Facebook Pixel

Cambridge Audio CXU + HDMI + Wi-Fi

Cambridge CXU + nagroda

Więcej widoków

 • Cambridge CXU + nagroda
 • Cambridge Audio CXU front
 • Cambridge Audio CXU tył
 • Cambridge Audio CXU + amplituner
Cambridge Audio CXU + HDMI + Wi-Fi

Normalna cena: 5 290,00 zł

3 590,00 zł

Wysokiej jakości odtwarzacz CD + odtwarzacz DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D .... w jednym urządzeniu

Normalna cena: 5 290,00 zł

3 590,00 zł

Produkt w archiwum

Zapytaj o aktualne modele.


Koszty dostawy:

Dostawa firmą kurierską DPD.

Płatność przelewem - 0zł

Płatność przy odbiorze - 0zł


Odbiór osobisty

Koszt - 0zł

Opis

Szczegóły

Cambridge Audio CXU to uniwersalny odtwarzacz płyt. Możesz w nim odczytać wszystkie popularne płyty jak CD, DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D .... oraz płyty mniej popularne jak DVD-Audio czy płyty SA-CD, HD-CD ... pełna specyfika poniżej.

Wizualnie dopasowany został do najnowszej serii urządzeń audio - zarówno tych z serii stereo jak i amplitunerów kina domowego.

Odtwarzacz uniwersalny CXU to połączenie wysokiej jakości odtwarzacza płyt CD z odtwarzaczem Blu-ray. Jeżeli dużo odtwarzasz muzykę z płyt / strumieniowo a do tego zdarza się odtwarzać filmy czy koncerty (a nie chcesz kupować dwóch urządzeń) to jest t jedno z niewielu bardzo dobrych rozwiązań.

Dlatego można napisać że ten odtwarzacz nie jest drogi, ponieważ zakup dwóch urządzeń (odtwarzacz CD oraz przyzwoity odtwarzacz Blur-ray) i tak da taką samą lub wyższą kwotę.

 

PROMOCJA -  w cenie produktu moduł Wi-Fi  + wysokiej jakości kabel HDMI WIreWorld Chroma 7 o długości 1m lub 2 m lub 3m - jeden do wyboru.

 

Kino domowe:

Szybkie wczytywanie płyt i rozpoznawanie rodzaju płyty. Wysokiej jakości obraz dzięki dobremu zasilaniu, wysokiej jakości przetwornikom obrazu i genialnie skonstruowanej sekcji obrazu. Odtwarzacz skaluje wszystkie materiały do 4K oraz może konwertować obraz z 2D do 3D co oznacza, że wszystkie posiadane materiały możesz oglądać w wersji 3D. Odtwarzacz wyposażony został również w układ poprawy obrazu Darbee Visual presence, który znacząco poprawia obraz ( w szczególności z płyt DVD). 

Odtwarzacz CXU wykorzystać można również jako procesor dźwięku. Umożliwia to wyjście wielokanałowe analogowe w wersji 7.1 z tyłu odtwarzacza. Wówczas dźwięk dekodowany jest w odtwarzaczu i wysyłany na zewnętrzną wielokanałową końcówkę mocy i dalej do głośników. Głośność regulujemy w odtwarzaczu. 

Odtwarzacz wyposażony został w pięć przetworników cyfrowo analogowych Wolfson WM8740 dla najwierniejszego odtwarzania niuansów muzycznych. 

Stereo

Odtwarzanie stereo wysokiej jakości zapewnia dobry zasilacz, przetworniki cyfrowo analogowe, upsampling sygnału do 24-bit/192kHz, dedykowane dwa wyjścia RCA (cinch) stereofoniczne oraz tryb pracy PURE AUDIO. 

System ATF znacznie redukuje szybkozmienne fluktuacje fazy (jitter), formę słyszalnych interferencji, wpływających na jakość dźwięku cyfrowego. Te fluktuacje są najwyraźniejsze dla ucha ludzkiego, gdy muzyka jest przechowywana na komputerowym dysku twardym. 

Muzykę można odtwarzać z płyt, z dysku podłączonego do złącza USB, z komputera (serwera) poprzez sieć komputerową domową

Przód odtwarzacza

Elegancki. Aluminiowy, wysokiej jakości panel przedni. Dopasowany do całej serii nowych urządzeń audio z serii CX - dotyczy produktów stereo oraz amplitunerów kina domowego.

Na froncie odtwarzacza znajdziemy 4 przyciski sterujące, które wystarczają do obsługi płyt z muzyką (ale płyty z filmami  czy koncertami muzimy obsługiwać dołączonym pilotem).

Odtwarzacz wyposazony jest w złącze USB do podłączania pamięci przenośnych, dysków ... oraz złącze HDMI do wygodnego podłączania urządzeń audio video. Złącze to umożliwia podłączenie urządzeń obsługujących MHL (przesyłanie muzyki i filmów np. z telefon, tablet obsługujących MHL).

Tył odtwarzacza

 Bardzo bogato wyposażony. Najważniejsze złacza - posiada podwójne wyjścia HDMI 1.4a, które można konfigurować niezależnie do transmisji obrazu do wielu monitorów lub do oddzielnej transmisji obrazu i dźwięku. 

Ale zacznijmy od lewej strony:

- złącze RJ45 umożliwiające na podłączenie do sieci komputerowej poprzez kabel

- wejście HDMI drugie z tyłu (pierwsze z przodu), 

- dwa wyjścia cyfrowe , optyczne i koaksjalne, które umożliwiają na podłączenie zewnętrznego przetwornika cyfrowo analogowy (kolejna poprawa jakości stereo)

- podwójne wyjścia HDMI 1.4a, które można konfigurować niezależnie do transmisji obrazu do wielu monitorów lub do oddzielnej transmisji obrazu i dźwięku

-  dwa złącza USB - możliwość podłączenia dysk zewnętrznego , podłączenie modułu bezprzewodowego Wi-Fi Cambridge

- złącze IR , umożliwiające podłączenie przedłużacza sygnału podczerwieni z pilota

- złacze RS232 do sterowania odtwarzaczem z systemu automatyki budynkowej

- wyjście analogowe 7.1, umożliwiające podłączenie kolumn aktywnych lub wielokanałowej końcówki mocy. Poziom sygnału na wyjściu może być regulowany z pilota (głośność) lub nie.

- dwa wejścia cyfrowe - możliwość poprawy jakości stereo z urządzeń zewnętrznych (np. dekoder satelitarny) przesyłając sygnał poprzez wewnętrzne układy w odtwarzaczu. Sygnał wychodzi na złaczu analogowym.

 Funkcjonalności

 Odtwarzacz jest bardzo funkcjonalny. Umożliwia wygodne odtwarzanie płyt, multimediów z podłączonych dysków czy odtwarzania strumieniowego filmów, koncertów, muzyki z sieci komputerowej, dedykowanych portali. 

Odtwarzacz można wykorzystać do podłączenie kolejnych dwóch urządzeń AV ze złączem HDMI. Wówczas obraz i dźwięk będzie przepuszczony przez wewnętrzne układy poprawiające. Podobnie jest jeżeli podłączymy kolejne urządzenia poprzez wejścia cyfrowe optyczne i koaksjalne.


Gwarancja

Na odtwarzacz jest standardowo 2 lata gwarancji. 


Zawartość opakowania

 W opakowaniu znajdziemy

- odtwarzacz :)

- pilot

- moduł do bezprzewodowego Wi-Fi

- baterie do pilota

- instrukcja PL pełna w pdf na płycie CD

- kabel zasilający

 

Specyfikacja techniczna:

 • Disc typesBlu-ray (BD) including BD-3D, DVD, DVD-A, AVCHD, SACD, CD, HDCD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD+-R/RW, DVD+-R DL, BD-R/RE
 • Video outputs 2 x HDMI 1.4a with ARC
 • Audio outputs7.1 multichannel analogue RCA/Phono output, 1 x S/PDIF, 1 x TOSLINK, Dedicated 2 channel stereo analogue RCA/Phono output
 • HDMI inputs2 x 1.4a (one with MHL compatibility via the front panel)
 • Audio inputs1 x S/PDIF, 1 x TOSLINK
 • D/A converters5 x Wolfson WM8740 24-bit/192kHz DACs
 • DecoderMediatek MTK8580
 • Audio up-sampler Analog Devices DSP running Anagram Technologies (TM) Q5 up-sampling to 24 bit/192kHz (All 10 channels)
 • Video processorDARBEE Visual Presence (on primary output)
 • External storage3 x USB 2.0
 • NetworkEthernet: 100BASE-T, Wi-fi: 802.11 b/g/n via supplied dongle. 2.4GHz
 • Maximum power consumption35W
 • Standby power consumption<0.5W
 • Dimensions (H x W x D)82 x 430 x 312mm (3.2 x 16.9 x 12.3’’) with feet
 • Weight5.0kg (11.0lbs)
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Menu w języku Polskim Tak
Odczyt DVD-Audio Tak
Odczyt SACD Tak
Odczyt Blu-ray 3D Tak
Skalowanie obrazu 4K
Kolor Ciemny, Jasny
MHL Tak
Złącze UBS :) Tak
Połączenie z siecią Wi-Fi wbudowane
Ilość wejść HDMI 2
Ilość wyjść HDMI 2
Wejście optyczne Toslink 1
Wyjście optyczne Toslink Tak
Wejścia COAX 1
Wyjście COAX Tak
Wejście USB DAC Nie
Wyjście analogowe do stereo Tak
Wyjście słuchawkowe Nie
Wyjście Pre-Out Stereo, Wielokanałowe
Wymienny kabel zasilający Tak
Sterowanie ze smartfonów Tak
Sterowanie RS232 Tak
Okres gwarancji 2 lata
Wysokość urządzenia 9 cm
Szerokość urządzenia 43 cm
Głębokość urządzenia 31 cm
Waga urządzenia 5 kg