Facebook Pixel

Cambridge Audio CXUHD

Więcej widoków

 • Cambridge Audio CXUHD
 • Cambridge Audio CXUHD
 • Cambridge Audio CXUHD
 • Cambridge Audio CXUHD
 • Cambridge Audio CXUHD
 • Cambridge Audio CXUHD
 • Cambridge Audio CXUHD
Cambridge Audio CXUHD
3 590,00 zł
Odtwarzacz Blu-Ray Ultra HD dający możliwość odtworzenia czystego obrazu z wyjątkowymi detalami w niesamowitej rozdzielczosci 4K

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Cambridge Audio CXUHD - odtwarzacz Blu-Ray Ultra HD 4 K

Cambrudge Audio CXUHD to pierwszy w historii tej firmy odtwarzacz UHD, który daje możliwość odtworzenia czystego obrazu z wyjątkowymi detalami w niesamowitej rozdzielczosci 4K. Nie ma przetworników C/A, co pozwoliło uzyskać niższe szumy i zniekształcenia, a co za tym idzie, m.in. znacznie lepszy dźwięk.

Urządzenie jest kompatybilne z filmami zakodowanymi z rodzielczością 4K, w tym płytami UHD, a także technologiami HDR i Dolby Vision. Zapewnia referencyjną jakość obrazu z każdym rodzajem sygnału wizyjnego i wybitny dźwiek z dowolnym rodzajem sygnału audio.


 

CXUHD odtwarza płyty Blu-ray 4K z obrazem o rozdzielczości 3840 x 2160, czyli cztery razy wyższej niż klasyczne płyty Blu-ray. Obsługiwane są także inne typy sygnału wizyjnego, np. HEVC H.265, H.264, VP9 4K oraz Hi10P. Odtwarzacz obsługuje także HDR (High Dynamic Range), poszerzając zakres kontrastu i jasności pogłębionych kolorów. Urządzenie zostało profesjonalnie skalibrowane, dzięki czemu zoptymalizowano zakres dynamiki pomiędzy białymi i czarnymi fragmentami obrazu. Poprawie uległa też płynność przejść między barwami. Odtwarzacz jest kompatybilny także z wyświetlaczami starszego typu SDR (Standard Dynamic Range).

Dolby Vision zamienia przeżycia w kinie domowym w coś zupełnie nowego, gwarantując wybitną jasność, 68 miliardów odcieni kolorystycznych i niesamowitą czerń – rzeczy niemożliwe do uzyskania ze standardowymi ekranami TV. Dzięki przemyślanemu użyciu sygnałów typu metadata Dolby Vision poprawia obraz klatka po klatce.

CXUHD wyposażony jest w dwa gniazda USB 3.0, umożliwiające odtwarzanie na nim plików wideo i audio z zewnętrznych nośników. Jest on kompatybilny z kodekami wideo HEVC, H.264, VP9 4K i Hi10P. Aby podłączyć urządzenie do sieci internetowej można skorzystać z wbudowanych łączy 802.11ac Wi-Fi lub Gigabit Ethernet. Gwarantuje to łatwy dostęp do plików zgromadzonych na komputerach, laptopach, dyskach NAS i serwerach. Dzięki wyjątkowej uniwersalności możemy za jego pomocą odtworzyć płyty optyczne Blu-ray, 3D Blu-ray, DVD, DVD-Audio, SACD oraz audio CD.

Ponieważ CXUHD na wyjściu HDMI oferuje taki sam sygnał, jak odczytany z płyty lub pliku, np. Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, jest kompatybilny z dowolnym typem dźwięku, włączając w to Dolby Atmos i DTS:X.

Odtwarzacz zostal zbudowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu badawczego Cambridge Audio, specjalizującemu się w systemach stereofonicznych oraz kina domowego. Dopracowany w Cambridge Audio, czerordzeniowy dekoder wideo integruje zaawansowane sposoby dekodowania sygnałów wideo, a także ich obróbkę.

Precyzyjny transport płyt optycznych zapewnia pewne, bezproblemowe odtwarzanie dowolnego rodzaju dysku. Jego mechanizm pozwala na bardzo szybki dostęp do zawartości płyty wraz z korekcją błędów. Ponieważ w urządzeniu nie ma przetworników D/A działa on jak transport – eliminacja dodatkowych układów poprawia jakość dźwięku i obrazu. CXUHD momentalnie integruje się z pozostałymi elem

Transport został wyposazony w dwa gniazda HDMI: 2.0 służące do podłączenia najnowszych telewizorów 4K UHD, projektorów i amplitunerów oraz 1.4 do podłączenia go do starszych amplitunerów AV.

Wejście HDMI 2.0 jest kompatybilne z sygnałami o rozdzielczości 4K UHD i służy do podłączenia zewnętrznych odtwarzaczy streamingowych, takich jak Chromecast, Amazon Firesticks i Apple TV. Dzięki temu użytkownik może wybierać spośród szerokiej gamy urządzeń towarzyszących i serwisów, wykorzystując niesamowite możliwości CXUHD w obróbce sygnałów audio i wideo.

Transport CXUHD został wyposażony w wiele dodatkowych gniazd, jak np. cyfrowe wyjścia audio (koaksjalne i optyczne). W prosty sposób można go więc zintegrować z dowolnym systemem kina domowego, jak również wysokiej klasy systemem audio.

Specyfikacja techniczna:

 • ODTWARZANE TYPY PŁYT
  UHD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, AVCHD, SACD, CD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL, BD-R/RE
 • BD PROFILE:
  BD-ROM Version 3.1 Profile 6 (kompatybilne również z BD-ROM Version 2.5 Profile 5)
 • DEKODER WIDEO/AUDIO: Mediatek MTK8591
 • ZEWNĘTRZNE NOŚNIKI
  2 x USB 3.0
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ KLATEK WIDEO
  24Hz/50Hz/60Hz
 • ODTWARZANE FORMATY WIDEO
  MPEG2, MPEG 2 HD, MPEG4, MPEG4 HD, AVC, VC-1, XVID, AVI, AVC, MKV (4.1), DAT, VOB, WMV, MOV, MP4, MPEG-PS, FLV, MTS, M2TS, M2T, M4V, QuickTime
 • ODTWARZANE FORMATY AUDIO
  AAC, WMA, MP3, APE, Ogg Vorbis, FLAC, WAV
 • ODTWARZANE FORMATY ZDJĘĆ
  JPG, BMP, GIF, PNG
 • HMDI 1 (WEJŚCIE & WYJŚCIE)
  Wideo: UHD/1080p 24/1080p/1080i/720p/576p/576i/4 80p/480i, 3D 720p/1080p24 Audio: do 7.1/192 kHz PCM, do 5.1 DSD, Bitstream
 • HDMI 2 (TYLKO WYJŚCIE AUDIO)
  do 7.1/192 kHz PCM, do 5.1ch DSD, Bitstream
 • ETHERNET: 1000 BASE-T
 • WI-FI: 802.11B, G, N (2,4 GHz), 802.11A, N, AC (5 GHz)
 • ZASILACZ: Uniwersalny zasilacz impulsowy 100 – 240V AC, IEC
 • MAX POBÓR MOCY: 35W
 • POBÓR MOCY W TRYBIE STANDBY (WYŁĄCZONY QUICK START MODE): <0,5 W
 • WYMIARY (H X W X D) (WRAZ Z NÓŻKAMI): 82 mm x 430 mm x 312 mm (3.2” x 16.9” x 12.3”)
 • WAGA: 5 kg (11.0lbs)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Menu w języku Polskim Nie
Odczyt DVD-Audio Nie
Odczyt SACD Nie
Odczyt Blu-ray 3D Nie
Skalowanie obrazu Nie
Kolor Nie
MHL Nie
Złącze UBS :) Nie
Połączenie z siecią Nie
Ilość wejść HDMI Nie
Ilość wyjść HDMI Nie
Wejście optyczne Toslink Nie
Wyjście optyczne Toslink Nie
Wejścia COAX Nie
Wyjście COAX Nie
Wejście USB DAC Nie
Wyjście analogowe do stereo Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Wyjście Pre-Out Brak
Wymienny kabel zasilający Nie
Sterowanie ze smartfonów Nie
Sterowanie RS232 Nie
Okres gwarancji 2 lata
Wysokość urządzenia Nie
Szerokość urządzenia Nie
Głębokość urządzenia Nie
Waga urządzenia Nie