Facebook Pixel

Dali Katch Bluetooth

Więcej widoków

  • Dali Katch Bluetooth
  • Dali Katch Bluetooth
  • Dali Katch Bluetooth
  • Dali Katch Bluetooth
  • Dali Katch Bluetooth
  • Dali Katch Bluetooth
  • Dali Katch Bluetooth
  • Dali Katch Bluetooth
Dali Katch Bluetooth
1 799,00 zł
Przenośny głośnik bluetooth

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Opis

Szczegóły

Dali Katch - Przenośny głośnik Bluetooth

Wyznaczając nowe standardy dla przenośnych systemów audio, nowy i niesamowity KATCH jest ostatecznym wcieleniem zaawansowanej technologii DALI oraz unikatowej wiedzy designerskiej, łączącym oba te elementy, tworząc głośnik, który dostarcza niezwykle bogate brzmienie pochodzące z niezwykle kompaktowego urządzenia.

 


 

PROFILE DŹWIĘKU

KATCH posiada dwa profile odtwarzania: “Clean” oraz “Warm”. “Clean” jest idealny do praktycznie każdej sytuacji oraz dowolnego rodzaju muzyki. “Warm” używamy wtedy, kiedy nasza muzyka potrzebuje dodatkowego basu, co nadaje się idealnie do odtwarzania w dużych pomieszczeniach

ŁĄCZNOŚĆ

Łatwe połączenie przez Bluetooth 4.0 Apt-X lub analogowe wejście stereo typu mini-jack. Do tego wszystkiego dodano złącze USB, które zezwala na integrację z siecią domową przy użyciu Chromecast Audio.

 

PAROWANIE STEREO

Dzięki zaawansowanej funkcjonalności Parowania Stereo poprzez Bluetooth, możesz teraz połączyć swojego KATCH’a z dodatkowym głośnikiem KATCH i rozkoszować się bezprzewodowo efektem stereo. Idealna opcja w momencie odwiedzania znajomych, którzy też posiadają DALI KATCH.

 

ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Potężna wbudowana bateria o pojemności 2600mAh pozwala na nieprzerwane odtwarzanie aż do 24h. Naładowanie jej do pełna zajmuje około 2 godzin. Dodatkowo KATCH wyposażony jest we wskaźnik poziomu naładowania baterii, który pokazuje aktualny poziom mocy po naciśnięciu odpowiedniego przycisku.


 

Bluetooth 4.0 z APT-X

Ekstrudowana, aluminiowa obudowa

Mini-jack Stereo

Bateria wbudowana 2600 mAh

2 x 18W wzmacniacze RMS klasy D

2 x 3.5-calowych woofery

2x 21mm tweetery

Złącze USB

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia Nie
Głębokość urządzenia Nie
Waga urządzenia Nie
Kolor Nie
Okres gwarancji 2 lata