Facebook Pixel

Denon AVR-X1500H + Dali Zensor 3

Więcej widoków

  • Denon AVR-X1500H + Dali Zensor 3
  • Denon AVR-X1500H + Dali Zensor 3
  • Dali Zensor 3
  • Dali Zensor 3
Denon AVR-X1500H + Dali Zensor 3

Normalna cena: 3 997,00 zł

3 498,00 zł

Zestaw amplituner + kolumny stereo podstawkowe w promocyjnej cenie

Normalna cena: 3 997,00 zł

3 498,00 zł

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Denon AVR-X1500H + Dali Zensor 3- Zestaw amplituner z 2 kolumnami stereo

Denon AVR-X1500H najnowszy amplituner AV firmy Denon z funkcjonalnością sterowania głosowego Amazon Alexa. Łączy w sobie legendarną jakość dźwięku Denon z zestawem najbardziej nowoczesnych funkcjonalności.

Urządzenie posiada możliwość kontroli głosowej Amazon Alexa, dekodowanie formatów Dolby Atmos, DTS:X oraz DTS Virtual:X, a także pełna kompatybilność z bezprzewodową siecią domową dzięki zastosowaniu technologii HEOS, w tym streaming muzyki poprzez AirPlay oraz Bluetooth. Zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, nowe amplitunery serii X wyposażone zostały w system akustycznego pomiaru i kalibracji Audyssey MultEQ XT zapewniający idealne dopasowanie brzmienia do indywidualnej charakterystyki pomieszczenia odsłuchowego. Za pomocą dostarczonego mikrofonu system dokładnie analizuje sygnał wyjściowy głośników, aby zoptymalizować parametry każdego kanału.

Amazon Alexa pozwala użytkownikom korzystać z poleceń głosowych do kontrolowania różnorodnych funkcji, takich jak głośność, włączanie / wyłączanie, wyciszanie, odtwarzanie / pauza w muzyce, przełączanie zewnętrznego wejścia i odtwarzanie obsługiwanych serwisów streamingowych. Tymczasem wbudowana technologia HEOS pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu, bezprzewodowo, po prostu rozmieszczając głośniki z obsługą HEOS w całym domu.

Amplituner oferuje obsługę wideo 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, Dolby Vision, HighDynamic Range (HDR), HLG (Hybrid Log Gamma) oraz BT.2020 pass-through dla zapewnienia wyjątkowej jakości obrazu, jasności oraz kontrastu. Użytkownicy mogą podłączyć swoje ulubione urządzenia multimedialne i wyprowadzać je na jeden wyświetlacz poprzez sześć wejść HDMI

Dane ogólne:

AVR-X1500H: 80 W na kanał (8-ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.08% 2 kanały); 145 W na kanał (6 ohms, 1% 1 kanał) Wbudowana bezprzewodowa technologia dźwięku HEOS multi room Wiodący w swojej klasie asystent konfiguracji Denon oraz graficzny interfejs użytkownika Streaming muzyki z popularnych serwisów internetowych jak Spotify®, Amazon Music, Deezer, Tidal i innych poprzez darmową aplikację HEOS Bezprzewodowy streaming muzyki przez Bluetooth oraz AirPlay Konwertery cyfrowo analogowe 32-bit/192kHz AKM DAC (AKM4458VN) na wszystkich kanałach Streaming przez sieć oraz obsługa plików wysokiej rozdzielczości przez port USB, w tym ALAC, FLAC, WAV (do 24-bitów / 192 kHz) oraz DSD 2.8MHz i 5.6MHz Automatyczna konfiguracja i optymalizacja akustyki pomieszczenia dzięki Audyssey MultEQ XT za pomocą dołączonego mikrofonu i podstawy Audyssey Dynamic EQ oraz Dynamic Volume zapewnia doskonały dźwięk na każdym poziomie głośności

 

Kolumny ZENSOR 3 są w stanie zapewnić najlepsze z możliwych odwzorowań dźwięków o wysokiej, średniej i niskiej częstotliwości.

Zaprojektowano obudowę tak aby była wystarczająco duża aby umożliwić odpowiednią kontrolę i głębokość basu przy zachowaniu stosunkowo niewielkich gabarytów. Dzięki temu ZENSOR 3 gra jak duża kolumna a można go postawić na półce lub stojaku. 

Membrana głośnika niskotonowego została wykonana z wysokojakościowej pulpy papierowej, wzmocnionej włóknem drzewnym. Takie połączenie sprawia iż membrana jest wystarczająco sztywna i zarazem lekka aby być wstanie reprodukować dźwięk bez zbędnych dodatków.

7" woofer posiada o 15% większą powierzchnię od membrany 61/2” co pozwala ZENSOR’owi 3 uzyskać większe ciśnienie akustyczne przy znacznie mniejszych zniekształceniach membrany. Prowadzi to do lepszego odwzorowania i dynamiki w muzyce. 

Dzięki 4 warstwowej cewce magnetycznej ZENSOR 3 jest wstanie uzyskać o 17% większą wydajność w porównaniu z głośnikami z 2 warstwowymi cewkami. Optymalną reprodukcję średnich tonów uzyskano stosując albuminowe uzwojenie pokryte miedzią. Pozwala to również utrzymać kontrolę i precyzje niskich częstotliwości.

Wysokotonowy moduł z miękką kopułką za każdym razem udowadniał swoją możliwość dostarczenia bogatego i precyzyjnego dźwięku. W przypadku ZENSOR 3 jest dokładnie tak samo - szerokie pasmo przenoszenia i dyspersja przy niskich zniekształceniach.

Dali Zensor 3

Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz] 50 - 26,500
Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB] 88.0
Impedancja nominalna [Ω] 6
Maks. SPL [dB] 108
Sugerowana moc wzmacniacza [W] 25 - 125
Częstotliwość podziału [Hz] 2,600 Hz
High frequency driver, Quantity 1 x 25 mm
High frequency driver, Diaphragm type Kopułka 
Przetwornik niskotonowy 1 x 7"
Low frequency driver, Diaphragm type Membrana z włókna drewnianego 
Typ obudowy Bass Reflex 
Strojenie bass-reflexu [Hz] 46.0
Wejścia Pojedynczy przewód 
Ekranowanie magnetyczne No
Rekomendowane umiejscowienie Półkowy lub wolnostojący 
Sugerowana odległość od ściany [cm] 5 - 30 cm
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.) [mm] 351 x 205 x 293
Masa [kg] 6.3
Dołączone akcesoria Instrukcja obsługi 
Gumowe podkładki 
Akcesoria opcjonalne Biała maskownica 

 Cena za zestaw.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość kolumny głośnikowej 35 cm
Szerokość kolumny głośnikowej 21 cm
Głębokość kolumny głośnikowej 30 cm
Bass reflex Tył
Kolor Ciemny, Jasny
Okres gwarancji 5 lat lub więcej po rejestracji