9 kanałów, można go wykorzystać do budowy systemu w oparciu o np. Dolby Atmos czy system Auro-3D. Fizycznie duży amplituner, który robi wrażenie.


PROMOCJA

KUP amplituner Denon AVR-X6200W, a dodatkowo otrzymasz od nas słuchawki - do wyboru jedne z prezentowanych modeli:

słuchawki nauszne Denon AH-D310R (zdjęcie w załączeniu) lub
słuchawki douszne Denon AH-C50 (zdjęcie w załączeniu) lub
słuchawki douszne Denon AH-C260 (zdjęcie w załączeniu oraz

oraz jeden z kabli HDMI 2.0:

WireWorld Chroma HDMI 2.0 o długości 1 metr lub
WireWorld Chroma HDMI 2.0 o długości 2 metr lub 
WireWorld Chroma HDMI 2.0 o długości 3 metry

Sumarycznie: otrzymasz od nas amplituner + jeden kabel HDMI 2.0 + jedne wybrane słuchawki. Zapraszamy do zakupu.


 Zabezpieczenie przeciprzepięciowe do AVR-X6200W gratis

 • ION Lightning Guard to szybka, skuteczna I wygodna w użyciu ochrona przeciwprzepięciowa
 • Lightning Guard ochroni Twoje cenne urządzenia elektryczne przed uszkodzeniem spowodowanym przepięciami i skokami napięcia
 • idealnie nadaje się do ochrony sprzętu komputerowego, dysków, nagrywarek TV i wszystkich innych urządzeń gdzie podczas najmniejszych uszkodzeń istnieje ryzyko utraty cennych dla Ciebie danych
 • sposób działania Lightning Guard jest niezwykle prosty, wystarczy że podłączysz go do dowolnego gniazdka z uziemieniem a wszystkie urządzenia elektryczne podłączone do tej sieci w promieniu 10 metrów będą chronione przed pośrednim uderzeniem pioruna, przepięciami, czy skokami napięcia
 • Lightning Guard kieruje cały nadmiar napięcia do uziemienia, nie dopuszczając do uszkodzenia urządzeń elektrycznych dzięki niezwykle krótkiemu czasowi reakcji
 • czas reakcji poniżej 1 nanosekundy zapewnia, że urządzenia nie są poddawane długotrwałej ekspozycji na niekorzystne warunki elektryczne
 • maksymalny impuls energetyczny: 1100J
 • maksymalny skok prądu: 20000A
 • tryb ochrony: LN, LG
 • czas reakcji <1ns

 

Kino domowe

Kino domowe na najwyższym poziomie. Zaimplementowane są wszystkie rozwiązania z zakresu nowoczesnego kina domowego z możliwością stworzenia wchodzących systemów jak Dolby Atmos czy Auro-3D. Wydajny transformator może napędzić maksymalnie 9 posiadanych końcówek mocy, ale amplituner jest w stanie obsłużyć maksymalnie 11 kanałów (dokupienie wzmacniacza lub końcówki mocy) i 2 subwoofery. Doskonały system kalibracji pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32 + Sub EQ HT and Audyssey LFC; Audyssey Dynamic Volume and Dynamic EQ.

Stereo

Jeżeli poszukujesz amplitunera, który ma zagrać dobrze w stereo, ale jednocześnie musi mieć dużo funkcjonalności jak bluetooth, radio internetowe, sterowanie z tabletu ..., która działa stabilnie to jeden z niewielu wyborów. Ten z pewnością jest jednym z niewielu DOBRYCH wyborów.

Multiroom

Amplituner może obsłużyć II i III strefę w pełni niezależnie. To jest maksymalne ustawienie, pod warunkiem że korzystamy z kina domowego w oparciu o 5 głośników (5 końcówek mocy). Pozostałe możliwości podłączenia głośników w systemie multiroom - opis poniżej podłączenia głośników.

Przód amplitunera

Robiący wrażenie przód amplitunera to zasługa wielkości oraz jakości wykanania panelu przedniego. Metalowy. Pod panelem kryją się 24 przyciski do sterowania amplitunerem oraz wejście HDMI do łatwiego podłączenia multimediów, złącze USB do odtwarzania muzyki oraz wejście analogowe.

Funkcjonalnie, wygodnie, ładnie.

Tył amplitunera

Tył amplitunera posiada cała masę wejść i wyjść. Przeciętny Kowalski, który się tym nie interesuje może się zgubić już na samym początku. Jeżeli tak się zdarzy, staramy się klientów wspierać pomocą słowną lub osobistą. 

W tym modelu otrzymujemy dodatkowo funkcję trzeciego wyjścia HDMI , które możemy przypisać do drugiej strefy. Jest to potrzebne np, jeżeli chcielibyście uruchomić projektor latem w ogrodzie lub drugi TV w sypialni czy gościnnym.

Sumarycznie: dwa wyjścia HDMI przypisane do kina domowego (jedno pod TV, drugie pod projektor) oraz trzecie wyjście które może wyświetlać coś innego - II strefa.

Na tylnym panelu znajdują się również złącza:

- trigger out do sterowania (włącz się, wyłącz się) np. subwooferem, ekranem, projektorem ....

- złacze RS232 do pełnej komunikacji w domu inteligentnym. Amplituner można podłączyć do automatyki budynkowej i w pełni nim sterować.

- remote control - możliwe jest ukrycie amplitunera np. w meblu i sterowanie nim pilotem poprzez przedłużacz

- wyjścia wielokanałowe, które możemy wykorzystać do podłączenia do zewnętrznych końcówek mocy (amplituner działa wówczas jako procesor AV) lub wykorzystać wyjścia Front jako przesył sygnału kolumn frontowych do naszego osobnego systemu stereo. 

- złącze Denon Link, które wykorzystujemy do połączenia z odtwarzaczem Denon, po to by urządzenia pracowały na tym samym zegarze. Powoduje to zmniejszenie efektu Jitter przy przetwarzaniu danych cyfrowych. Lepsze stereo, lepsze brzmienie.

- wejście Phono do podłączenia gramofonu

Funkcjonalności

Amplituner Denon AVR-X6200W oferuje sporo możliwości wygodnego i intuicyjnego słuchania muzyki. Możemy do niego wysłać muzykę bezprzewodowo poprzez bluetooth. Wystarczy raz sparować urządzenia i już gramy np. z telefonu czy tabletu. Ma wbudowany AirPlay. Dodatkowo zobaczy muzykę udostępnioną z waszego komputera (jeżeli będzie w sieci komputerowej) Finalnie da się ustawić tak, by np. sterować z telefonu dotykowego na tarasie jaką muzykę mają grać głośniki ogrodowe z naszego komputera w gabinecie. Kwestia małych kosztów za głośniki ogrodowe (czy do kuchni, łazienki) i konfiguracji urządzenia.

Podłączenia kolumn głośnikowych

Do amplitunera można podłączyć następujące kombinacje kolumn głośnikowych:

- 2 głośniki stereo + ew. subwoofer/y + ew. II strefa + ew. III strefa

- 2 głośniki stereo + bi-amp głośników frontowych + ew. subwoofer/y + ew. II strefa

- 5 głośników w systemie kina domowego + ew. subwoofer/y + ew. II strefa + ew. III strefa

- 5 głośników w systemie kina domowego + bi-amp głośników frontowych + ew. subwoofer/y + ew. II strefa

- 7 głośników w systemie kina domowego + ew. subwoofer/y + ew. II strefa

- 7 głośników w systemie kina domowego + ew. subwoofer/y + ew. II strefa mono + III strefa mono

- 9 głośników w systemie kina domowego + ew. subwoofer/y 

Amplituner może maksymalnie obsłużyć 11 kanałów, wymaga to dokupienia wzmacniacza z wejściem na końcówkę mocy lub końcówki mocy.

Dobór kolumn do Denon AVR-X6200W

Są firmy które łączą wszystkie amplitunery ze wszystkimi kolumnami, ale tak to możecie zrobić sami. Magia w doborze głośników do amplitunera Denon AVR-X6200W polega na wytyczeniu kilku założeń które muszą być spełnione jak kolor czy wymiar....

Dodatkowo należy przewidzieć:

- wielkość pomieszczenia

- co będziemy grać

- jak głośno

- czy głośniki tylne chcemy zawieszać na ścianie czy będą na standach

- ile tych głośników

- .... itd.

Tych pytań jest sporo- przynajmniej z naszej strony, ale dzięki temu jesteśmy w stanie dobrze dobrać kolumny i amplituner. Nie można np. do ostrego amplitunera Yamaha dobrać ostrych głośników, bo będzie krew z uszu (ale i tu uwagą, są klienci którzy tak lubią i tak chcą). Każdy z klientów jest inny i ma inne oczekiwania.

Praktyczne rozwiązania

Jest kilka ciekawych i praktycznych rozwiązań w tym amplitunerze jak maksymalna głośność, którą ustawiamy świadomie i mimo odkręcenia gałki głośności przypadkiem amplituner dojdzie do ustawionej głośności i nie zniszczy głośników - fajne. Ma również ustawienie głośności startowej, która jest przydatna np. o 22.30 przy uruchamianiu amplitunera. Jest regulacja basu i sopranu, ale trzeba to zrobić z poziomu menu amplitunera

Możliwe jest podłączenie drugiego telewizora/projektora który będzie w innym pomieszczeniu. Wówczas może on wyświetlać to samo lub coś innego co strefa główna. Głośniki w drugim pomieszczeniu tylko stereo, ale to ciekawa propozycja.

Gwarancja

Na amplituner jest standardowo 2 lata gwarancji. Można ją dodatkowo przedłużyć po zarejestrowaniu produktu przez internet. Wymaga to jedynie 15 minut pracy z Waszej strony. Żadnych dodatkowych kosztów. Gwarancja zostanie przedłużona do 3 lat.(nie dotyczy zakupu na firmę)

Zawartość opakowania

W opakowaniu znajdziemy

- amplituner :)

- pilot

- baterie do pilota

- mikrofon do kalibracji

- statyw do mikrofonu do kalibracji

- naklejki do oznakowania kabli

- instrukcja PL drukowana jak podłączyć i uruchomić

- instrukcja PL pełna w pdf na płycie CD

- antena do FM

- kabel zasilający


 

Poniżej film reklamowy Denon AVR-X6200W

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Menu w języku Polskim Tak
Kolor Ciemny
Spotify Connect Tak
AirPlay Tak
MHL Nie
Złącze UBS :) Tak
Odbiornik bluetooth Tak
Połączenie z siecią Wi-Fi wbudowane
Ilość wejść HDMI 8
Ilość wyjść HDMI 3
Wyjście HDMI na dodatkową strefę Tak
Wejście optyczne Toslink 2
Wejścia COAX 2
Ilość wyjść na subwoofer 2
Wyjście słuchawkowe Tak
Wyjście Pre-Out Stereo, Wielokanałowe
Przedwzmacniacz gramofonowy Tak
Dodatkowe strefy 2 strefa + 3 strefa
Ilość kanałów AV 9
Skalowanie obrazu 4K
Dolby Atmos Tak
Wymienny kabel zasilający Tak
Sterowanie ze smartfonów Tak
Sterowanie RS232 Tak
Okres gwarancji 3 lata po rejestracji
Wysokość urządzenia 17 cm
Szerokość urządzenia 43,5 cm - standard
Głębokość urządzenia 40 cm
Waga urządzenia 14 kg